"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

POLITICKÁ MAFIA NA SLOVENSKU
Konkurzná mafia -neoddeliteľná súčasť politickej mafie 1. časť

Mnohí politici z vládneho Smeru sa dostali k finančnému kapitálu práve za pomoci konkurznej mafie, ktorá je dnes v pozadí a veľa sa toho už o nej nehovorí. Výstižné je vyjadrenie človeka priamo prepojeného s konkurznou mafiu a Zoroslavom Kollárom, navýme ho X. Y, ktorý povedal, že ak by prehovoril Smer padne. Tento človek, bol napriek tomu, že si prenajíma v Prahe lukratívne priestory a dovolenkuje v Rakúskych alpách, slovenskými súdmi vyhlásený za nemajetného. Analytické oddelenie  využilo v tomto rozbore už skôr na internete publikované informácie a údaje priamo súvisiace s pozadím konkurznej mafie, tzv. reťazenia množstvá umelo vytváraných spoločností a firiem, ktorých jediným cieľom bolo tunelovanie, účelová likvidácia a následne ovládnutie pred tým často prosperujúcich podnikov alebo spoločností.
Keďže uverejnené svedectvo vykazovalo znaky závažnej ekonomickej trestnej činnosti, zatajovanie týchto skutočností by mohlo byť v budúcnosti kvalifikované ako neoznámenie trestného čínu. Za súčasnej situácie, kvôli bezpečnosti dotknutých osôb, nemohli byť zverejnené niektoré údaje z tohto svedectva, tieto aj s originálom svedectva budú odovzdané orgánom činným v trestnom konaní až po zmene politickej situácie na Slovensku, resp. budú odovzdané príslušným inštitúciám EÚ.

Kto je Zoroslav Kollár označený D. Lipšicom ako člen konkurznej mafie?


Skupina Zoroslava Kollára sa v 90. rokoch špecializovala na konkurzy a administratívno-násilné prebratia firiem. Zorganizovaná sústava firiem sa dokázala nielen postarať o konkurz, ale aj bankrotujúcu firmu pre budúceho záujemcu vyčistiť a predať za dobrú cenu. Ako fungovali?
Možno stojí za zmienku citát zo staršieho vydania týždenníka TREND. Z obdobia, keď sa rôzne agresívne podnikateľské skupiny snažili preberať investičné fondy z prvej vlny kupónovej privatizácie: Do sídla spoločnosti Pro Populo v Poprade prišla 27. marca 1997 poštárka. Doniesla list s doručenkou od bratislavského advokáta Zoroslava Kollára. Na obálke nebola presne uvedená adresa, a tak pracovník fondu zadržal poštárku, aby sa spoločne pozreli, či pošta naozaj patrí fondu. „Naše prekvapenie bolo, že sme z obálky vytiahli prázdny papier. Zavolal som kolegov, no nevedeli sme vtedy, čo to znamená," hovorí prokurista Pro Populo Peter Slimák. Poštárka a zamestnanci fondu pred notárom poskytli vyhlásenie, akú zásielku dostali.
Ako sa neskôr ukázalo, Z. Kollár konal za akcionára BMI Securities. Tí chceli zvolať valné zhromaždenie a prebrať fond. Keďže na prázdny hárok papiera predstavenstvo nereagovalo, BMI sa obrátilo na Krajský súd do Prešova. Ten na slovenské pomery zareagoval veľmi rýchlo. Podnet zo strany BMI dostal 5. mája a už o dva dni rozhodol. Zvolal mimoriadne valné zhromaždenie na 23. mája predpoludním. Predseda senátu Anton Oriňák vymenoval za predsedu valného zhromaždenia komerčného právnika Emila Čerevku zo Strážskeho, ktorý zastupoval BMI vo veci zvolania valného zhromaždenia, a splnomocnil ho všetkými úkonmi súvisiacimi s valným zhromaždením. Predseda senátu však nepovažoval za potrebné zvolať pojednávanie a vypočuť si niekoho zo strany predstavenstva Investičného fondu Pro Populo. 
Z. Kollárovi sa podarilo v 90. rokoch vybudovať skupinu firiem aktívne pracujúcich na slovenských konkurzoch. Mal vplyvných zákazníkov, ako bola finančná skupina Istrokapitál. Jeho spolupracovníkov z firmy Kubík&Kollár, či z prepojených firiem, ako je anglický Labastrex, Magma Slov, Thorin, Merkuria, Maxim 2001, Esperia bolo možné nájsť pri mnohých zaujímavých konkurzoch. Spomenúť si možno na bratislavský Hydrostav, Adria Škrob, Preglejku Žarnovica, pokus o konkurz Istrochemu v Bratislave či mäsopriemysel Kabát. Z. Kollár v minulosti pracoval aj v orgánoch silného kupónového fondu VUB Kupón, ktorý skončil na kolenách. 
Dnešný odhad jeho majetku v účtovnej hodnote je na úrovni 5 miliárd korún. Je spoluinvestorom v českom výrobcovi traktorov Zetor, ovláda Vitis Pezinok. Písať o ňom možno len opatrne – je skutočne dobrý právnik. 
.gabriel Beer
8. december 2007Facebook

Kto pomáha konkurznej mafii?
Dočasný šéf prokuratúry Ladislav Tichý rozhodol v prospech podnikateľa Zoroslava Kollára – v prípade, ktorý označil Daniel Lipšic za konkurznú mafiu. Tichý to odmieta, pričom tvrdí, že na podanie mimoriadneho dovolania bol dôvod.

http://www.sme.sk/c/1650397/stat-je-na-stope-konkurznej-mafii.html

Štát je na stope konkurznej mafii

BRATISLAVA - Na Slovensku existuje konkurzná mafia, tvrdia ministerstvá vnútra a spravodlivosti. Ani jedno zatiaľ nechce zverejniť podrobnosti.
22. jún 2004 Monika Tódová, MONIKA ŽEMLOVÁ
Minister spravodlivosti Daniel Lipšic už navrhol šiestim sudcom bratislavského krajského súdu disciplinárne tresty, z toho dvoch chce úplne zbaviť funkcie. Lipšic nedávno opísal, ako taká mafia funguje. "Silné finančné skupiny si nájdu firmu s rozsiahlym majetkom. Cez svoje účelovo vytvorené spoločnosti dosiahnu vyhlásenie konkurzu a výber správcu konkurznej podstaty."
Darí sa im to podľa Lipšica preto, lebo sa dohodnú so sudcami a správcami. Tých mali práve títo šiesti sudcovia vyberať nezákonne, správcovia potom odkúpia majetok údajne skrachovanej, hoci predtým zdravej firmy, za veľmi výhodnú cenu.
Kontrola ministerstva ukázala, že sudcovia vyberali správcov konkurznej podstaty mimo poradia tak, aby vybrali toho "správneho". Lipšic to v relácii STV Pod lampou prirovnal k mafii. Takto vytunelované vraj boli napríklad firmy Istrofin, BCT či Vinoprodukt, kde bol majetok v hodnote takmer štyri a pol miliardy korún.
Lipšic povedal, že len v jednej dedinke sídli viac ako dvesto fiktívnych alebo účelovo vytvorených firiem. Práve na ne finančné skupiny prevedú a rozdelia pohľadávky. Na vyhlásenie konkurzu musia dať totiž návrh minimálne dve firmy, ktorým spoločnosť dlhuje majetok. Spoločnosť, ktorá násilne skončí v bankrote je pritom relatívne zdravá.
Dedinka sa volá Žihárec. Z 200 registrovaných firiem sídli väčšina v dvoch starých domoch, kde býva jedna rodina. Konateľom by mal byť Karol G., ktorý sa pre SME nechcel vyjadriť. Jeho syn povedal: "Tu žiadna firma nie je." Starosta obce si myslí, že ide o fiktívneho majiteľa.
Ministerstvo od januára mení systém a bude konkurzy prísnejšie kontrolovať.

Ako to funguje

Spoločnosť S (finančná skupina) má záujem zlikvidovať konkurenta M a získať jeho majetok. Skúpi preto pohľadávky, ktoré má firma M voči inej firme či firmám, prípadne vyrobí fiktívne. Pohľadávku potom rozpredá, a tak rozdelí na viac spoločností S1, S2, S3..., ktoré nerobia nič a sídlo majú zapísané tam, kde v skutočnosti vôbec nesídlia (napríklad Žihárec).
Návrh na konkurz musia totiž podať minimálne dve firmy, ktorým spoločnosť M dlhuje peniaze. Firmy S1 a S2 vyzvú spoločnosť M, aby im dlh zaplatila. K výzve však nepriložia buď žiadne číslo účtu, alebo falošné. Spoločnosť M nemá ako zaplatiť, aj keby chcela.
Spoločnosti S1 a S2 potom dajú na súd návrh na vyhlásenie konkurzu. Ako dôkaz poskytnú výzvy na zaplatenie dlhu, na ktoré spoločnosť M nereagovala.
Spriaznený sudca vyhlási konkurz, určí spriazneného správcu konkurznej podstaty, ktorý sa automaticky stáva štatutárom spoločnosti. Jej majetok potom predá konkurenčnej firme S za veľmi nízku cenu.
Môže sa tiež stať, že sudca konkurz nevyhlási, lebo spoločnosť M stihne zaplatiť dlžobu, napríklad spoločnosti S1. Sudca návrh na konkurz právoplatne neodmietne. Zanikne síce dôvod na vyhlásenie konkurzu od spoločnosti S1 a S2, príde však spoločnosť S3 s ďalšou pohľadávkou. Sudca tým, že návrh ešte neodmietol, pripustí do konkurzu ďalšieho veriteľa a konkurz vyhlási, lebo oň žiadajú firmy S2 a S3.
Dotknúť sa to môže aj bežných ľudí. Ak si kúpia auto od firmy, na ktorú je neskôr vyhlásený konkurz, auto je tiež zahrnuté do konkurzu. Ak človek nestihne včas podať na súd žiadosť o vyňatie svojho auta z konkurzu, lebo zaň legálne platil, má smolu. Musí potom zbytočne platiť napríklad rôzne súdne poplatky a súd ešte vôbec nemusí vyhrať.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/1650397/stat-je-na-stope-konkurznej-mafii.html#ixzz4VpV8K0Ok

Diskusia k článku:
http://www.sme.sk/diskusie/152185/1/stat-je-na-stope-konkurznej-mafii.html


JUDr. Boris Chovanec –advokát zločinca X. Y. v Správnej rade TASR
Spoločníci mafie z vysokej politiky, Generálnej prokuratúry SR, Ministerstva vnútra SR, slovenskej justície....

          Protislovenskí škodcovia z  vysokej politiky, pohŕdajúci vlastným národom, tvrdia učiteľom, že niet peňazí na splnenie ich finančných požiadaviek. Podporil ich aj Ústavný súd SR a Generálna prokuratúra SR, zdravotné sestry, vraj nemajú nárok na zvýšenie platov. Povedali to tí praví – držiaci ochranné ruky nad organizovaným politicko – ekonomickým zločinom a mafiami na vrchole pyramídy. V tejto časti budú mať možnosť sa čitatelia dozvedieť, kto nás v skutočnosti okráda, kto dlhuje na daniach, kto takto likviduje zadlžené spoločnosti či firmy. Paradoxné ale je, čím väčší dlh tieto arcizločinecké a arcizlodejské tlupy vytvoria, tým sú na tom finančne ešte lepšie. Preto odporúčam slovenským učiteľom a ich odborárskym predákom, ale aj zdravotným sestrám či iným profesiám, aby na rokovania s členmi vlád a parlamentov prinášali dokumenty z tohto seriálu, či zahlcovali nimi ich emailové schránky, vrátane emailových schránok GP SR, MV SR, ÚS SR, MS SR, NS SR.
          Čo je ale najväčšou hanbou pre ponovembrových politikov, riadiacich pracovníkov polície, prokuratúr, hlavne tej Generálnej prokuratúry, justície, Ústavného súdu a zbabelo mlčiacich sráčov zo slovenských médií, že zástavu musela zdvihnúť obyčajná, radová občianka Slovenskej republiky.
          Treba si uvedomiť, že mafia naďalej, no už omnoho sofistikovanejšími metódami opätovne tuneluje tento štát, s jediným cieľom: PRIVIESŤ HO K BANKROTU – A EŠTE NA TOM ZAROBIŤ. Čo myslíte, prečo doteraz nikto nereagoval na diamantovú baňu, ako aj na fakty uverejňované v týchto pokračujúcich dokumentoch? Ako vidíte, gaunerov a parazitných darmožráčov z vysokej politiky a najvyšších štátnych orgánov, ako aj im ponížene posluhujúcim mediálnym prostitútkam, takýto stav vyhovuje – lebo sú v tom namočení až po uši.
       

 Kto je X. Y. prepojený so Zoroslavom Kollárom, na Slovensku vyhlásený súdom ako bezmajetný?

  Aj moc mafiána predsa musí mať hranice. Ale zatiaľ sa tá MOC javí ako bezhraničná.
         Pri kliknutí v Obchodnom registri na meno pána Róberta Kaliňáka, nájdete vedľa neho v obchodnej spoločnosti meno pána Emila Hubiňáka, známe zo zoznamu priateľov X. Y. Že by to bolo to číslo, ktoré môže vytočiť X. Y.?
          Ak sa preklikáte k spoločnosti pod menom Jozefa Šáteka, ktorý sa rovnako zaoberal vyšetrovacími spismi ľudí okolo X. Y. a výsledok skončil pravdepodobne založený v archíve, medzi spriaznenými osobami finančnej podnikateľskej skupiny X. Y. nájdete aj Ľubomíra Švirlocha, švagra Jozefa Šáteka.
 
Ak viete, že kľúčom k odpovedi budú informácie na foafe prostredníctvom Zoroslava Kollára. A to je práca otrocká čo do počtu aj do obsahu a prepojení. Poznajúc sčasti osoby spolupracujúce so Zoroslavom Kollárom je potrebné kliknúť na Agnesu Tomanovú. Predsa je významnou podnikateľskou osobnosťou v tomto súkolí a tých firiem  v ktorých vystupuje je podstatne menej. Kliknite aj na spoločnosť DIGERU s.r.o., MERKURIA a.s., Istrofin a.s. a nájdete mená Jaroslav Haščák, Marek Dospiva, Ivan Jakabovič, Ľubomír Chabada, Milana Valašík, či Peter Valašík. Bez najmenších pochýb si môžete byť istý, že náš život, ako aj život všetkých občanov SR je v rukých ľudí z Penty, a iných finančných skupín, mocných, ktorým dnes patrí všetko.

          Obchodná spoločnosť DIGERA s.r.o. Bratislava zmenila obchodné meno zo spoločnosti SABRE s.r.o. Bratislava   13.7.1999. ZI 50 288 000 Sk.
Spoločníci: Egeria a.s., Patrik Anina, MENTOR EGERIA a.s., THORIN a.s., AZUD a.s., Agnesa Tomanová, Kuli s.r.o., MERKURIA a.s.
Spoločnosť DIGERA s.r.o. Bratislava bola v roku 2003 vymazaná z OR. Právnym nástupcom spoločnosti sa stala obchodná spoločnosť THORIN a.s. Bratislava.
          MENTOR EGERIA a.s. Bratislava vznikla v roku 1997. ZI v roku 1999 bolo 102 000 000 Sk. Vymazaná z OR bola v roku 2002, keď bol zamietnutý návrh na vyhlásenie konkurzu. V štatutárnom orgáne bol aj Mgr. Peter Valašík, priateľ X. Y.. V dozornej rade boli: Jaroslav Haščák !!! Zoroslav Kollár, Peter Kubík, Rudolf Banár, Andrej Banár, Božena Križanová, Ľuboš Križan, Ing Jozef Greguš, Alexander Križan, Peter Fojtík, Ing. Jozef Špirko.
 
Pre svoju podnikateľskú činnosť potrebovali spoločnosti s menej zaujímavými osobami, na ktorých pleciach končili spoločnosti v strate.
AZUD, s.r.o. Bratislava vznikla 23.10.1997
Spoločníci: Rudol  Banár, Peter Šuster, Alexander Križan, od roku 2002 Silvester Osvald.
Rudolf Banár je zároveň spoločníkom obchodnej spoločnosti.
Silvester Osvald:
Garant servis trade, s.r.o.
Daňový nedoplatok za rok 2007 predstavuje € 1 394 145 = 42 000 012 Sk !
Alexander Križan:
RR Trade, s.r.o. Púchov  vznikla v roku 2002 a vymazaná z OR bola v roku 2011.
Daňový nedoplatok za rok € 863 042 = 26 000 003 Sk !
Rudolf Banár:
Škrobáreň a.s. Bratislava vznikla n roku 2001 so ZI 5 000 000 Sk a vymazaná z OR bola v roku 2008. Daňový nedoplatok v roku 2005 predstavoval € 6 041 293 = 181 999 993 Sk !
V tejto spoločnosti bol spoločníkom aj Jozef Greguš.

Jozef Greguš:
D.T.P.,SLOVAKIA servis s.r.o. Trnava vznikla v roku 1998.
Daňový nedoplatok za rok 2008 predstavuje € 669 405 = 20 166 495 Sk
Spoločníkom bol aj Erich Štibrány.
VLADAP, spol. s.r.o Nitra vznikla v roku 1995 a vymazaná z OR bola 2006.
Daňový nedoplatok za rok 2005 predstavoval € 3 253 004 =  97 999 999 Sk !
MEGATRANS s.r.o. Trnava vznikla v roku 2000 so sídlom v Bratislave. V roku 2003 zmenila sídlo do Trnavy aj spoločníka Ericha Štibrányiho
Daňový nedoplatok za rok € 1 746 764 ´= 52 623 12 Sk !
Peter Fojtík:
MAPS TRADE s.r.o. Púchov vznikla v roku 1998 a vamazaná z OR bola v roku 2011.
Daňový nedoplatok v roku 2008 predstavoval € 1 211 026 = 36 483 369 Sk !
CENTRÁL GROUP s.r.o. Trenčín vznikla v roku 1995 a vymazaná z OR bola v roku 2008.
Daňový nedoplatok v roku 2007 predstavoval € 763 460 = 22 999 996 Sk
Istrofin a.s. Bratislava, ktorá vznikla v roku 1997. ZI  3 091 743 000 Sk !
V roku 2004 bol na spoločnosť vyhlásený konkurz. V roku 2012 bol konkurz zrušený!
Spoločníci Jaroslav Haščák, Marek Dospiva a iní.
Už stačilo kliknúť len na Adrianu Jakubcovú a o rovnosti zbraní v súdnych sporoch, v trestných podaniach, či v iných vymáhaniach oprávnených záujmov môžete len snívať!
A tak sa pomaly preklikáte až k Idee Nove v konkurze a  Mozitexu end copany X. Y.a jeho „ obchodných partnerov „. Ten kruh je pevný a nerozlučný. Ako, kde a kedy sa veštci postretali?  
Adriana Jakubcová:
Magnet s.r.o.,  Bratislava vznikla v roku 2007.
Spoločníci: JUDr. Jozef Tuhovčák a LUVISHAM LTD v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska.
JUDr. Jozef Tuhovčák zastupoval JUDr. Borisa Chovanca X. Y, ktorý sa vyhrážal podaním . trestného oznámenia za ohováranie jeho klienta. Nuž, veru povedať na multimilionára, že je milionár a preukazovať to dokladmi je podľa podľa neho trestné.
METAL-PARK, a.s.Bratislava vznikla v roku 2001 a vymazaná z OR bola v roku 2006. V tejto spoločnosti pôsobil aj JUDr. Ján Čarnogurský mladší.
FAKTUM UNI, s.r.o. v likvidácii Bratislava, kde je spoločníkom aj spoločnosť MERKURIA a.s. aj Dušan Hecht.
Dušan Hecht je spoločníkom aj vo VITIS Pezinok, kde je spoločníkom spoločnosť BEGRAM s.r.o. Zoroslava Kollára.
Malokarpatský štátný podnik Pezinok, zapísaný v roku 1991 v zmysle schváleného privatizačního projektu dňom 1.10.1995  prešiel na FNM SR, ktorý ho tým istým dňom predal nadobúdateľovi MVP Pezinok.
MVP Pezinok za Dráhou 21 bola zapísaná v roku 1995 so ZI 2 340 000 Sk. V roku 1996 spoločnosť zmenila názov na Malokarpatský vinársky podnik a.s. v roku 2008 bol vyhlásený konkurz a spoločnosť bola vymazaná.
Daňový nedoplatok v roku 2006 predstavoval € 531 103 = 16 000 009 Sk !
Vitis trade s.r.o. Za dráhou 21 Pezinok založili kumpáni Ing. Viktor Čorej a spol. z vytunelovaného Malokarpatského vinárskeho podniku. V roku 2004 sa stala spoločníkom spoločnosť ADVINEX s.r.o. Trenčín a v roku 2005 spoločnosť BEGRAM s.r.o. Zoroslava Kolára.
V roku 2006 sa stala právnym nástupcom spoločnosti Vitis trade s.r.o. spoločnosť Vitis Pezinok s.r.o. Za dráhou 21 Pezinok.
Dušan Hecht je spoločníkom aj vo Vitis Pezinok s.r.o, kde je tiež spoločníkom spoločnosť BEGRAM s.r.o. Zoroslava Kolára. Vitis Pezinok s.r.o. zmenila názov v roku 2009 na Vinársky závod Pezinok s.r.o
V roku 2009 vznikla obchodná spoločnosť:
Vitis Pezinok, Holubího 91, ktorú založil spoločník HUBERT J.E. Sereď so zahraničnou účastku. A prečo som sa tým Vitisom zaoberať? V telefone X. Y. bola prostredníctvom sms o ňom vcelku zaujímavá diskusia!
ADVINEX s.r.o Trenčín vznikla v roku 2004. Založil ju Ing. Viktor Čorej z Pezinka.V roku 2006 vstúpila do likvidácie, likvidátorom sa stal Andrej Adamkovič z Banském Bystrice. V roku 2008 bola vymazaná z OR. Andrej Adamkovič bol zároveň spoločníkom v spoločnosti AD-Realing s.r.o. Trenčín s Jánom Dominom a Monikou Holou.
Ján Domin:
HM víno s.r.o. Komárno
Daňový nedoplatok za rok 2003 predstavoval €  697 072 =  20 999 992 Sk!
Nedoplatok v SP za rok 2009 predstavoval  € 62 587 =          1 885 496 Sk !
VÍNO NATURAL Domin and Kušický, s.r.o. Veľký Krtíš.
Společníci: Ján Domin, Tibor Kušický, Diana Kušická.
Tibor Kušický:
ZOPOS a.s. Bratislava, zapísaná do OR v roku 1995. Štatutárnym orgánom v roku 1995 až 1997 Fedor Flašík a Martin Glvač. Od 2012 Zdenek Kopáčik a Mária Kopáčková.
Monika Holá:
Tokajská obchodná spoločnosť, s.r.o. Trenčín. Deň zápisu 1998, deň výmazu 2006.
Spoločníci: Levagri and co, a.s. Trenčín Vagricol and co a.s. Trenčín
V společnosti Levagri bol spoločníkom Miroslav Maxon, v společnosti Vagricol and co bol spoločníkom Vojtech Tĺčik.
Vojtech Tĺčik:
Gazda Gabčíkovo s.r.o. Gabčíkovo! Od roku 1998 je spoločníkom aj Ing. Julius Kováts.
Daňový nedoplatok za rok 2003 predstavuje € 298 745 = 8 999 992 Sk !
GAZDA SLOVAKIA spol. s.r.o. Gabčíkovo, zapísaná od roku 1996 v Dunajskej Strede a od roku 2003 v Gabčíkove.
Erika Csekesová, Oskar Világy a Juraj Végh.
Od roku 2007 je spoločníkom Ing. Julius Kováts
          Ing. Julius Kováts je galantný pán a zmienka o ňom som našla aj v poznámkách X. Y. O tom, že mu prenajal spoločnosť Štrkopiesky Gabčíkovo a.s. Tam bol telefonicky kontaktovaný, vo veci preukázania príjmov X. Y.vo veci výživného na jeho syna. Podnikajú spolu už viac rokov a mal túto jeho spoločnosť v prenájme. Pozemky predal X. Y. za 600 000 Eur a hľadá investora s ešte lepšou ponukou.
Podnikateľské aktivity sú evidované aj pri právničke Zoroslava Kollára.
JUDr. Zuzana Puškárová:
Hespera a.s., neskôr Lamačská 1 s.r.o. Bratislava
Spoločníci Zuzana Puškárová, Mgr Peter Kubík, BARTON & Lloyd Investment, spol. s.r.o.Bratislava, v ktorej je spoločníkom Ivan Jakabovič, PATRONKA DEVELOPMENT LIMITED, Cyprus, na ktorej 100 % ný obchodný podiel bolo zriadené v roku 2010 záložné právo. Od roku 2011 je spoločníkom Ing. Štefan Csánó, ktorý je zároveň spoločníkom v ďalších spoločnostiach, v ktorých sú spoločníkmi Patrik Tkáč a Ivan Jakabovič.
IKARIA s.r.o.Bratislava
Spoločníci:Peter Kubík, Zuzana Puškárová,  Andrea Puskailer
Od roku 2010 je spoločníkom Peter Kubík a spoločnosť CASTIS Incest a.s. Bratislava
Spoločníkmi CASTIS Invest a.s. v dozorném rade Zoroslav Kolár a Andrea Puskailer, v minulosti Olivek Korec
HUGOVAL a.s. Bratislava, spoločnosť v roku 2003 bola zrušená súdom. Působili v nej jako štatutári Zuzana Puškárová, Peter Kubík, Milan Valašík…
Andrea Puskailer z Pezinka působí zároveň v společnosti SLOVAKIA a.s. Trenčianske Teplice a Kapele Trenčianske Teplice a.s., v ktorej dozorném rade pôsobí aj MUDr. Michal Lesay.

          Bielych koňí v stratových spoločnostiach s daňovými nedoplatkami a nedoplatkami v SP majú celé stádo.

          X. Y. sa teda v žiadnom prípade netajil svojimi vplyvnými mecenášmi ako JUDr. Zuzana Puškárová. Všetci jeho právnici a všetci mocipáni sú zodpovední za kolaps mnohých rodín. V tom humuse sa hrabať je priam toxické.
          X. Y. sa teda poznal s každým z týchto uvedených osobností. Týmto ľuďom patrí takmer všetko. Majú moc a majú peniaze. Najmä NAŠE peniaze, teda peniaze občanov! A ako ich nadobudli je stručne stručne naznačené. Takéto spôsoby podnikania ani na strednej, ani na vysokej škole nevyučujú. Takéto vedomosti možno nazberať len v slovenskom absurdistane. V tých číslach je len v miernom rozsahu naznačené, ako sa dá všetko schovať za HOSPODÁRSKU KRÍZU. Títo však, čo ju spôsobili v štátnom rozpočte, ju na svojich kontách nepociťujú. Tie sa im bezbreho rozrastajú. A že oni sa topia v morálnom bahne im prekáža pramálo!
Pokračovanie v ďalšej časti.
   PRINT RSS
Hlavná stránka