"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Žiadosť o podanie informácií v prípade vyšetrovania

Vážený Mgr. Michal Stanislav,
Týmto sa na Vás opätovne obraciam so žiadosťou  o výsledkok vyšetrovania prípadu v ktorom som poškodenou stranou a v ktorom mam pocit, že sa úmyselne konanie vedie do stratena.

Dňa 1. apríla 2016 som adresoval  Špecializovanej prokuratúre žiadosť o prešetrenie postupu vyšetrovania. Behom pár mesiacov som bol zo strany vyšetrovacích organov policajného zboru informovaný o obnovení príslušného konania keďže podľa prokuratúry nebolo možné vyšetrovať keďže miesto pobytu poškodeného , teda mňa, nebolo známe čo je úplným nezmyslom. Poverení pracovnici Policajného Zboru SR vykonali potrebne úkony a splnili si svoje zákonné povinnosti a ďalej spracovali  procesne úkony potrebne k pokračovaniu vyšetrovania. Momentálne už rok a pol čakám na to, že Okresná Prokuratúra Kežmarok má vyhovieť žiadosti vyšetrovateľa  PZ SR Kežmarok o moje vypočutie v zahraničí, v mieste môjho trvalého pobytu.

Mam dojem , že tým že nie som synom prezidenta, poprípade iného vplyvného funkcionára sa vyšetrovanie zámerne preťahuje, aby neboli zistení páchatelia trestného činu podobného praktikám komunistickej Štátnej Bezpečnosti , ktorej nástupca, Slovenska Informačná Služba sa neštíti zneužiť svoje postavenie a naďalej zneužívať svoje postavenie k tomu, aby sa  zastrašovali a unášali vlastní občania. Veľmi mi to pripomína praktiky Socialistickej ŠTB keď jej agenti neváhali za pomoci sily vniknúť do domu mojich prastarých rodičov v Spišskej Belej na Zimnej ulici, aby nezákonne predviedli môjho už nebohého strýka a pamätníka koncentračných sovietskych gulagov k výsluchu, bitiu a následnému odsúdeniu. Viac na  http://www.upn.gov.sk/sk/emil-labus-1932/

Je až zarážajúcim faktom , že v rovnakej rodine, prakticky za rovnakých podmienok sa následník tajnej služby zmohol k tomu, aby ma na súkromnom pozemku násilím spútali, omráčili a následne zaviezli do lesa. Oproti nebohému Emilovi Labusovi som mal šťastie, že som prežil bez väčšej ujmy a bez uväznenia.

Hľadanie pravdy je najušľachtilejším činom človeka a tak verím, že sa cela vec konečne niekam pohne, inak tomu budem nútený dopomôcť inými zákonnými prostriedkami. Akt teroru a bezprávia, ktorý bol spáchaný na mojich predkoch a následne na mne je zarážajúcim mementom doby kedy komunisti zmenili kabáty a ich pohrobkovia naďalej mafiánskymi praktikami vedú mafiánsky štát Slovensko, presne ako to označil súčasný prezident. Bohužiaľ tiež pohrobok komunizmu a medializovaný vďaka údajnej trestnej činnosti. To sme sa dopracovali keď štátne orgány, ktoré majú chrániť zákon slúžia na zastrašovanie vlastných občanov

Zároveň Vás informujem o zmene môjho trvalého pobytu a zároveň prikladám doklad totožnosti vydaný britskými úradmi.
Môj nový trvalý pobyt je nasledovný
.....................................................................
Mr. Lukas GEMZA
United Kingdom

Ako prílohu prikladám novinársky článok venovaný tejto problematike
http://necenzurovane.net/kovac/kovac19.html

S pozdravom
Lukáš Gemza

Na vedomie
Okresná Prokuratúra Kežmarok
Ústav Pamäti Národa
Svetové združenie Bývalých Československých väzňov, Poprad
Denník N
Denník SME
Veľvyslanectvo Velkej Británie a Severného Írska, Bratislava
Slovenské národné stredisko pre ľudské práva, Bratislava

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka