"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Predvolebné a nerealizovateľné kydy, sľuby a bludy

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik 

Predvolebné blúznenie opozície, a k tomu navyše ako individuálny bonus zo strany protislovenských zbabelcov, zapredancov a škodcov z ĽS-NS, čo všetko dokážu urobiť pre blaho občana a samotného Slovenska, pokiaľ sa dostanú do parlamentu, ťažko na to hľadať nejaké rozumné protiargumenty. Podľa dotyčných sľubov nastane na Slovensku blahobyt, vinníci budú potrestaní, skrátka a dobre, radosť tu bude žiť. Ja osobne si vždy spomeniem na predvolebné sľuby-bludy pravicovo-fašistickej dzurindovsko-miklošovskej chunty, ako sa tvrdo a nekompromisne vysporiadajú s mečiarovsko-slotovskou koalíciou, pokiaľ oni vyhrajú voľby a vytvoria koalíciu. Oni nakoniec aj tie voľby vyhrali, dokonca vytvorili aj koalíciu, lenže, kde ostali tie ich sľuby, ako sa nekompromisne vysporiadajú s predchádzajúcou mečiarovsko-slotovskou koalíciou, ktorá mimo iného vytunelovala Slovenskú sporiteľňu, VÚB a IRB o 110 miliárd Sk, spoločne s riadiacimi pracovníkmi týchto bánk.
 
Ako sa pravicovo-fašistická dzurindovsko-miklošovská chunta vysporiadala s tými, čo nás o tieto miliardy pripravili?

Americký riťolez Mikuláš Dzurinda a najsprostejší minister financií v histórii Slovenska a Európskej únie Ivan Mikloš tu tieto ekonomické zločiny, miesto potrestania vinníkov a odobratie nakradnutých miliárd, ako čelní predstavitelia pravicovo-fašistickej chunty, následky týchto ekonomických zločinov, systémom kolektívnej viny, preniesli na nevinných slovenských občanov, ktorí tu nič nevytunelovali, nebrali pôžičky z bánk, ktoré konkrétne osoby si zobrali, no prestali ich splácať. Nielen že im umožnili tieto nakradnuté majetky užívať, veď, čo by nie, keď sa s nimi aj podelili. Uvediem jeden z takýchto príkladov:

Aj po nástupe pravicovo-fašistickej, dzurindovsko-miklošovskej chunty pokračuje odsávanie mnohomiliónových peňažných prostriedkov zo SZRB a Exim-banky, tými spoločnosťami, ktoré odvedú dohodnuté marže do straníckych pokladní HZDS a SDKÚ. V období poslednej Mečiarovej vlády bol spoločnosťou Slovakodata a.s., v ktorej má majetkové a personálne prepojenie Vladimír Lexa, do SZRB dodaný vnútrobankový počítačový systém za 154 mil. Sk a do Exim-banky, ktorú vtedy riadil guvernér Ferdinand Orolín dokonca za 193 mil. Sk. Systémy boli nekompatibilné od počiatku a dali sa využívať iba na klasické, primitívne písanie dokumentácie v Exceli a vo Worde.

          Na pokyn Ivana Mikloša obe banky pripravili inováciu týchto systémov, na dodanie ktorých bol dopredu vybratý vopred určený dodávateľ, samozrejme, v rozpore so zákonom. SDKÚ pozná prepojenie Vladimíra Lexu na dodávateľskú spoločnosť, no zabezpečila koordináciu tohto obchodu prostredníctvom nastrčených osôb. Zo zákaziek je 30 % určených a dohodnutých odviesť do pokladní SDKÚ a HZDS.

Toto isté by sa opakovalo aj po tohoročných februárových voľbách, pokiaľ by terajšia opozícia zostavila koalíciu. Keď normálny a zdravo mysliaci človek sleduje predvolebné sľuby politických strán, v snahe dostať sa do parlamentu, pričom sami neveria tomu čo sľubujú, no napriek tomu tieto nerealizovateľné veci berú ako hotovú vec. Takže si poďme rozobrať niektoré tie nerealizovateľné sľuby, kde voliči sú v pozícii nejsvojprávneho stáda a znovu tomu uveria. Veľmi vďačnou témou, je téma o vystúpení Slovenska z Európskej únie.

Na úvod treba povedať, že Slovensko nepotrebovalo Európsku úniu, ale ona nutne potrebovala Slovensko. Vyspelé štáty EÚ sa dostávali do hospodárskej a sociálnej krízy. Nutne potrebovali lacnú pracovnú silu z krajín východnej Európy, mimo iného aj na zastrašenie vlastných výrobných robotníkov, že nebude pre nich žiadny problém zrušiť či obmedziť niektoré výrobné odvetvia a presťahovať či premiestniť do týchto krajín, kde dokonca, zapredaneckí a vlastizradní slovenskí politici im ešte dajú dotácie a rôzne druhy daňových prázdnin. Kde by vyvážali a predávali svoj treťotriedny potravinársky, ovocinársky a zeleninársky odpad, ktorý v ich krajinách by nežral ani dobytok, no na Slovensku sa ho zbavia a zarobia na ňom. Napríklad podmienky medzi Slovenskom a EÚ majú takú podobu, pričom mnohé sú utajené, že po vystúpení Slovenska z tejto únie, by sme, obrazne povedané, neprežili. Zatiaľ čo my sme na nich naviazaní, oni na nás nie. Stačili by sankcie a niektoré hospodárske blokády, a sme na kolenách. Stačilo by, aby sa zdekovali tri najväčšie automobilky do Rumunska, Ukrajiny, čím by o prácu prišli aj firmy či pobočné závody týchto automobiliek – a potom čo, Kotleba, ako ďalej? Ako by ste sa Vy všetci, kotlebovci, o tých ľudí postarali?A len tak mimochodom, ako by ste zobrali majetok nadnárodným spoločnostiam, oligarchom, finančným skupinám, rôznym mafiám a dali to napríklad matkám s deťmi, dôchodcom, ako a z čoho by ste napĺňali štátny rozpočet, ako a z čoho by ste podporovali a dotovali slovenských živnostníkov a poľnohospodárov, skadiaľ by ste im dali počiatočný kapitál na rozbeh? Alebo, či práve tí, ktorí tu všetko rozkradli, za 29 rokov položili Slovensko na kolená, ako sa chcete s nimi vysporiadať? Veď prakticky všetko čo je ziskové, už nie je naše, nepatrí nám, ale cudzine. Majú nás v hrsti, kedykoľvek nás môžu pochovať, vyvolať krvavé nepokoje. Veď to mali dobre premyslené, ešte aj tie stovky ton kvalitnej slovenskej ornice odtiaľto vyviezli. Jednoducho, sme na kolenách, ale viacerí z politických strán sa chcú ešte nabaliť.

Vladimír Pavlík   PRINT RSS
Hlavná stránka