Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Podľa slovníka je mafia tajné záujmové združenie používajúce nelegálne (zločinné) metódy, ktoré sa usiluje o ovládanie  teritória  v ktorom  sa snaží nahrádzať štát.
ZÁSADNÝ ROZDIEL MEDZI KLASICKY DEFINOVANOU MAFIOU AKÁ PÔSOBÍ VO SVETE JE V TOM, ŽE  SLOVENSKÁ PONOVEMBROVÁ MAFIA A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN PRERÁSTOL DO ŠTRUKTÚR ŠTÁTNEJ SPRÁVY A ŠTÁTNY KORUPČNÝ SYSTÉM VYTVORIL ZO SLOVENSKEJ REPUBLIKY  ŠTÁT OVLÁDANÝ ÚZKOU  SKUPINOU OLIGARCHOV.  TÁTO MAFIA DOSIAHLA ÚROVEŇ, KTORÁ JEJ UMOŽŇUJE OVLÁDAŤ NIELEN  URČITÉ TERITÓRIUM, ALE PROSTREDNÍCTVOM SPRIAZNENÝCH POLITIKOV UŽ AJ CELÝ ŠTÁT, VRÁTANE  MÉDIÍ  A DOKONCA SA PODIEĽAŤ NA TVORBE A SCHVAĽOVANÍ ZÁKONOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ LEGALIZÁCIU ZLOČINNÝCH METÓD A ZARUČUJÚ BEZTRESTNOSŤ. 
Jasnými dôkazom, že je tomu tak, sú na tejto stránke uverejnené: Kauza Diamantová baňa v JAR,  Svedectvo bývalej mafiánovej svokry, zatajovaný podvod na Taiwane s účasťou slovenského diplomata krytého imunitou Michala Kováča ml. a najnovšie oznámenie bývalého podpredsedu Medzirezortnej komisie Bezpečnostnej rady SR Úradu vlády SR a hlavného štátneho radcu vo Výbore pre koordináciu spravodajských služieb Mgr. Martina Bavolára, všetky uvedené prípady majú spoločného menovateľa-slovenská politická mafia na nich uvalila informačné embargo.  V každom demokratickom štáte by bola dotyčným osobám štátom poskytnutá ochrana. Na Slovensku sa ich však snažia umlčať a existenčne zlikvidovať.

Konšpiračný byt 12.01.2016 -04-          

martin-bavolar
Vzorec štátneho korupčného systému a organizovaného zločinu na Slovensku
Kaliňák+Glváč+Čižnár+Valko+Imrecze+Magala=Fico

moderuje: Martin Bavolár

http://www.slobodnyvysielac.sk/event/konspiracny-byt-04/

http://www.youtube.com/embed/KzmMQXAaou4?&rel=0ČO VY NA TO, SLOVENKÍ PRESSTITÚTI, INTERNETOVÍ BOJOVNÍCI A NÁRODNIARI?

To čo povedal Mgr. Martin Bavolár v štvrtej časti „Konšpiračného bytu“ by v Rakúsku alebo Francúzsku vyvolalo politické zemetrasenie a stolička ministra vnútra by sa riadne zatriasla.  Ak táto zločinecká a kriminálna banda vedená Ficom je schopná zneužiť SIS a políciu na  únos človeka, ktorý nespáchal žiadny trestný čin a bol  dokonca poradcom vlády Slovenskej republiky a priviazať ho na „Ježiša“ na niekoľko hodín až kým neodpadne o mreže, tak najnovšie sa SIS a MV SR dostali na úroveň týchto zložiek za Mečiara a Lexu. O tom však  ani jeden predajný slovenský presstitút z tzv. hlavného prúdu nenapíše, pretože by už by viac nemohol poskytovať svoje sexuálne,  pardon mediálne služby.

A čo na to zbabelí Slováci, internetoví bojovníci a Kotlebovi pseudonarodniari?  Nič, čušia a ohovárajú ako vždy! To by sa pred voľbami hodilo, keby takto uniesli ich vodcu a priviazali ho o mreže v cele vyšetrovne na polícii. Vodcovi sa to však nemôže stať, pretože ten bol vždy chránený a má svoje nezameniteľné poslanie a úlohu, ktorú musí ešte odohrať, kým sa otvoria oči  jeho slepo oddaným ovečkám. Som presvedčený, že obvinenie   Bavolára zo zneužitia týchto zložiek  bude opäť za mlčania kompetentných a hubu držiacého národa spochybňované a bagatelizované resp. ho obvinia,  že si to vymýšľa, aby zo seba urobil pred voľbami obeť.  Tak ako Slováci odignorovali 25 rokov rozkrádania štátu a považujú to za politickú kultúru, čo  dokazuje, že ku korytu z akého sa stala po novembri 1989 NR SR sa chce dostať tisíce korytárov, ktorí snívajú len o tom ako sa im niekoľkonásobne zvýši suma na výplatnej páske ani nepripustiac možnosť, žeby  podali návrh na zníženie platov poslancov NR SR, presne tak ako to odmietol vodca a jeho verní pred voľbami v roku 2012. Takže len špiňte ďalej ľudí ako Bavolár, Bobeková a nadávajte Vladimírovi Pavlíovo do k.....v, len preto  lebo nie sú zbabelým hnojom a nemysliacim stádom nasledujúcim svojich vodcov, ktorí ich vedú nad priepasť, kam raz spadnú. 

Každý národ má svoju genetický danú mentalitu a kultúru, Vikingovia  či Germáni boli kedysi bojovníci, čo boli a sú Slováci na to nech si odpovie každý sám podľa ich skutkov a rečí.
                                                                                         V. K.

   Print Friendly and PDFNecenzurovane RSS

             
Hlavná stránka