Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 
Jasnými dôkazom, že je tomu tak, sú na tejto stránke uverejnené: Kauza Diamantová baňa v JAR,  Svedectvo bývalej mafiánovej svokry, zatajovaný podvod na Taiwane s účasťou slovenského diplomata krytého imunitou Michala Kováča ml. a najnovšie oznámenie bývalého podpredsedu Medzirezortnej komisie Bezpečnostnej rady SR Úradu vlády SR a hlavného štátneho radcu vo Výbore pre koordináciu spravodajských služieb Mgr. Martina Bavolára, všetky uvedené prípady majú spoločného menovateľa-slovenská politická mafia na nich uvalila informačné embargo.  V každom demokratickom štáte by bola dotyčným osobám štátom poskytnutá ochrana. Na Slovensku sa ich však snažia umlčať a existenčne zlikvidovať.

Zoznam skorumpovaných verejných činiteľov a dekonšpirovaných agentov SIS          


https://www.youtube.com/watch?v=jXF8Yeamp84&feature=youtu.be

Občianska vyšetrovacia komisia vydala III. zoznam skorumpovaných prokurátorov, policajtov, sudcov, colníkov a osôb, ktoré zneužívajú alebo maria právomoc verejného  činiteľa.

 1. Ján Hrevúš                    Ministerstvo obrany SR
 2. Alexander Nejedlý          Ministerstvo Vnútra SR (prezident Hasičského a záchranného zboru)
 3. Vojtech Valkovič            Krajský riaditeľ  Hasičského a záchranného zboru v Trnave
 4. Milan Lučanský              I. Viceprezident policajného zboru
 5. Ľubomír  Ábel                Viceprezident policajného zboru
 6. Bernard Slobodník        Riaditeľ Národnej jednotky finančnej polície
  Finančnú políciu riadi  sponzor Smeru Bernard Slobodník

 7. Pavel Bojňanský            Generálny riaditeľ sekcie informatizácie  Ministerstva financií SR
 8. Imrich Volkai                  Predseda Krajského súdu v Košiciach, ktorého syn sa stal expresne prokurátorom
  
Občianska vyšetrovacia komisia vydala I. zoznam dekonšpirovaných agentov Slovenskej informačnej služby.

 1. Jozef Zaťko        
  Agent s krycím menom „Bobor“, podozrivý v kauze Gorila (samozvaný a falošný generál, ktorý nebol nikdy menovaný do tejto hodnosti). Riadiacim dôstojníkom Jozefa Zaťka je príslušník SIS s krycím menom Milan Sklenár.  (Jozef Zaťko kandidoval do NR SR za stranu Odvaha a jeho bývalý spolupracovník  falošný podplukovník Ivan Katrinec  za Kotleba-ĽSNS, čo vyvoláva podozrenie z infiltrácie týchto strán SIS).

 2. Jozef Matlovič                 Krycie meno „Lakatoš“ 
 3. Eva Mateová                   Krycie meno „Konzerva“

https://www.youtube.com/watch?v=5Fg4wC0gPCMKonšpiračný byt 20.04.2016 -09- Jozef Bielik

Gangsterské metódy a totalitné praktiky Slovenskej informačnej služby a Policajného zboru.
Krízová situácia v Národnom bezpečnostnom úrade.
Občianska vyšetrovacia komisia vydala tretí zoznam skorumpovaných prokurátorov, skorumpovaných policajtov, skorumpovaných sudcov, skorumpovaných colníkov a osôb, ktoré zneužívajú právomoc verejného činiteľa alebo maria funkciu verejného činiteľa.

Občianska vyšetrovacia komisia vydala prvý zoznam dekonšpirovaných agentov SIS.
V rubrike Občania informujú - občania riešia o inštitúte priamej demokracie - referende, prostredníctvom ktorého sa občania priamo podieľajú na moci v štáte, preto referendum je aj účinným nástrojom v boji proti korupcii, organizovanému zločinu a totalitným praktikám.
Hosť: Ing. Jozef Bielik - poslanec miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava - Nové Mesto.

http://www.slobodnyvysielac.sk/poduja...


Prečo Martina Bavolára ignoruje aj strana Kotleba-ĽSNS?          

V súvislosti s nižšie uverejneným videom je potrebné pripomenúť, že  všetkými 14 poslancami poslaneckého klubu Kotleba-ĽSNS bola zbabelo odignorovaná  výzva z 10. marca 2016,  aby  v zmysle plnenia bodu č. 1, svojho volebného  programu, okrem iného podali návrh:
-  na zbavenie mlčanlivosti Mgr. Martina Bavolára, bývalého príslušníka SIS, vo veci prepojenia politikov na organizovaný zločin, súčasne žiadali, aby mu bol poskytnutý štatút chráneného svedka
- podali návrh na vytvorenie vyšetrovacej komisie, ktorá by prešetrila všetky informácie týkajúce sa konkurznej mafie, vrážd bielych koní, ktoré sú publikované na webovej stránke http://necenzurovane.net/mafia/mafia1.htmlv Svedectve bývalej mafiánovej svokry. Ako poradcu vyšetrovacej komisie im bolo odporúčané navrhnúť Ing. Danu Bobekovú, ktorej rovnako  bolo  nevyhnutné zabezpečiť štatút chráneného svedka.  

            Keďže sa začínajú potvrdzovať  podozrenia a indície o pozadí ĽSNS a jej postoja ku kauze Gorila v roku 2012 a  mafii na Slovensku, tiež zlyhanie  M. Kotlebu po zvolení za Banskobystrického župana iniciovať prešetrenie protiústavnej privatizácie vody zahraničnou nadnárodnou spoločnosťou v jednom z najchudobnejších krajov Slovenska za účastí Ficovho chránenca Jána Kováčika, súčasného prezidenta SFZ, v najbližšom čase budú uverejňované  slovenským občanom neznáme informácie o prístupe M. Kotlebu k ľuďom, ktorí mu verili a v vkladali do neho svoje nádeje, v bloku s názvom „Urob Kotlebovi dobre,  osere ti plot“.

Disponuje šokujúcimi informáciami. Ako sa stal slovenský “Snowden” aktivistom

http://povazielive24.sk/disponuje-sokujucimi-informaciami-sa-stal-slovensky-snowden-aktivistom/
Peter Čačko 23. apríl 2016
Zdieľaj
Disponuje citlivými informáciami. Ignorujú ho, alebo sa ho obávajú? Každopádne je však viazaný služobným tajomstvom. Rozprávali sme sa s Martinom Bavolárom.
Martin Bavolár bol vo viacerých významných štátnych funkciách a bol podľa jeho slov 6 x prepustený. Bol zamestnancom Slovenskej informačnej služby, Ministerstva obrany SR ale aj Úradu vlády Slovenskej republiky a Finančnej správy. Vraví o štátnom korupčnom systéme. Komunikoval s prezidentom SR, predsedom Európskej komisie, s veľvyslanectvami štátov akreditovaných v Bratislave, NRSR o svojich zisteniach v oblasti korupcie.
Má záujem o riešenie káuz a zmenu pohľadu na štát. Privíta každého, kto pomôže.
Martin Bavolár      0908 127 802      martin.bavolar@orangemail.sk
Čo nám povedal sa dozviete vo videu nižšie.
Martin Bavolár 20. 4. 2016

   PRINT RSS

Hlavná stránka