Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

V mene dvoch prednovembrových, kolaborantských a zbabelých občianskych núl, Mečiara a Klausa, boli odštartované nielen ekonomické zločiny, ale aj zločiny proti ľudskosti

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

 
          Pokiaľ by som to mal hodnotiť z biblického hľadiska, tak je na mieste otázka, koľko storočí musel najväčší predstaviteľ celosvetového zla, Antikrist, čakať na dvoch niktošov, cez ktorých sa začalo rodiť a páchať bezbrehé zlo v Čechách a na Slovensku? Alebo práve cez nich, ako aj pokračovateľov po nich, za necelých 30 rokov, mal vo forme akéhosi trestu dopadnúť na Česko a Slovensko tento krutý osud, z ktorého prakticky niet úniku? Alebo by pomohol nový Február 1948, uzákonenie trestu smrti, a tvrdé vysporiadanie s tými, ktorí nielen toto po novembri 1989 začali, pokračovali v tom iné garnitúry, pričom za posledných 10 rokov to dotiahli na vrchol ekonomického zločinu a zločinov proti ľudskosti.

          Na jednej strane Václav Klaus, ekonomický tupohlavec a blb, ktorého ekonomické vedomosti neboli a nie sú ani na úrovni absolventa ekonomického minima pre stredné školy, pričom ekonomickú blbosť a tupohlavosť, pokiaľ bol na funkcii ministra financií, a neskôr českého prezidenta, nahradzoval neuveriteľným cynizmom, aroganciou a neomylnosťou, ako aj podceňovaním a spochybňovaním každého, ktorý sa s jeho bludmi, vidinami a fikciami nestotožnili.

          Na Slovensku to bol zas Vladimír Mečiar, prednovembrové zbabelé občianske čudo, kolaborujúce s ŠtB a štátnou mocou, ktorý cez svoju paranoju, ako zakladateľ ponovembrového štátneho terorizmu, dokonca aj ekonomické zločiny považoval za svoju službu a blaho pre Slovensko, hlavne keď si vsugeroval, že pracuje denne 25-27 hodín. Od samotného Antikrista dostal výnimočný dar reči, ale aj oblbovania a rôznych fikcií, a pokiaľ mám parafrázovať, tak pri šírení svojich bludov, sa aj ženám, ktoré už prekročili vek 60 rokov, a v drvivej väčšine boli starými matkami, sa začal obnovovať menštruačný cyklus. Ani by som sa nečudoval, keby po jeho smrti najväčšie svetové lekárske konzorciá sa snažili získať jeho mozog.

          V súčasnosti rezonuje na Slovensku dlhoročná pokračujúca kauza Jozefa Majského, ohľadom nebankoviek. Predkladám tu autentický dokument z roku 2001, na základe ktorého som na Generálnu prokuratúru SR podal na neho trestné oznámenie za podplácanie, keď v dotyčnom rozhovore sa prakticky nielen usvedčil, ale usvedčil aj tlupy arcizločineckých, arcizlodejských a psychopaticko-sadistických gaunerov, ktorí v tom období riadili zločinecké, mafiánsko-gaunerské a skorumpované Slovensko, keď na vrchol tohto hnusu ho dotiahli gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, počas premiérovaniaRoberta Fica. Ako osamelý jedinec som skoro dva roky sa naťahoval s orgánmi činnými v trestnom konaní, z polície a prokuratúry, aby až po takom dlhom období som mohol konštatovať, že spolu s Majským mali byť ako spolupáchatelia súdení aj tí policajti a prokurátori, ktorí ho kryli.

          Ľuďom by sa mala povedať aj skutočná pravda, ako vlastne nebankovky vznikali, keď v prvopočiatkoch ich vzniku bola Legislatívna rada vlády, pričom už keď to bolo odobrené, dopredu sa vedelo, kto všetko sa na tom nabalí, ako aj to, kto bude okradnutý, teda, kto v skutočnosti zaplatí to obohatenie vyvolených. DOPREDU SA RÁTALO S TÝM, ŽE PO PRIPRAVENOM BANKROTE BUDE MNOŽSTVO SAMOVRÁŽD. 

Súčasťou tohto článku je aj obsiahly dokument ktorý mi bol poslaný z Českej republiky, ako aj dokument rozhovoru s Jozefom Majským z februára 2001. Koľko spoločného majú tieto dva dokumenty, o tom sa ani nemusím rozpisovať.

Vladimír Pavlík

POKUD TOHLE NENÍ KRIMINÁLNÍ STÁT, TAK CO BY JÍM TEDY MOHLO BÝT?????
Prečo Slovensko potrebuje polovojenské občianske organizácie s nadšandardnými právomocami, ktoré by nedovolili hajzľom riadiacim tento štát a justíciu zakrývať hajzľa Majského a tisíce jemu podobných
 

   PRINT RSS

Hlavná stránka