"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 

Milionár Slota alebo o mojich aktivitách v roku 2010 ohľadom emisií – a ako sa to zakrývalo


V súvislosti so zverejnením videa, kde sa rozpráva Počiatek s Trnkom, sa zrazu vyrojilo neuveriteľné množstvo „hrdinov a bojovníkov za pravdu.“ Zarezonoval hlavne prepis autentickej komunikácie, ako protislovenský zbojnícky ožran Slota si pre seba ulial dve miliardy korún, o ktoré sa ani nepodelil. Prepis je súčasťou tohto článku.

Dokonca sú aj odsúdení a trest vykonávajúci dvaja bývalí ministri za SNS, kde je dostatok dôvodov si myslieť, že sú v pozícii obetných baránkov, tých skutočných arcizlodejských gaunerov, hajzľov a vyvrheľov. Veď výroky a následné hodnotenie predsedu senátu po vynesení rozsudku, že na lavici obžalovaných by mali sedieť aj ďalší, hovorí jasnou rečou.

Ako som sa v tejto kauze angažoval, sa dočítate v prílohe, kde je množstvo dôkazov – http://necenzurovane.net/13/emisie.html – pričom by ma zaujímalo stanovisko nielen polície a prokuratúry, ale aj toho nasmradľavejšieho odpadu z vysokej politiky, prečo vtedy mlčali.

https://www.youtube.com/watch?v=lRhXwcSVnxc

Prepis videa, podľa DenníkaN:

„Ten Slota neuveriteľne zarobil. Vymyslel si nový kšeft, ktorý nikto nepoznal, a to je predaj emisných kvót,“ hovorí Počiatek. “On ti niekde vyňúral, že existujú také medzinárodné kvóty, ko…ké, ja som tiež netušil, že existujú. Ten ko…t to niekde vysmrdel, vyňúral. Predal to americko-japonskému vyj…mu konzorciu, dva celé dva miliardy,“ obdivuje Slotu minister financií.

„Ten k…t sa s tým už nej…al, zobral motorovú pílu, to už bolo jedno, či to bolo draho alebo lacno, ale predal to. Dve miliardy má. Ešte aj Fica oholil do p…i, lebo nedal mu z toho polku, ale nejak inak ho domotal, úplný král,“ pokračuje Počiatek. Trnka sa nahlas smeje. Počiatek potom ešte hovorí, že Slota hrá iba na seba.

Vladimír Pavlík

oznámenie o podozrení z trestného činu – Neoznámenie trestného činu podľa § 340 ods. 1) Tr. zákona a Neprekazenie trestného činu podľa § 341 ods. 1) Tr. zákona

Ako smerácka mafia zarobila na emisiách a špinu hodila na SNS
http://www.necenzurovane.net/13/interblue.html


Ľudia a zvieratá- Zbohatlík Slota sa nevedel postarať o vlastného otcahttps://slovensko.hnonline.sk/2050015-pociatek-na-kocnerovej-nahravke-vychvalil-slotu-vymyslel-si-novy-kseft-este-aj-fica-oholil

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/casopis-tyden-slotov-majetok-moze-byt-327-milionov-eur

Slotov majetok môže byť až 327 miliónov eur


Predsedovi SNS Jánovi Slotovi (57) sa splnil sen. Len pred pár dňami vyhlásil, že sa nevie nájsť v žiadnom rebríčku milionárov, no dnes je už všetko inak. Podľa najnovšieho prieskumu je totiž Slota s majetkom 286 až 327 miliónov eur osemnástym najbohatším človekom medzi Čechmi a Slovákmi. Tromfol tak napríklad finančníkov zo skupiny J&T. Slota to však označuje za hlúposť.

16. OKTÓBER 2010 


Ja si stále pozerám tie ročenky, kde sa píše o najbohatších Slovákoch alebo Čechoch a za otca sa tam neviem nájsť,“ sťažoval sa ešte minulý víkend Slota. Náladu mu zrejme zlepšil najnovší rebríček českého časopisu Týden, ktorý ho vystrelil priamo do miliardárskej elity. Šéf národniarov sa nestratil v konkurencii takých megaboháčov ako Petr Kellner či Andrej Babiš. Slotov majetok môže mať podľa časopisu hodnotu závratných sedem až osem miliárd českých korún (286 až 327 miliónov eur), za čo mu medzi najmajetnejšími patrí osemnásta priečka. Ako dôvod Slotovho zbohatnutia Týden uviedol „reality, hotely, priemysel, politiku“. Podľa časopisu je Slotov majetok utajovaný, „prepojenie na rôzne firmy ide hlavne cez jeho synov a nevlastnú dcéru“. „Myslím si, že to je absolútna hlúposť,“ reagoval Slota.

J&T sa nechytá

Majetok, ktorý má podľa časopisu Slota, mu pritom môžu závidieť aj najväčší finančníci. Patrik Tkáč (37) a Ivan Jakabovič (38) skončili za Slotom napriek tomu, že ich skupina J&T len vlani zarobila viac ako 115 miliónov eur. Spoločnosť okrem toho vlastní banky a hotely v zahraničí, investuje desiatky miliónov eur do energetiky, developerstva a strojárstva.
Napriek tomu je Tkáč v rebríčku až na 22. mieste a Jakabovič až na tridsiatom štvrtom! Národniarsky líder predbehol dokonca aj takých podnikateľov ako Vladimír Poór či Juraj Široký.

Musel by robiť 8960 rokov!

Slota vraj zverejnil, koľko zarába a všetko, čo vlastní v majetkovom priznaní. Podľa toho mu však za minulý rok pribudlo na účte necelých 30-tisíc eur. Ak by si do smrti z tých osem miliárd českých korún vyplácal poslanecký plat, musel by sa dožiť 8960 rokov,“ odkázal Slotovi poslanec za SaS Igor Matovič. Slota podľa časopisu, ktorý zostavoval rebríček, za každú zarobenú miliardu usporiada veľkolepý večierok.
Šéf SNS však rozprávkové bohatstvo naďalej odmieta. „Bol by som veľmi rád, keby som si mohol niekde vyzdvihnúť tých sedem – osem miliárd,“ dodal.

Šéf SNS: Nemám nič!

Ján Slota pokladá informácie o jeho rozprávkovom majetku za hlúposti. Vraj by si tých osem miliard rád niekde vyzdvihol, prezradil nám.
V rebríčku najbohatších Čechov a Slovákov ste sa umiestnili na 18. mieste. Čo na to hovoríte?
– Je obdivuhodné, ako rýchlo pracuje mediálna mafia. Ja som skutočne zaskočený a neviem, či sa mám smiať, alebo plakať. Bol by som veľmi rád, keby som si mohol niekde vyzdvihnúť tých sedem – osem miliárd, to by som bol veľmi rád.
Hodnota vášho majetku bola vyčíslená na základe vašich rôznych prepojení cez príbuzných. Môžete to potvrdiť?
– Myslím si, že to je absolútna hlúposť. Keby to malo byť pravdivé, tak tam mali doložiť konkrétne listy vlastníctva, konkrétne sumy, a tak ďalej.
To by bola celá kniha...
– Nebola by to celá kniha, pretože ja nemám nič.
Na koľko teda odhadujete svoj majetok?
 - Svoje majetkové priznanie som zverejnil, takže, nech sa páči.
Viacero majetku, ktorý užívate, však v majetkovom priznaní nenájdeme. Aká je hodnota napríklad vašej jachty?
 - Veď ja žiadnu jachtu nemám. To, čo si vy myslíte, je len domnienka a nie fakt. Pred dvomi rokmi si niekto myslel, že vlastním dva hotely vo Viedni. Možno, že ich vlastním, ale ja o tom neviem, bohužiaľ.

TOTO UKAZUJE VEREJNOSTI

 

 


 Luxusný vozový park
Bentley Continetal GT v hodnote 216-tisíc eur vraj kúpil Slota za 83-tisíc eur z bazára. Vídať ho aj na „formule“ Mercedes SLR McLaren za 500-tisíc eur, ktorý je napísaný na jeho syna. Slota je tiež známy „harleyák“, vlastní chopper Honda, ktorý vraj kúpil za 33-tisíc eur. Okrem toho využíva automobily Lexus, Audi a Porsche.

 

Nehnuteľnosti
Haciendu za takmer 700-tisíc eur na chorvátskom ostrove Rab navštevuje niekoľkokrát do roka. Oficiálne mu však nepatrí. Okrem toho využíva aj byty v Žiline, v Bratislave či v Novej Lesnej.

Lietadlo a jachta
Motorové lietadlo DA 42 Twin Star za 330-tisíc eur kúpil vraj Slota ako inak so zľavou. Vyšlo ho vraj až desaťkrát lacnejšie – 33-tisíc eur. To, že vlastní aj Jachtu Sealine SC 39 v hodnote 285-tisíc eur, je vraj len naša domnienka.

ANKETA: Žilinčanov nezaujíma

Čo si myslíte o majetku Jána Slotu? Pýtali sme sa v uliciach Žiliny. Väčšina Žilinčanov sa však vyjadriť netúži, o fotografovaní ani nehovoriac.
Barbora (19), študentka
Vôbec ma jeho majetok nezaujíma. Ale môže mať toho toľko, a zrejme len prácou sa takéto peniaze nezískajú.
Dušan (48), inžinier
Pred dvomi rokmi som počul, že má štyri miliardy, takže si už asi nahonobil ďalšie. Zrejme si ich nezaslúži, ale, čo už narobíme?
Dana (50), pracovníčka tlačiarne
Možno toho toľko má, ako hovoria, ale mňa to vôbec nezaujíma.
Božena (55), invalidná dôchodkyňa
Môže mať veľa peňazí, veď roky bol primátorom a pôsobil aj v iných sférach. Ale tie peniaze si zaslúži. Každý naňho nadáva, ale Žilinu dal do poriadku.
Jozef (36), živnostník
Absolútne ma to nezaujíma.
Miroslav (34), elektrikár
Zbytočne o tom hovoriť! Nie sú to čisté peniaze, ale s tým nič nenarobíme.
Elena (42), strážna služba
Neviem posúdiť, či môže mať toľko peňazí, ale je mi to úplne jedno.
Michal (36), profesionálny vojak
Už je dlho v politike, tak to má odkiaľ mať.
Miro (34), profesionálny vojak
Gratulujem mu a veľmi závidím!
Elena (81), dôchodkyňa Človek sa v tom tak nevyzná, ale určite dokázal nazhŕňať pekné tisíce.
Andrej (32), obchodný zástupca
Určite je pravda, že má miliardy! Žiaľ.
Zuzana (47), podnikateľka
Ale áno, môže mať veľký majetok. Veď si poriadne pomohol len tu, v našom regióne.

Koľko zarába oficiálne

Slotov oficiálne priznaný príjem za rok 2009, ktorý musí ako poslanec Národnej rady zverejňovať, je 24 108 eur z výkonu verejnej funkcie a 5 171 eur z iných príjmov. Priznáva aj byt, záhradu so záhradnou chatkou, dve osobné autá, motorku a lietadlo. (dp)

Výroky šéfa SNS o majetku

O vile v Chorvátsku:
– Kúpil ju kamarát – černoch, ktorý býva o tri domy ďalej, kedysi tu boli chlievy, on to potom zrekonštruoval.
O Bentley:
– Aké luxusné auto? Mám Bentley, ktoré má sedem rokov, kúpil som ho v bazári v Prahe – aký luxus?
O poslaneckom plate:
– Poslanecký plat by mal byť priemerný plat normálneho bežného človeka na Slovensku. (dp)

Najbohatší z politikov

Slota, hoci skončil ako osemnásty najbohatší medzi Čechmi a Slovákmi, dosiahol predsa len jedno prvenstvo. Patrí mu totiž prestíž najbohatšieho slovenského politika. V zozname figuruje okrem neho už len Ivan Lexa (49), ktorý bol za vlády Vladimíra Mečiara šéfom SIS. S majetkom okolo 100 miliónov eur mu patrí 82. miesto. Časopis okrem Slotu nezaradil do zoznamu žiadneho iného aktívneho slovenského politika. (fd)

Sulík: Hádam ho to potešilo

Predseda parlamentu Richard Sulík, pred ktorým Slota vyhlasoval, že sa nevie nájsť v rebríčku najbohatších ľudí, dúfa, že šéf národniarov je už spokojný. „Pán Slota pôsobil pomerne sklamane z toho, že sa napriek rôznym medializovaným informáciám o jeho majetku v žiadnom rebríčku neocitol. Hádam ho to aspoň trochu potešilo,“ reagoval Sulík na rebríček, v ktorom skončil Slota ako siedmy najbohatší Slovák. (nb)

Platil aj manželkinu záľubu

Hoci sa v súčasnosti povráva o kríze vo vzťahu Jána Slotu s jeho manželkou Ľubkou, faktom je, že k nej bol štedrý. Ľubomíra sa totiž rozhodla preraziť v módnom priemysle a priznala, že túto jej záľubu financuje manžel. „Talent je jedna vec, ale tie látky boli veľmi drahé. To nevidím u našich návrhárov. Preto v nej vidím veľkú perspektívu,“ povedal pred časom po jednej z jej prehliadok Jozef Oklamčák.   PRINT RSS
Hlavná stránka