Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka

Kto je za revolúciou na Ukrajine a prečo sa všetko hádže na údajne "nacistickú" vládu?


Kto je za revolúciou na Ukrajine a prečo sa všetko hádže na údajne "nacistickú" vládu?

          Na Ukrajine prebehla s účasťou Západu a jeho prisluhovačov revolúcia, ktorá Ukrajinu vrhla do doby temna a absolútneho zúfalstva. Západ využil neschopnú a ignorantskú vládu Janukovyča na to, aby zosnoval so svojimi agentmi prevrat, na úplné ekonomické obsadenie Ukrajiny a jej vykoristenie. Ako príklad si uvedieme MMF, ktorý riadi banda chazarských obrezancov. Ukrajine požičal 18 000 000 dolárov na to, aby sa údajne odrazila od dna. Takáto suma peňazí, pre takú veľkú zem akou je Ukrajina?! To je do neba volajúci podvod a zámienka, pretože za tieto peniaze si MMF kúpilo Ukrajinu a určilo pravidlá. Navyše, Ukrajina z nich neuvidí ani cent, lebo peniaze putujú hneď k veriteľom (teda bankám) a tie ich zasa kolobehom vrátia do MMF, centrálnych bán k, atď. Ukrajina musela pod nátlakom MMF zdražiť plyn, elektrinu, schváliť neskorší vek k odchodu do dôchodku a iné. K čomu to však vedie?

          Vedie to k plánovanému zníženiu štandardu obyvateľstva, bude nútené brať si pôžičky a platiť ich. Ukrajina (tak ako aj Slovensko) sa stala ďalšou otrokárskou kolóniou. Ukrajincom ukradli zlato a previezli ho do USA, kde sa roztaví na tehličky a poputuje do Číny, podobne ako zlato Nemecka, o ktoré Merkelová neustále žiada, no USA sa akosi nemá k jeho návratu. Zadlžili ich a tak úplne položili na kolená. Pri prebiehajúcich bojoch a bombardovaní civilného obyvateľstva sa hovorí o tom, že Kyjevská chunta je nacistická. Vtedy ma oblieva pot, pretože väčšiu hlúposť som ešte nepočul. Tí, ktorí sídlia hore, sú skrátka chazari a sionistickí židia, odporné nosaté ksichty. V Európe rastie nacionalizmus a preto hádžu všetku špinu naň a prekrývajú to slovom nacizmus. Lenže ani Hitler nedokázal bombardovať svoj vlastný ľud, kým tieto chazarské, nosaté, obrezané špiny áno, teda omyl, to nie je ich ľud, ich ľud je v Izraeli, USA a riadi FED, ktorý si peniaze tlačí zo vzduchu. To, čo sa robí na Ukrajine nemá nič spoločné s národným socializmom (nacizmom). Je to čistý židosionizmus a židoúžerníctvo.

          Mnohí si myslia, že Pravý sektor je nacistický a že keď bol pri prevrate na Majdane, tak aj vláda je nacistická. Omyl priatelia! Pravý sektor bol financovaný zo Západu, keby mohol, tak zametá synagógy, takí sú tam prisluhovači a zapredanci, tí nemajú nič spoločné s nacionalizmom. Praví vlastenci sú separatisti, nenechali sa predať a so zbraňou v ruke bránia svoju zem pred finančnými rošádami, ktoré majú len oddialiť krach dolárového systému! Alternatívne médiá, ktoré kričia, že kyjevská chunta je nacistická, nemôžu predsa prezradiť, že je to v skutočnosti židosionistická a židoúžernícka vláda. Nacizmus ako taký, paradoxne tento systém podkopal. Keby tam sedeli nacisti, MMF nemá šancu požičať Ukrajine ani dolár, pretože nacizmus funguje na bezúročnej ekonomike!

Marián Magát      


    Facebook Print Friendly and PDF
             
Hlavná stránka