Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

POLITICKÁ MAFIA NA SLOVENSKU

Nastal  čas nazvať veci pravými menami a odhaliť skutočné korene našej biedy a bezprávia systému, ktorý zaviedli  po Novembri 1989   ponovembrové vlády a parlamenty, prepojené so štruktúrami bývalého komunistického režimu a jeho tajnej polície -Štátnej bezpečnosti. Nie je to len Vladimír a Ivan Lexa, Juraj Široký,  Alojz Lorenc, či hlavní hráči Penta a J&T.  Tieto štruktúry vygenerovali  finančné skupiny a oligarchov, ktorí v skutočnosti riadia a ovládajú všetky hlavné politické  strany, ktoré sa stali ich eseročkami. 

Štruktúru tohto zločineckého systému  podrobne rozoberieme aj s uvedením konkrétnych mien ľudí, ktorí si chladnokrvne a bezohľadne vybudovali svoj osobný blahobyt na úkor biedy a utrpenia slovenských občanov, z ktorých tisíce spáchali sociálnu samovraždu, alebo sa stali obeťami tzv. odvrátiteľnej  úmrtnosti v dôsledku rozkradnutia finančných prostriedkov určených na zdravotníctvo. Títo novodobí politickí gangstri  preliali miliardy majetku štátu, ktoré tvorilo niekoľko generácii, na svoje súkromné účty. Tieto miliardy preto dnes zákonite a logicky chýbajú v zdravotníctve, školstve, či v sociálnom systéme. 


Základná schéma politickej mafie na Slovensku po 17. novembri 1989

   KGB, ŠtB, VKR, Nomenklatúra KSČ
Tajné dohody Hegenbart - Havel, KSČ - disidenti = výmena politickej moci za záruku beztrestnosti tzv. hrubá čiara,
likvidácia archívov ŠtB, kontinuita  komunistickej justície a prokuratúry, prepojenie starých štruktúr s organizovaným zločinom, 

postupné ovládanie ekonomiky cez privatizáciu a vznik finančných  skupín Penta a J&T,
ktoré  ovládajú  a resp. majú vplyv na politické strany spolu s individuálnymi skupinami agentov ŠtB ako Vladimír Lexa, Juraj Široký, či Andrej Babiš. 
K ním sa pridružujú, zbohatlíci nižších rangov z radov, bývalých vekslákov a podvodníkov, ktorí prežili vzájomné vyvražďovanie z 90 rokov typu Kočner, Kollár a ďalší.  


Rozkradnutie a strata ekonomickej svojprávnosti Slovenska prebehli v štyroch  etapách:

  1. Trestuhodný amaterizmus a politické diletantovo politikov KDH a VPN, zodpovedných za likvidáciu  poľnohospodárstva, konverziu -likvidáciu zbrojárskeho priemyslu na Slovenku a  divokú privatizáciu, spôsobili ovládnutie ekonomiky  starými štruktúrami a spolupracovníkmi ŠtB a následné prevzatie moci HZDS a neskôr Smerom. Ivan Mikloš, ako minister hospodárstva, stál v pozadí zmarenia predaja diamanovej bane v JAR do vlastníctva SR, ktorá sa dostala do rúk špekulantov prepojených a krytých politikmi. R. Fico túto kauzu označil za klebety a Ján Figeľ vo verejnej STV klamal, že o nej nič nevie, pričom ako eurokomisár dostal doporučený list Jozefa Petrova, ktorý ho o tejto kauze informoval.

  2. HZDS Vladimíra Mečiara  umožnilo vznik štátneho terorizmu a zločineckých mafiánskych skupín v tej najbrutálnejšej podobe s následným ovládnutím  strategických podnikov ako VSŽ,  Nafta Gbely či Tatravagónka  tzv. kapitálotvornou vrstvou z radov  HZDS prepojenou s organizovaným zločinom, ktorý im prerástol cez hlavu.  Ako nedávno priznal vo svojej  knihe M. Černák,  SIS  organizovala objednávku likvidácie  nepohodlného Róberta Holuba.. VLADIMÍR A IVAN LEXA STÁLI PRI ZRODE POLITICKEJ MAFIE NA SLOVENSKU. Rodina Ivana Lexu pochádzajúceho z elitnej, komunistickej rodiny, ktorá po prevrate v novembri 1989 nadobudla majetok oficiálne prezentovaný v hodnote 600 000 000 € až 700 000 000 €.

  3. Po skončení mečiarizmu pseudopravicová vláda vedená Dzurindom a Miklošom, princípom kolektívnej viny preniesla všetky ekonomické zločiny HZDS a 150 miliardové pohľadávky   na plecia  občanov, vznikom Konsolidačnej banky a následným výpredajom slovenských bánk do zahraničia.  Namiesto pred voľbami sľubovaného potrestania vinníkov a vymáhanie dlhov  táto vláda bezohľadne, tzv. nevyhnutnými ekonomickými reformami,  opäť princípom kolektívnej viny, potrestala slovenských občanov. Zločinecké praktiky výpalníkov a hrubokrkých nahradili biele goliere a advokáti s kufríkmi.  Táto vláda je zodpovedná za výpredaj strategických podnikov a vznik korupčnej kauzy Gorila.  Jej politická arogancia, neschopnosť  a bezohľadnosť k vlastným občanom  umožnila nástup  k moci populistu a pseudosociálneho demokrata Róberta Fica.

  4. Vláda Smeru-SD, do ktorého sa preliala bývala Strana demokratickej ľavice, ktorá bola pokračovaním Komunistickej strany Slovenska a časť štruktúr HZDS,  bola v podstate len zavŕšením   procesu totálneho ovládnutia Slovenska ľuďmi  prepojenými so starými štruktúrami prednovembrového režimu a nimi vytvorenými finančnými skupinami. Proklamovaným členstvom k európskym a transatlantickým štruktúram  sa im darí zakrývať  sofistikované  zneužívanie moci, ktoré im umožňuje schvaľovanie zákonov umožňujúcich im rozkrádať štátny majetok a prideľovať zákazky  na úrovni o akej sa mafii v Taliansku alebo USA ani nesníva, keďže ovládajú a majú pod kontrolou Ministerstvo vnútra, prokuratúru a justíciu.  Všetci politici vstupovali do politiky ako podnikateliaBývalý minister Počiatek, ktorého zaúčal do kšeftov jeho otec agent  ŠtB Izidor, súčasný minister Vnútra a podnikateľ R. Kaliňák na ktorého pozadie  v súvislosti s konkurzom Kovošrotu upozorňoval bývalý minister vnútra V. Palko, alebo samotný premiér R. Fico, ktorý  vycúval  po vstupe do vysokej politiky so spoločnosti R. F. Developmentv ktorej ešte istý čas pôsobila jeho manželka Svetlana. Mlčí sa o jeho prepojení  s v Nemecku Interpolom hľadaným a dnes už nebohým podnikateľom Aaronom Kedarom alias Fridrichom Kardošom. Kauzy a prepojenia s podnikateľmi ako Baštrnák, Brhel, Výboh a ďalšími sú len špičkou ľadovca.  Politika Smeru, ktorý sa v súčasnosti usiluje o zrušenie tzv. dlhovej brzdy, a to čo tu po nich ostane, bude pre Slovensko pohromou, ktorej  dôsledky budú znášaš   ešte aj naše deti.

  Na vrchole pyramídy  politickej mafie sú finančné skupiny Penta a J&T
tieto ovládajú všetky tzv. štandardné politické strany     

            
neoddeliteľná súčasť politickej mafie  je konkurzná mafia na čele so   
Zoroslavom Kollárom a ďalšími,  úzko prepojená s justičnou mafiou, bez ktorej   
by výkon rozhodnutí nebol možný

podskupinou je pozemková mafia prepojená so SPF a Katastrálnymi úradmi

Mnohí politici z vládneho Smeru  sa dostali k finančnému kapitálu práve za pomoci konkurznej mafie, ktorá je dnes v pozadí a veľa sa toho už o nej nehovorí.  Výstižné je vyjadrenie Petra Sýkoru, človeka priamo prepojeného s konkurznou mafiu a Zoroslavom Kollárom, ktorý povedal, že ak by prehovoril Smer padne.  Tento človek, bol napriek tomu, že si prenajíma v Prahe lukratívne priestory a dovolenkuje v Rakúskych alpách, slovenskými súdmi vyhlásený za nemajetného, aby sa mohol takto pomstiť bývalej manželke neplatením výživného na svojho syna.
Analytické oddelenie využilo v tomto rozbore už skôr publikované informácie a údaje priamo súvisiace s pozadím konkurznej mafie, tzv. reťazenia  množstvá umelo vytváraných  spoločností a firiem, ktorých jediným cieľom bolo tunelovanie, účelová likvidácia a následne ovládnutie pred tým často prosperujúcich podnikov alebo spoločností. V databáze FOAF  sa často opakujú tie isté mená, medzi  ktorými nájdete aj osoby, ktoré  sa prezentujú ako odporcovia systému alebo by chceli vstúpiť do politiky ako napríklad Martin Daňo alebo Marián Kočner.

Impérium Lexovcov musí byť preverené z hľadiska zákona o pôvode majetku. Špinavý biznis a tajné peniaze. Rodina Lexovcov vyťažila z obdobia mečiarizmu maximum. Ich zločiny neboli potrestané a tešia sa slušnému bohatstvu. Kauzy, podvody, odpočúvania, či vyhrážky. To sú základy, na ktorých stojí podnikateľské impérium rodiny Lexovcov. V 90tych rokoch sa slovenským dianím prehnali ako uragán. Po miléniu sú takmer neviditeľní a užívajú si nahonobený majetok. Klan Lexovcov založil Vladimír Lexa starší. Bol členom poslednej prednovembrovej a prvej ponovembrovej vlády. V prvej demokratickej vláde zastával funkciu poradcu ministra financií. Práve vtedy mali začať jeho výhodné nákupy štátneho majetku. Začal prevzatím Mlynov a cestovinární Piešťany. Štát predal lukratívnu firmu Lexovi za približne tretinu jej skutočnej hodnoty. Pri ďalšom výhodnom biznise už priložil ruku k rodinnému šťastiu aj syn Vladimíra staršieho Ivan Lexa. Ten bol od roku 1991 šéfom tajnej služby SIS. Tešil sa tak výnimočným kontaktom a prakticky neobmedzeným možnostiam vytvárania tlaku. Práve psychický nátlak mal viesť k rozhodnutiu majiteľov firmy Gemerský mlyn.


   PRINT RSS
Hlavná stránka