Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka

Skutočná tvár USA a Ukrajiny v 20 a 21 storočí je fašizmus, teror, diktatúra !            

Mohutnost Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je  třeba Ukrajinu nejenom oddělit, ale především postavit proti Rusku, národ  rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bude bratr vraždit bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické  elity a s jejich pomocí změnit uvažování jedné části velikého národa až do  toho stadia, kdy bude nenávidět vše ruské. Vše ostatní je jenom otázka
 času.

                                   (Otto von Bismarck, německý kancléř v letech 1862-1890)


Ešte v rok 2014 som zasielal hromadné emaily politikom, veľvyslancom na Slovenku, občanom rôznych krajín kritizujúc systém moci,  ktorí politici a média vydávajú za demokraciu. Po štyroch rokoch my nakoniec zničili počítač a keď som si ho kúpil znova nový PC tento mesiac a chcel som odolať, zaslať hromadný email z nižšie uvedeným textom, tak už cenzúra blokovali moje obe  mailové adresy.  Ináč ak zasielam emaily priateľom alebo rodine, tak emaily sa dajú odoslať, ale keď chcem odoslať  hromadný email s politickou  kritikou politikom a veľvyslanectvám v SR, tak  cenzúra už blokuje moje emaily. A tak text emailu, ktorí my nedovolili odoslať, uvádzam v tomto komentári k článku.

 Skutočná tvár USA a Ukrajiny v 20 a 21 storočí je fašizmus, teror, diktatúra !!!


Dobrý deň dámy a pani
default 2.jpgdefault 36.jpg-pxfn_4OFCo.jpg default.jpg
Ukraine Pravý sektor- Neo- Nacisti na Ukrajině 2014

https://www.youtube.com/watch?v=VSfiCsa48_Y
A šíriaci sa fašizmus na Ukrajine podporuje Slovensko jeho prezident, vláda, NR SR, EU, USA.  Je to pre mňa radového občana SR neuveriteľné, že takýto jasný fašizmus podporuje naše Slovensko, jeho politická reprezentácia, média hlavného prúdu.

USA a EU ovládajú žido kapitalisti podnikatelia a politici sú ich poslušné bábiky a nič viac, pretože kto ovláda dolár a euro, tak ten má skutočnú moc nad spoločnosťou aj politickým systémom.

A už 200 rokov sú to famílie bankárov Rothschildovcov a Rockefellerovcov a ich židovský priatelia, ktorí počas druhej svetovej vojny financovali bojujúce strany Stalina aj Hitlera aj keď vedeli, že Hitler posiela ľudí aj židov do koncentračných táborov na istú smrť.

A tak kým ľudia zomierali vo vojne, tak bankári zarábali až po vojne, keď krajiny museli zaplatiť bankám pôžičky poskytnuté počas vojny a na vojny. A robí sa to aj dnes, vid Ukrajina - začiatok veľkej vojny ako hovorí aj Fico. USA už sťahujú do Európy lietadla, vrtuľníky, transportéri. Je otázka kto bude bojovať z krajín Európy. Oznámila to aj TV NOVA.

Drsná spoveď ukrajinského vojaka:
https://www.youtube.com/watc h?v=MYfzZBd8ArE

Vieme, že krízy, nezamestnanosť, vojny sa neustále opakujú za posledných 200 rokov vo svete. Samozrejme, že vinici sú známi, ale zatiaľ nikdy neboli potrestaný. Sú to tzv, niektorí zločinní podnikatelia kapitálu, biznisu a to bankári, podnikatelia vojenského a priemyslového komplexu a ďalších odvetví, ktorí si zisky a moc upevňujú tým, že si kúpia politikov, politické strany, média - hlavne TV stanice a plánujú všetko čo sa deje vo svete. Je to skupina Bilderberg, ktorú založili  známi židovskí bankári sveta v roku 1954 Rockefeller a Rotschild.

A tak podnikateľom súkromného kapitalu umožňuje to spoločenský systém nepriamej, ale aj priamej pseudo demokracie, kde voliči občania nemajú právo na imperatívny mandát,  tj  aj odvolať svojho zástupcu pri nepriamej, ale aj priamej voľbe a kedy je ľud podvedený už na samom začiatku volebným zákonom slobodných volieb, ktorý volebný zákon si ľud, občania tej ktorej krajiny, si nemali právo prijať či odsúhlasiť v celonárodnom referende!!!   Podľa môjho presvedčenia sú za toho stavu parlamenty, vlády všetkých krajín sveta s výnimkou Švajčiarska iba primitívne zločinecké mafie, rôzne záujmové kliky, možná, že sa mýlim a občania všetkých krajín sveta sú spokojní so spoločenským systémom v ich krajinách aj bez práva imperatívneho mandátu.
Banderovci Ukrajinských fašistov pravého sektoru - ultra nacionalizmu pred a počas II svetovej vojny vyvraždili 1 milión civilistov na Ukrajine a dnes sú títo ultra nacionalisti vo vláde a čo ma šokuje, tak podporuje ich aj žido kapitalistická EU a USA.

Dnes moja úcta patri Rusku a Vladimírovi Putinovi.

Euro majdán zorganizovali fašisticky žido kapitalisti USA, EU a zločinného NATO a tak možná že zahájili začiatok tretej svetovej vojny medzi NATO a Ruskom? - čas to ukáže, a naši slovenskyprostitúti a anál alpinisti chránia tento zločin proti ľudskosti zo strany žido kapitalistov EU a USA.

Chce sa my z toho grcať, ako za peniaze vedia naši politici a zamestnanci TV staníc, hlavne TA3 a RTVS liezť do zadku fašistom - špinavým žido kapitalistom, ktorí nás dokopali do zločinného NATO.

Môj prezident nie je Kiska, ale Orban a Putin

Nech žije ľudový socializmus, marxizmusbez špinavých komunistov a komunizmu, Maďarsko a Ruská federácia. Dúfam, že sa sloboda cez volebný zákon a práva občanov na imperatívny mandát pri priamej voľbe dostane aj k nám, a že fašistický žido kapitalizmus bude raz a navždy porazený.

Ignorujte každé tzv slobodne voľby diktatúry žido kapitalizmu a hlavne tie do euro parlamentu, kde poslanci za 9000 € lížu zadok žido kapitalistom z EU a USA.

Ja mám rád bežných židov, moslimov, kresťanov, ateistov a hlavne nie som antisemita, iba kritizujem zločinných fašistických žido kapitalistov EU a USA, ktorí stali za vypuknutím I aj II svetovej vojny a stoja aj dnes za vojnou na Ukrajine.

Vojny sa vedu vždy a všade za dosiahnutie zisku peňazí, biznisu pre bankárov, podnikateľov a vojensko priemyslového komplexu, a taktiež za účelom upevnenia si globálnej moci žido kapitalistami, ale v týchto vojnách vždy zomierajú len bežní ľudia, židia, kresťania, moslimovia a nevinné ženy, deti, civilisti. Je to smutné, ale pravdivé.

Je to moje presvedčenie. Amen

S pozdravom a úctou k bežným nevinným židom, kresťanom, moslimom sveta

Jozef Varga

PS
Pani Merkelová, vyskočte z vleku vojnovej politiky USA
https://www.youtube.com/watch ?v=1uslyxIm6Hk

Ukrajinští vojáci Porošenkovi: Dovedl jsi naši zemi do pr..., půjdeme si pro vás do Kyjeva

https://www.youtube.com/watch?v=hBODMyRmCgc


http://www.tvnoviny.sk/domace/1787079_kiska-pripomenul-v-nato-snahu-vojensky-sa-odtrhnut-od-ruska

Kiska pripomenul v NATO snahu vojensky sa odtrhnúť od Ruska

Šéfa NATO upozornil aj na informačnú vojnu.


Prezident Andrej Kiska a šéf NATO Jens Stoltenberg

Kiska požiadal Stoltenberga o pomoc Slovensku v boji s šírením dezinformácií

http://www.nwoo.org/2015/03/04/kiska-poziadal-stoltenberga-o-pomoc-slovensku-v-boji-s-sirenim-dezinformacii/Smer posilňuje právomoci tajných a premiéra

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/347466-siet-smer-posilnuje-pravomoci-tajnych-a-premiera/


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka