Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka

Jedna z hlavných príčin financovania ukrajinského majdanu -Rusko zahájilo prechod na menu podloženú zlatom


Tymošenkova bola 2.5.2014 v Odese a ona je tou rozbuškou za ktorou stoji celý pravý sektor nacionalistov Ukrajiny aj v Odese  čo sú najväčšie neľudské vraždiace  zveri Ukrajiny. Cieľom USA a EÚ je rozpútanie vojny na Ukrajine, zásah Ruska do občianskej vojny  a zásah NATO proti Rusku aj za cenu rozpútania tretej svetovej vojny. USA stále zúrili, keď doláru hrozil pád ako svetovej meny a tak zasahovalo proti Husajnovi aj Kadafimu, ktorí chceli predávať ropu nie za petro-dolar, ale zlato. To iste chce urobiť Rusko od vypuknutia krízy na Ukrajine čo sa nepáči USA a ich vazalovi EÚ.
Lenže Rusko je vojensky silnejší super ako bol Irak či Líbya. USA a EÚ používajú osvedčený oblbovací trik -nedovolenie rozdelenia Ukrajiny na viac častí, ako to dovolili v Československu alebo v bývalej Juhoslávii, kde vznikli viaceré štáty. Hlavnou príčinou  je snaha zabrániť  Rusku prejsť na rubeľ krytý zlatom a predaj cien energií za zlatú Rusku menu. Preto USA a Nemecko potrebujú na Ukrajine  Tymošenkovu s pravým nacionálnym sektorom, ktorý nemá zábrany  bezcitne vraždiť Ukrajincov ruskej národnosti, či  vlastných občanov hlásiacich sa k Rusku vrátane pomocníkov vojenský dosadených Turčinovom  a  Jaseňukom.
Čo bude ďalej, tak to nevie nik z nás.
Viac na internete:
 Návrat k zlatu  Petro-dolar- Cesta ke 3. Světové Válce
  https://www.youtube.com/watch?v=YGOM3SLHijQ

  Rusko zahájilo prechod na menu podloženú zlatom
http://www.twisk.sk/novinky/rusko-zahajilo-prechod-na-menu-podlozenu-zlatom/
Jozef Varga
Subject: Odesa


 Píše sa o tom v Británii.
 Plná pravda síce nie, ale aspoň sa udalosť netají obyvateľstvu.
 http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-27268775

Toto podporujú naši politici a EU: Len pre silné žalúdky
http://www.teplickykuryr.cz/news.php?extend.4459.3
https://www.youtube.com/watch?v=J_eXswwPol4&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DJ_eXswwPol4&has_verified=1&bpctr=1399184885
Před očima manželky zavraždili (podřezali) bývalého náčelníka milice v Doněcku  
Upozorňujeme: nevhodné pre mladistvé 18+
Chcete vědět koho naši politici na Ukrajine podporují?
Chcete vědět komu chodili vzdávat hold a podporu politici na Kyjevský Majdan?
Chcete vědět co tím myslíme, když používáme pojem “Ukrajinský fašizmus”? Fašizmus, který vy na rozkaz Washingtonu a Bruselu tak vehementně podporujete?
Tak sa podívejte!!!!!
Bojovníci pravého sektoru před očima manželky takhle zavraždili (podřezali) bývalého náčelníka milice (policie) v Doněcku. Hanba vám podplacení pokrytci!

zdroj: http://panobcan.sk/pred-ocami-manzelky-takto-zavrazdili-podrezali-byvaleho-nacelnika-milicie-v-donecku/

 


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka