"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

13-ty dôchodok a Matovič

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

Gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, spoločne s koaličnými Slovenskými národnými strakami – SNS a Mostom, vedomí si toho, že v posledných parlamentných voľbách sa do žiadnej koalície nedostanú, pripravili pre budúcu koalíciu výborne vymyslenú nášľapnú mínu, vo forme schválenia 13-tych dôchodkov. Vcelku veľmi dobrá stratégia, ktorú ešte pred tým predviedla pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta, ktorá prišla k záveru, že v nových voľbách už koalíciu nevytvoria, tak pre tú novú koalíciu pripravili nášľapnú mínu vo forme – prijatia a schválenia 22 sociálnych zákonov pre najslabšie vrstvy obyvateľstva. Čo ale čert nechcel, aj pomocou týchto zákonov opätovne získali vo voľbách toľko hlasov, že mohli znovu vytvoriť koalíciu.

Ale tu nastal veľký problém, čo teraz s tými dvadsiatimi dvomi schválenými sociálnymi zákonmi, ktoré prijali a schválili, budú musieť splniť? Nuž, najsprostejší minister financií v histórii Európskej únie, Ivan Mikloš, ktorého ekonomické vedomosti neboli ani na úrovni 18-ročného absolventa ekonomického minima pre stredné školy, keď o tento hrdý titul súťažil s ministrom Kažimírom. Ktovie, či nešiel žiadať o radu na uzavreté oddelenie Pezinskej psychiatrie, kde bolo v tom čase osem retardov, ktorí mu navrhli, aby okamžite týchto 22 zákonov zrušil, dokonca v skrátenom legislatívnom konaní, čo aj realizoval, s odôvodnením, ŽE TREBA ZABRÁNIŤ HOSPODÁRSKYM ŠKODÁM, ktoré by Slovensku ich prijatím vznikli. Kladiem si otázku, či psychiatri za týmto účelom nedali Miklošovi špeciálne tabletky, aby po ich UŽITÍ zabudol na to, že aj jeho zásluhou boli tieto zákony prijaté.

Aký to paradox, pokiaľ to porovnám s tým, čo som v úvode napísal, čo by sa asi stalo, keby Smer vyhral voľby a vytvoril by koalíciu, ako a z čoho by tie 13-te dôchodky realizoval? Alebo by sľúbil, že teraz sa zo štátneho rozpočtu rozkradne o JEDNU miliardu menej, a budú vykryté 2 roky na vyplatenie tohto dôchodku? Je vrcholom cynizmu tlačiť na Matoviča, aby našiel peniaze na jeho vyplatenie, dokonca ho obviňovať, že uvažuje, 13-ty dôchodok dočasne zastaviť. Čo si mám myslieť o vyhlásení popredného predstaviteľa Politbyra ÚV Smer – sociálna mafia Richarda Rašiho z pondelka 4. 5. 2020, „ŽE PROBLÉMOM DNES NIE JE ŽIADNA PRÁZDNA ŠPAJZA, ALE NESCHOPNOSŤ PREMIÉRA A VLÁDY REALIZOVAŤ VLÁDNY PROGRAM.“
Chce tento výrok nechať Pezinská psychiatria, MV SR a GP SR bez povšimnutia?
Veď v skutočnosti Richard Raši priznal, a potvrdil Matovičove slová, že za tých 12 rokov vládnutia rozkradli čo sa rozkradnúť dalo, pričom pre ich koalíciu by nebol žiadny problém, aby v tej špajze nechala finančné prostriedky na dotyčný 13-ty dôchodok. A keď ešte k tomu prirátame, ako taký bonus, že od roku 1993 do roku 2019 sa tu každý rok zo štátneho rozpočtu rozkradlo minimálne 3-4 miliardy eur, tak tu trináste dôchodky mohli byť už od roku 1993.

Koľko trinástych dôchodkov by mohlo byť, keby sa prijal zákon, ktorý by 100% zdanil majetok nepodložený príjmom a na základe ktorého by sa  zrušilo aj dedičské konanie po vykrádačovi zdravotníctva Pavlovi Paškovi po ktorom rodina údajne dedila 2,4 miliardy?

Pričom prakticky my všetci vieme, kto to rozkradol, ako tie miliardy boli použité, len problém je v tom, že zločineckí, zlodejskí gauneri a hajzli z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, bielych golierov, v tom spoločne lietajú, takže sa ani nečudujme, že nie je snahou, aby majetok, ktorý sa nedá preukázať, bol zabavený. Zločinecký a zlodejský dobytok z ponovembrových vlád a parlamentov tu najskôr stvoril oligarchov, finančné skupiny, biele goliere, ktorí si teraz z vlád a parlamentov urobili svoje eseročky, a z úzadia riadia tento štát.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS
Hlavná stránka