Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

KOTLEBOVSKÉ DEZINFORMÁCIE VYHOVUJÚCE BÝVALÝM ZLODEJOM – MEČIAROVCOM

     Alebo dotiahne Kotleba  zločincov z Mečiarovho HZDS opäť k strategickým podnikom?


  
         Pozorne si preštudujte tento obrázok, teda jeho text, ktorý je súčasťou prvej časti obsiahlej analýzy ĽS-NS, ako aj tohto článku, a ja sa budem snažiť vysvetliť, ako sa šíria dezinformácie cez pravdivé veci v tomto texte, koho jeho autori kryjú, v prospech koho hrajú a prečo je to tak. Lebo toto je jedna z najzákernejších metód na ovplyvnenie občanov, pričom autorom vôbec nejde o občanov, ale o ich vlastné politické, ekonomické a mocenské pozície pre ich vlastný prospech, pre ich vlastné vrecká.

          Takže poďme trochu do histórie terajšieho US Steel Košice, s.r.o., keď ich názov bol Východoslovenské železiarne Košice (VSŽ), ktoré koncom 90. rokov minulého storočia sa ocitli na pokraji bankrotu. Neboli za tým žiadni Židia, ani sionisti, ani slobodomurári, ani kapitalisti zo Západu. Hlavnými vinníkmi boli arcizločinecké, arcizlodejské a protislovenské zberby z HZDS pod vedením zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného slovenského škodcu Vladimíra Mečiara s jeho paranoidnými bludmi a vidinami. V tom období boli už súkromným podnikom, v slovenskej ekonomike hrali významnú úlohu a zamestnávali vyše 25 000 ľudí, no riadenie systémom od buka do buka a pre svoje vlastné vrecká ich dostali do štádia, že spoločnosť dlhovala svojim veriteľom desiatky miliárd korún, ktoré nebola schopná splácať. To bola vizitka majiteľa Rezeša, bývalého ministra dopravy a jeho rodinného klanu, ktorí si zo železiarni urobili dojnú kravu s pomocou a krytím Mečiara, ktorému sa tiež z toho bohato ušlo. Rezeš mal vďaka napojeniu na vládu veškeré možnosti, aby získal od bánk množstvo pôžičiek. Lenže následky tunelovania a rozkrádania sa skôr-neskôr museli prejaviť. Koncom novembra 2000 aj napriek všemožnej pomoci Dzurindovej vlády hutnícku časť prevzala významná americká oceliarska spoločnosť The United Steel Corporation.

          Železiarňam hrozil konkurz a nemusím pripomínať čo by to znamenalo nielen pre ich kmeňových zamestnancov, ale aj zamestnancov na nich napojených v pobočkách po celom Slovensku. Zastávam názor, že Dzurindova vláda mala nechať tento kolos zbankrotovať, čo by malo za následok obrovskú ekonomickú krízu a mal sa nechať voľný priechod na zúčtovanie rozzúrených davov s mečiarovskou a rezešovskou arcizlodejskou zberbou – a možno dnes by bolo Slovensko trochu v inom postavení a možno arcizločinecké a arcizlodejské zberby z vysokej politiky by si nedovolili to, čo si dovoľujú, hlavne ohľadom ekonomického vykrádania a s tým spojeného páchania zločinov proti ľudskosti na vlastnom národe. V obsiahlej analýze 1. časti z dielne ĽS-NS, ktorej súčasťou je aj tento obrázok, NIE JE ANI SLOVO O VYKRÁDANÍ A TUNELOVANÍ VSŽ MEČIAROVSKOU A REZEŠOVSKOU ARCIZLODEJSKOU A PROTISLOVENSKOU ZBERBOU. Prečo asi? Kladný vzťah Kotlebu k niektorým tzv. Slovákom z HZDS, ktorých považuje za vlastencov, je toho jasným dôkazom.  

Keď Žid Gabriel Eichler zachraňoval železiarne a Slovensko

          Mám v živej pamäti, ako mečiarovsko - rezešovské tunelárske a protislovenské zberby cez denník Slovenská republika viedli dezinformačnú kampaň proti Gabrielovi Eichlerovi, zdôrazňujúc, že sa jedná o Žida, ktorý prišiel škodiť Slovensku. Aká ale bola skutočná realita. Menovaný je Američan slovenského pôvodu, ktorý do USA emigroval v roku 1968 po okupácii vojsk Varšavskej zmluvy, kde sa uchytil ako bankár a dotiahol to až na funkciu viceprezidenta a hlavného medzinárodného ekonóma Bank of America. To znamená, že aj v zadnej časti tela musel mať viac rozumu a inteligencie ako mečiarovsko – rezešovské zberby vo svojich kotrbách  či zberby, ktoré tu tvorili a tvoria koalíciu.
V roku 1991 sa vrátil do ČSFR a pustil sa do reštrukturalizácie a revitalizácie českých energetických závodov. V lete 1998 dostal od veriteľov VSŽ, cca 40 bánk, ktorým VSŽ dlhovala cca 500 miliónov dolárov ponuku urobiť niečo podobné aj na Slovensku. Ako špičkový odborník okamžite pochopil, že VSŽ môžu prosperovať len vtedy, pokiaľ sa zbavia všetkých mečiarovsko – rezešovských parazitov a nadbytočných hutníckych obchodných aktivít, cez ktoré sa tiež tunelovalo a rozkrádalo. Začali sa predávať nimi dotované športové kluby, limuzíny luxusných Mercedesov a Bavorákov, prúdové lietadlo Hawker 800, budovy a nevyužité pozemky. Za päť mesiacov sa VSŽ pomaly začínalo stavať na nohy.   

Za koho v skutočnosti Kotleba kope a z čoho pramení jeho zbabelosť a sluhovstvo?

          Zatiaľ čo jeho ortodoxní priaznivci velebiaci ho až do nebies šalejú, tvrdiac, že jedine ON dokázal takéto niečo uverejniť, tak zločinci a zlodeji z vysokej politiky, špičiek konkurzných mafií, ako aj arcizlodejskí mečiarovci si medlia od radosti ruky, v duchu meditujúc, „tak Kotleba zase nesklamal a zabral v náš prospech. Dobručký a servilný Marianko vsugeroval svojim priaznivcom, že Slovensko okrádajú len zahraniční investori.“

          Problém je ale v tom, že Kotleba úmyselne, ako ponížená figúrka zabudol povedať, že každoročne sa tu zo štátneho rozpočtu rozkradnú cca 2-3 miliardy eur – a pokiaľ to vynásobíme sumou – krát 23 rokov, dostávame neuveriteľné číslo. Položme si ďalšiu otázku, koľko z týchto miliárd sa rozkradlo za vlády premiéra Mečiara? Žeby to nevedeli, alebo o tom nič nepočuli Cuper, Zelenayová a im podobní z Mečiarovej čeľade, na ktorých Kotleba nedá dopustiť, „lebo boli za samostatné Slovensko.“ Paranoidno-divná predstava Kotlebu a jeho verných, že malo by to fungovať tak, že najskôr arcizločinecká a arcizlodejská mečiarovska zberba rozkradne, vytuneluje a dá do úpadku prosperujúce štátne podniky, ktoré potom odkúpia zahraniční investori, vrazia tam svoje peniaze, nebudú si udeľovať žiadne odmeny a dividendy, dokonca budú žiadať štát aby im neposkytol žiadne výhody, zo svojho vlastného sprivatizované kolosy typu VSŽ a SPP zastabilizujú – a potom Kotleba a spol. prídu k názoru, že ich treba vrátiť štátu. Ale je tu aj ďalšia zaujímavá otázka, akých ľudí by poveril či mal poveriť štát, aby tieto kolosy spravovali, aby ich zisky slúžili na prospech slovenského národa? Mala by to byť nová garnitúra mečiarovskych, dzurindovskych a ficovskych arcizlodejov, ktorí medzi seba zoberú aj ľudí blízkych Kotlebovi, aby na nich „dozeral“, v skutočnosti, aby sa aj jemu ušlo?

          Nadpis na ich letáku má text – Slovensko sa v Európskej únii stalo hospodárskou kolóniou Západu. Škoda len, že neukázali na tých skutočných vinníkov – žiadnych Židov, sionistov, slobodomurárov, čechoslovakistov, ale politikov národnosti slovenskej. To isté sa vzťahuje aj na SPP – a podľa môjho názoru na zavraždení Duckého najviac zarobil samotný Mečiar, lebo pokiaľ by začal hovoriť o podvodoch, vykrádaní a tunelovaní SPP, tak nielen on, ale aj samotný Mečiar by mal veľký problém, pokiaľ by Slovensko bolo demokratickým a svojprávnym štátom.

          Obrázok je ukončený tvrdením – „Obnovíme skutočné slovenské hospodárstvo! Strategické podniky vrátime do rúk štátu!“ Pokiaľ toto tvrdí tzv. národovec a kresťan Kotleba, ktorý je doteraz v hlbokom predklone, pochcaný a posraný pred zločincami z vysokej politiky, špičkami mafie, oligarchami a finančnými skupinami, ktorí nielen najviac rozkrádajú, ale majú aj hlavné slovo v ekonomike, ba svojim mlčaním podporil aj zločincov ktorí vykrádaním zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti niekoľko tisíc nevinných ľudí, už som len zvedavý, ako bude vracať strategické podniky štátu, ako ich bude brať cudzím majiteľom. Možno keď nabehne do piateho štádia Mečiarovej paranoje, k čomu mu s radosťou pomôžu Cuper a Zelenayová, tak za hlavných vinníkov rozkrádajúcich štátny rozpočet usvedčí asociálnych cigánskych parazitov, imigrantov a homosexuálov, v čom ho s radosťou podporia zlodeji z vysokej politiky, mafiánskych špičiek, oligarchovia a finančné skupiny.   

Vladimír Pavlík - pavlik.vlado@yandex.com


POZNÁMKA EDITORA

Ako každý populista aj Kotleba veľmi dobre vie, že tento národ má  veľmi krátku pamäť.  Najnovší Kotlebov slogan s jasne viditeľným rukopisom  zločincov z radov ŠtB a HZDS, SLOVENSKO SA V EURÓPSKEJ ÚNII STALO HOSPODÁRSKOU KOLÓNIOU ZÁPADU!, je rovnakým klamstvom  ako prvý bod volebného desatora ĹSNS.

V skutočnej realite to malo znieť takto:  ZLOČINCAMI  Z KAPITÁLOTVORNEJ VRSTVY ZLOŽENEJ Z KSČ, ŠTB A HZDS ROZKRADNUTÉ SLOVENSKO SA STALO  VLASTIZRADOU DZURINDOVEJ VLÁDY  NESVOJPRÁVNOU KOLÓNIOU ZÁPADU!

Rovnakým falošným populizmom sú citáty:
OBNOVÍME SKUTOČNÉ SLOVENSKÉ HOSPODÁRSTVO!
STRATEGICKÉ PODNIKY VRÁTIME DO RÚK ŠTÁTU!
Slováci trpia chronickou stratou pamäte ak už zabudli ako vyzerali strategické podniky v rukách Rezešovcov, či Poorovcov z HZDS a Kotleba zabudol povedať aj B, teda že strategické podniky vrátime do rúk našich národniarov a zvrchovaných zločincov, ktorí za 25 rokov dokázali len to, že jediné čo dokonale ovládajú,  je kradnúť.  To mu však jeho poradcovia z radov HZDS a ŠtB do jeho populistických odrbov nenapísali.

Vrcholom Kotlebovho pokrytectva je, že v tomto letáku uvádza medzi ziskami odchádzajúcimi do zahraničia aj 2 mil. eur zo Stredoslovenskej vodárenskej spoločnosti, pričom zbabelo mlčal ako Banskobystrický župan a nenašiel odvahu podať aspoň symbolické trestné oznámenie za protiústavnú  privatizáciu vody na ktorej sa podieľal súčasný prezident SFZ, ficov chránenec a  politický mafián Ján Kováčik.  Podrobnosti boli publikované v príspevku.
PREČO SA ZBABELEC KOTLEBA A FALOŠNÝ POPULISTA FICO NIKDY NEOZVALI PROTI PROTIÚSTAVNEJ PRIVATIZÁCII VODY V BANSKOBYSTRICKOM KRAJI?   

Takže milí zvrchovaní a svojbytní  okradnutí Slováci, len verte ďalej falošným sľubom  mečiarovskej a eštebáckej bandy, ktorá sa skrýva za Kotlebom. Verte aj Štefanovi Harabinovi, z ktorého Vaský a Daňo vyrobili disidenta a bojovníka proti fašizmu, Kiskovi a Smeru. 

Pre trpiacich stratou pamäte je potrebné pripomenúť, že ten istý Harabín, ktorý pred celým národom verejne klamal a poprel, že  mal blízke kontakty s narkobarónom Sadikim a ktorý poprel, že s ním telefonoval, nemal žiadne zábrany inkasovať  v sporoch o ochranu jeho komunistickej zločineckej osobnosti, vďaka justičnej mafii, sumy o akých sa obyčajnému Slovákovi ani nesníva. Ten istý  Harabín, ktorý vždy poslušne slúžil Mčiarovi a kryl zločiny HZDS chcel rovnako slúžiť aj Ficovmu Smeru a bojovníkom proti korupcii sa stal až po tom, čo ho Fico hodil cez palubu a nepomohol mu ani trojitý „brežnevovský“ bozk  vlepený Ficovi.

Harabín je jedno zločinecké zlomyseľné a pomstychtivé komunistické prasa, ktoré sa stalo sudcom len vďaka  pseudopartizánskym zásluhám jeho otca, ktorý sa po vojne ako odbojár nasťahoval do vily  loajálneho Československého občana, ktorého komunisti vyhodili na ulicu. Svoju oddanosť KSČ Harabín preukázal ako sudca keď poslal do väzenia ťažko chorého a nespravodlivo obvineného františkána pátra Cyrila Bystríka Janíka, ktorému odmietol nástup trestu zo zdravotných dôvodov, potom čo pustil do gatí keď mu prípad na podnet ŠtB vrátil Krajský súd v Košiciach.  Páter Jánik zomrel na následky trestu medzi bezdomovcami   a jeho smrť má na svedomí okrem iných aj sudca Harabín, ktorý alibistický tvrdí, že ho na prvý krát oslobodil.

Hoci Harabín každého s kým sa dostane do konfliktu nemilosrdne zastrašuje, je stále dosť svedkov, ktorí ho videli v Tatrách a Kežmarku vysedávať družne so Sadikim. Rovnako existujú svedkovia jeho zlomyseľného a bezcharakterného konania z 90. rokov, kedy psychicky týral svoju prvú manželku s ktorou sa rozvádzal a ktorej nechal najatými kriminálnikmi ukradnúť auto a písať hanlivé a urážlivé nápisy na dvere jej bytu. 

Obdivovatelia Hrabína, ktorí by ste boli schopní ho dosadiť opäť do funkcie ministra spravodlivosti alebo predsedu Najvyššieho súdu z radov ĽSNS, vyzvite ho, aby zverejnil svoje majetkové pomery po roku 1989 kedy sa z okresného sudcu stal milionár, ktorý si kupoval lukratívne pozemky v tzv. „Beverly hills“ vo Vysokých Tatrách. Opýtajte sa ho koľko mu justičná mafia nechala vysúdiť v tzv. sporoch na ochranu osobnosti  a prečo v jeho prípade súd tají po vynesení rozsudku, či vysúdil od GP SR 150 000 eur za to, že telefonický rozhovor s Bakim  Sadikim je podľa neho výmyslom. Ak by sa jednalo napr. o Mariána Magáta, ihneď po vyhlásení rozsudku by  rozhodnutie zverejnili všetky média.  Opýtajte sa Harabína, načo sú jeho druhej manželke hektáre poľnohospodárskej pôdy podľa KAPOR, ktorá by stačila na založenie JRD?  Harabín vám pravdu nikdy nepovie, pretože jediné čo v živote uznáva sú peniaze a moc a pokiaľ sa nájde niekto kto mu chce peniaze a moc zobrať stáva sa z neho nepríčetný zurvalec schopný všetkého.
Kto sa spriahne a slúži diablovi skončí v pekle a skôr prejde ťava uchom ihly ako sa dostane boháč Harabín hlásiaci sa k pravosláviu do kráľovstva nebeského.

Je totiž len otázkou času, kedy Kotlebovi poradcovia JUDr. Cuper a  Zelenayová, ktorá sa votrela ako šéfredaktorka do občianskeho združenia zastupujúceho bývalých politických väzňov, Kotlebovi odporučia Harabína ako tieňového  ministra spravodlivosti.  Článok  Zelenayovej zo Svedectva č. 7-8 je ukážkou manipulácie a zakrývania zločinov Mečiarovho HZDS, v ktorom táto vypočítavá hyena, skrývajúca sa za  ideu slovenskej štátnosti a národniarstva pôsobila.
 


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka