"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

VYSVETLENIE PREČO PSEUDOOPOZIČNÉ OLIGARCHISTICKÉ STRANY SAS, OĽaNO, KDH A SME RODINA SÚ LEN POKRAČOVANÍM MODREJ HRY A NIKDY NEPÔJDU PROTI POLITICKEJ, KONKURZNEJ A JUSTIČNEJ MAFII


„Osvietená“ kandidátka
alebo

Modrá hra so Slovenskom

Modrá je dobrá, modrá je dobrá!

Toto heslo si ešte živo pamätáme. Písal sa rok 1998, aj rok 2004. To sľubované modré z Neba nasledovalo. Výpredaj národného majetku, výpredaj krajiny, výpredaj kultúry, a čo je najhoršie, výpredaj ducha. 
Dnes je Slovensko už len územím  podobným provensálsku, tirolsku alebo baskicku. Modrá je dobrá!

O tejto „modrej“ - pripomínam - nebeskej farbe - sa dočítame:
Modrá patrí zasväteným  od 1 - 3 stupňa slobodomurárskej hierarchie. Títo  majú za úlohu propagovať liberalizmus a „ľudské práva“  
Slobodomurári majú ešte čiernu, červenú a napokon bielu - ktorá patrí Iluminátom - najvyššie zasväteným.
“Modrá farba symbolizuje slobodomurársku infiltráciu, masový vstup do lóží (ako voda, ktorá je univerzálnym rozpúšťadlom a prezrádza zmeny, ktoré prebiehajú vo vnútri. Symbolizuje bratov ktorí sú zastúpení vo všetkých spoločenských skupinách)”.      (vek Vodnára – New Age – pozn.)

(http://modryglobus.wordpress.com/2008/05/18/slobodomurari/)

Pozrime sa na volebný program „modrých“ – SDKÚ-DS. Dočítame sa tam:

„Pod liberalizmom rozumieme predovšetkým úctu k slobode, a to i toleranciu k slobode inak zmýšľajúcich.“
Nuž - inak zmýšľajúci - ( INAKOSŤ) – homosexuáli , transvestiti, potratári, máte slobodu.  Poskytuje vám ju Slovenská demokratická a kresťanská únia.

Poďme ale k  veci . Vláda Mikuláša Dzurindu sa profilovala od začiatku ako liberálna, pretože v jej radoch kresťanstvo je iba biednou popoluškou. Odmietli rafitikovať Zmluvu o výhrade svedomia s Vatikánom, na základe čoho sa rozpadla ich posledná vláda)
Pri voľbách za prezidenta (2004) si postavili zaujímavého kandidáta. 


      Eduard KukanZáznam z Registračných zväzkov ŠTB  (ÚPN)
Zvýraznené kategórie sú kategóriami vedomých spolupracovníkov.


priezvisko

meno

dátum narodenia

krycie meno

kategória

registračné číslo

séria

poznámka

 

kukan

Eduard

26.12.1939

SKOPEC

dôverník

9002

FMV

 

zobraz stranu

kukan

Eduard

26.12.1939

EDA

preverovaná osoba

26498

FMV

 

zobraz stranu

Eduard Kukan sa narodil 26. decembra 1939 v Trnovci nad Váhom. Po absolvovaní Inštitútu medzinárodných vzťahov v Moskve získal v roku 1964 doktorát práva na Karlovej univerzite v Prahe. Na československé ministerstvo zahraničných vecí nastúpil po štúdiách v roku 1964 a pôsobil v zahraničných službách ako kariérny diplomat. V rokoch 1968-1973 zastával funkciu atašé, druhého tajomníka a chargé d'affaires na československom veľvyslanectve v Zambii, v rokoch 1973-1976 pracoval na Ministerstve zahraničných vecí ČSSR, v rokoch 1977-1981 bol radcom-veľvyslancom na čs. veľvyslanectve v USA, v rokoch 1985-1988 veľvyslancom ČSSR v Etiópii, v rokoch 1990-1992 veľvyslancom a stálym predstaviteľom ČSFR pri OSN v New Yorku. Po rozdelení ČSFR pôsobil v tejto funkcii za Slovenskú republiku do roku 1994. Na 48. Valnom zhromaždení OSN bol zvolený za predsedu Výboru pre humanitné, sociálne a kultúrne otázky. Čestný doktorát práv mu udelili na americkej univerzite Uppsala (štát New Jersey). Od marca do novembra 1994 bol ministrom zahraničných vecí SR (delegovaný za Alianciu demokratov SR).

http://referaty.atlas.sk/prakticke-pomocky/zivotopisy/1610/eduard-kukan-zivotopis

Eduard Kukan, ako kandidát SDKÚ-DS  na prezidenta Slovenskej republiky. Opakujem: 
Strany Slovenskej demokratickej a kresťanskej únie, ktorá vlastne vznikla odštiepením sa z KDH. 

Ivan Mikloš, podpredseda  SDKÚ-DS nie je známy ani z radov KDH, zato je známy vo finančných kruhoch, ktorým možno povedať „najvyššie“ v pravom zmysle slova. Oficiálne ako jediný Slovák sa zúčastnil zasadania tzv. Bilderberg Group – najvplyvnejších ľudí sveta, ktorí tajne riadia politiku a ekomoniku globalizujúceho sa ľudstva. Mohli by sme ich nazvať  aj Rada 33  alebo tzv. Ilumináti. Ilumináti sú „špicou“ v pyramidálnej hierarchii slobodomurárov.

Skupina Bilderberg

New World Order (Nový svetový poriadok) - lightmotiv skupiny

Skupina Bilderberg (Bilderberg Group) je tajná mocenská organizácia, ktorá združuje tých najbohatších a najvplyvnejších ľudí planéty, ktorí si dali výsadu rozhodovať o budúcnosti sveta bez vedomia verejnosti. Podľa BBC, CNN a ďalších svetových médií tvorí skupinu Bilderberg viac ako 100 svetových lídrov, ktorí sú jej stálymi členmi. Že ste ešte o stretnutiach svetovej elity zvanej Bilderberg nepočuli? Prečo vie to tom tak málo ľudí? Prečo sú stretnutia Bilderbergu zámerne utajované? Čo pred verejnosťou Bilderberg skrýva?

(http://schema-root.org/people/societies/secret/bilderberg_group/members/)

Skupina Bilderberg bola založená v roku 1954

Sr. Davidom Rockefellerom  a Jacobom Rothschildom
   Zpomedzi Slovákov sa medzi pozvanými na zasadanie Bilderberg Group uvádza jedine Ivan Mikloš.


Ivan Mikloš

Ivan Mikloš (born June 2, 1960, Svidník) is a Slovak politician and he served as a Minister of Finance of Slovakia. He is married with two children.

In 2004, he was named the top business reformer by the World Bank's Doing Business report. Under his leadership, Slovakia jumped to 32nd place (of 178 economies) on the ease of doing business index. He is also known for attending the annual meeting of the Bilderberg Group in 2005.

(http://sthweb.bu.edu/shaw/anna-howard-shaw-center/biography?view=mediawiki&article=Ivan_Miklo%C5%A1)
(http://branyvnimani.cz/?path=8927/&article_id=10021)
Niektoré informácie o predsedovi SDKU-DS Mikulášovi Dzurindovi a podpredsedovi Ivanovi Miklošovi
http://viswiki.com/en/Mikul%C3%A1%C5%A1_Dzurinda

http://viswiki.com/en/Ivan_Miklo%c5%a1 

 Iveta Radičová


Píše sa rok 2009. Od voľby prezidenta Ivana Gašparoviča prešlo 5 rokov. S Eduardom Kukanom to nevyšlo. Máme voľby nového prezidenta. SDKÚ – DS tentoraz v opozícii opäť predstavila svojho kandidáta zo svojich vlastných radov.

Objavom  Mikuláša Dzurindu od jeho poslednej vlády a jeho SDKÚ-DS - vysokoškolský pedagóg (Katedra sociálnej práce, Univerzita Komenského), Prof. Iveta Radičová, sa stáva kandidátkou SDKÚ-DS na prezidenta SR:
Pôsobila ako hosťujúca profesorka na univerzitách v USA, Veľkej Británii, Švédsku, Fínsku, Rakúsku a zároveň ako expertka Európskej komisie v oblasti sociálnej politiky. Ako takmer všetci v SDKÚ-DS sa vyskytuje ako aktivistka tretieho sektora: 
NADÁCIA OTVORENEJ SPOLOČNOSTI

Open Society Foundation, NOS - OSF
Baštova 5 Weberova 8
81103 Bratislava 08001 Prešov
tel.: 02/5441 4730 tel.: 051/7732 469

Cieľom nadácie je prispieť k vzniku otvorenej, občianskej spoločnosti na Slovensku. Je súčasťou celosvetovej siete nadácií amerického podnikateľa a finančníka Georgea Sorosa.


V Správnej rade sú: Iveta Radičová, predsedníčka
Grigorij Mesežnikov - podpredseda, Ján Hrubala, Katarína Vajdová

Spolupracovníci: Lajoš Grendel, Rudolf Chmel, Martin Porubjak, Pavel Vilikovský, Peter  Zajac, Šarlota Pufflerová, Oliver Brunovský, Zuzana Wienk

Finančné zdroje k dispozícii 155 mil. Sk
Majetok 90,7mil. Sk
Počet pracovníkov 27

Darcovia:
CEE TRUST dal NOS grant 2 milióny USD
Open Society Foundation Maďarsko,Švajčiarsko, USA

Veľvyslanectvo Spojených štátov amerických

Úrad vlády SR (?)
National Endowment for Democracy, USA
Informačná kancelária Rady Európy

Ministerstvo školstva SR
(http://www.webnoviny.sk/volby2009/forum/34143/Radicova-zvitazila-v-3-krajoch-Kosicky-kraj-jej-tesne-usiel.html)

Čo o sebe píše

OPEN SOCIETY FOUDATION

Kto sme, naše ciele
Nadácia otvorenej spoločnosti - Open Society Foundation (NOS - OSF) realizuje projekty v oblasti tvorby a podpory verejnej politiky, evaluačné a výskumné aktivity, advokačné projekty a súťaže. V roku 2008 sme podporili 86 grantových projektov mimovládnych organizácií prostredníctvom grantových programov. V minulom roku dosiahla naša podpora spoločne s vlastnými realizovanými programovými aktivitami výšku takmer 40 miliónov SK (1,3 milióna EUR).
NOS - OSF je súčasťou medzinárodnej siete známej ako Sieť Sorosových nadácií.

Naša misia

Vytvárame ľuďom príležitosti skvalitňovať spoločnosť smerom k väčšej otvorenosti, transparentnosti a presadzovaniu rovnosti šancí. Tieto hodnoty predstavujú ideál otvorenej spoločnosti, ktorý najlepšie vystihuje naše rôznorodé cieľavedomé programové a grantové aktivity.(http://www.osf.sk/Default.aspx?CatID=37)

Kto a čo je OPEN SOCIETY (presnejšie Soros foudations network, sa dozvedáme ďalej:

OPEN SOCIETY INSTITUTE, OSI,  Soros Foundations Network
400 West 59th Street ,  New York, USA

Cieľom je vybudovať globálnu alianciu pre otvorenú spoločnosť.
Zakladateľ OSI je finančník George Soros.

Regionálny riaditeľ pre Slovensko je Jonas Rolett
Celosvetová sieť nadácií pozostáva z 33 pobočiek hlavne v bývalom sovietskom bloku. Slovenská pobočka je riadená a financovaná z Budapešti.

Open Society Institute a Soros Foundations Network majú ročne k dispozícii 400 až 500 miliónov dolárov na podporu svojich aktivít.
Slovenská Nadácia otvorenej spoločnosti sa na tejto sume podieľa 3-5 miliónmi dolárov ročne. Prijaté prostriedky distribuuje podľa svojho uváženia slovenským prodemokratickým subjektom.
Hlavné kancelárie OSI sú v New Yorku a v Budapešti.
http://ksc-cssp.komunisti.sk/kto_za_koho_kope.htm

George SorosInvestor

Datum narození:
16. augusta 1930  (78 let) 
Místo narození:
Budapešť, Maďarsko 
Znamení:Lev  

George Soros je pravděpodobně nejznámější a také nejkontroverznější finanční spekulant na světě. Husarským kouskem byl jeho útok na libru na počátku devadesátých let, na kterém údajně vydělal přes miliardu dolarů. I on sám se však mohl přesvědčit, že spekulace ne vždy vycházejí. Při asijské ekonomické krizi přišel přibližně o pětinu svého majetku.
George Soros se narodil 12. srpna 1930 v Budapešti v židovské rodině jako György Schwartz, otec Tidavar si však nechal v roce 1936 změnit jméno na Soros ze strachu před nacismem. Dobře udělal, přesto se však museli členové rodiny v době, kdy v Maďarsku nacisté exportovali Židy do koncentračních táborů, skrývat za falešnými identitami.(http://www.financnici.cz/george-soros)

Ešte k Georgeovi Sorosovi:

“Sorosovo spojenie s ultra-tajnými medzinárodnými finančníckymi kruhmi Rothschildovcov nie je len obyčajné či náhodné bankové spojenie. Mimoriadny úspech, ktorý Soros na vysoko rizikových finančných trhoch má, sa nedá jednoducho vysvetliť “hráčskym šťastím”. Soros má prístup k informačným kanálom, vládnym i súkromným.

Navonok Soros podporuje širokú paletu spoločenských aktivít, ako “mierové koncerty” s Joan Baez, štipendiá v Oxforde pre mladých východoeurópanov atď. No skutočnosť predstavuje odlišný obraz. Soros je osobne zodpovedný za chaos, spôsobený “šokovou terapiou” po roku 1989 vo východnej Európe. Slabým vládam nanútil neuveriteľne kruté opatrenia, ktoré mu umožnili vykúpiť zdroje v rôznych častiach východnej Európy za neskutočne nízke ceny.  „            William Engdahl
(http://www.europskenarody.info/GEORGE_SOROS_A_SPOJENIE_S_ROTHSCHILDOVCAMI.html)
http://www.tvina.sk/index.php?zobraz=newsarchiv&id=419

A ešte nezabudnime na Členstvo v exkluzívnom Klube Windsor, spolu s Ivanom Miklošom, Františkom Šebejom, Magdou Vašáryovou a.i.,  ktorý v deväťdesiatych rokoch ovládol dovtedy národné médiá.  Ten výpočet by bol veľmi dlhý a dokumentuje len jedno – princíp neprincipiálnosti!
Vlastníci médií sú zväčša, v zahraničných rukách. SME vlastní nemecká mediálna skupina Bertelsmann group, Nový čas švajčiarska skupina Rignier a Pravdu britský koncern Daily mail. Ich cieľ je jasný - zarobiť čo najviac peňazí a zisk vyviezť do vlastnej krajiny.
http://www.cez-okno.net/node/424
* * *


Denník SME priniesol 6.mája 2003 túto „radostnú správu“: Na Slovensku sú slobodomurári hlavne v Bratislave a medzi umelcami, novinármi, vedcami, lekármi, povedal včera slobodomurársky majster Peter Bu, ktorý tu pred desiatimi rokmi založil lóžu Humanizmus. Tvrdí, že je v nej združených niekoľko desiatok ľudí. Presné číslo ani mená však povedať nechce – tvrdí však, že sa chystá už druhá a tretia lóža.
                  

Radičová štýlom Baracka Obamu

Vráťme sa ešte ku Ivete Radičovej.  Komentátor denníka SME Peter Schutz priznal, že  Radičová má vo predvolebnom  teame dvoch poradcov priamo od prezidenta USA Baracka Obamu. Jej kampaň ako sa podobá ako vajce vajcu kampani Obamu na prezidenta USA. Je na mieste otázka – bude Slovensko nasledovať aj politiku potratov?

Radičová stavila na veľké mestá Bratislavu a Košice, ktoré sú doslova oblepené jej bilboardmi. Peniaze zrejme nie sú problém. George Soros nie je nijaký skupáň a cez svoju centrálu v Budapešti zafinancoval.  Preto tá podpora na južnom SlovenskuOsvedčená taktika „zmeny“ – dzurindovské prevzaté „dokážeme to“  a populárne tváre slovenského šoubiznisu či žuvačkového seriálu „Panelák“ v  Bratislave a Košiciach „zabodovali“.

Aké jednoduché:   Fandím Cibulkovej.  Milujem Polnišovú.  František Kovár, Janko Kuric? Moje srdcovky..  A všetci sa pekne usmievajú vedľa osvietenej  pani kandidátky na prezidenta, pani Ivety Radičovej.
Avšak to najdôležitejšie:   Katolícka Cirkev je proti.  Iveta Radičová sa nejasne resp. veľmi záhadne vyjadruje o potratoch, pliage súčasnosti.  Avšak Radičová sa aj hlási ku kresťanstvu.

Barack Obama tiež pred voľbami neváhal vyhlasovať sa za pravoverného kresťana. Po voľbách však neváhal uvoľniť všetky zmrazené financie na prevádzanie potratov a navyše – podpísal prezidentský výnos, ktorým povoľuje výskum živých (!) embryí... A zároveň dal fakticky  „zelenú“ klonovaniu ľudí.

Ako hovorí správa TV CNS news (autor Fred Lucas)
„Jeho nariadenie zrušilo zákaz, ktorý zaviedol prezident Bush. Bush zakázal vedcom, aby zaživa pitvali žijúce ľudské embryá a používali ich na svoj výskum ľudských buniek. Obama pri podpisovaní zároveň vyhlásil, že bude hľadať spôsob, ako zabrániť tomu, aby jeho vláda „otvorila dvere pre klonovanie ľudských jedincov“. No ani jeho ďalšie poznámky, ani samotný zákon, ktorý podpísal, nehovorí nič o zastavení ľudského klonovania pre iný dôvod ako reprodukciu. Tento zákon vlastne schvaľuje klonovanie ľudských embryí.
http://cnsnews.com/public/content/article.aspx?RsrcID=44740

Bohužiaľ, Cirkev jednoznačne kontraproduktívne vstúpila do predvolebnej kampane, tak ako už niekoľkokrát v tejto demokratickej dobe.
Zostáva len veriť, že Slováci cítia v drvivej väčšine správne a že slovenské veľkomestá, ktoré už dnes ovláda liberalizmus – nebudú rozhodujúcim jazýčkom na váhe volieb.
Ak si pospájame fakty, Iveta Radičová a jej materská strana SDKÚ-DS je napojená na kruhy, ktoré smerujú priamo až ku Iluminátom. A to sme sa nezmienili o iných stranách, ktoré si dali do vienka názov „kresťanská“. Bohužiaľ ovocie Novembra 1989 dozrieva teraz, po dvadsiatich rokoch a zdá sa, že je poriadne kontaminované...
Čo dodať na záver?

„Všetky politické strany sú výplodom slobodomurástva. Alebo ich slobodomurári vytvorili, alebo následne infiltrovali. Politické strany sa môžu prejavovať ako mocné, lebo sú činné na verejnosti, zatiaľ čo slobodomurári ostávajú väčšinou nepoznaní v tieni. Ale v skutočnosti pracujú politické strany v základoch ležiacej, tajnej spoločnosti. Sú jej hovorcami pre určitú klientelu.“                                                J. Vaquié
(http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2590&mode=thread&order=0&thold=0)

Britská Konzervatívna strana dostala od NED  (National Endowment for Democracy), USA státisíce britských libier a dolárov na podporu politických strán na Slovensku. Podporu dostali KDH, SDKÚ, SDĽ a Sociálnodemokratická strana i Mladá demokratická ľavica. Cieľom bolo v 1998 vytvoriť pomocou finančných grantov potenciálnu koalíciu. SDKÚ dostala 28.900,00 libier a Mladá demokratická ľavica dostala 9.000,00 libier. Celkove dostali vybrané slovenské politické  strany pred voľbami v 1998 zo zdrojov NED asi 250 000 libier šterlingov, čo je 15 miliónov korún.

 „Budeme mať svetovládu, či sa nám to páči, alebo nie. Jediná otázka je, či svetovládu dosiahneme násilím alebo súhlasom.“

James Warburg, bankár 17. 2. 1950 pred senátom USA


 
   PRINT RSS

Hlavná stránka