Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka

V EÚ zakázaný dokumentárny film: Obyčajný fašizmus            

Mohutnost Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je  třeba Ukrajinu nejenom oddělit, ale především postavit proti Rusku, národ  rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bude bratr vraždit bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické  elity a s jejich pomocí změnit uvažování jedné části velikého národa až do  toho stadia, kdy bude nenávidět vše ruské. Vše ostatní je jenom otázka
 času.

                                   (Otto von Bismarck, německý kancléř v letech 1862-1890)

http://i.ytimg.com/vi/cWgL1iwyewM/hqdefault.jpgCenzúra v Európskej  únii a v rovnako aj v Slovenskej a Českej republike beží na plné obrátky. Predkladáme čitateľom dvojdielny zakázaný dokumentárny film od Andreja Karaulova: Obyčajný fašizmus.

V júni 2014 sa v Moskve uskutočnila prezentácia filmu známeho ruského žurnalistu, autora a vedúceho televízneho programu „Moment pravdy“ Andreja Karaulova „Ukrajinský fašizmus“.

Film je venovaný tragickým udalostiam na Ukrajine. Názov filmu odkazuje na klasické dielo Michaila Romma „Obyčajný fašizmus“. V rozhovore pre spravodajskú agentúru „Tatar-inform“ Arkadij Karaul povedal:  „Ukázalo sa totiž, že doposiaľ v našej krajine nie je  jediný dokumentárny film, ktorý by zhromaždil aspoň niektoré zo zločinov, ku ktorým došlo na juhovýchode Ukrajiny v apríli, máji a júni v roku 2014. A tak sme ho urobili.
Najdôležitejšie v tomto filme rozhodne nie sú Karaulové otázky, ale svedectvo očitých svedkov, ktorí v sebe našli toľko odvahy a sily, aby povedali pravdu potom, čo prešli peklom v Mariupole, Odese a ďalších miestach,“ – povedal.

 Film je určený pre Európu, Spojené štáty, OSN.

„Všetky západné média akreditované v Moskve ignorovali nielen film, ale aj to, že na premiéru špeciálne prišiel aj vodca Doneckej republiky, predseda prezídia Najvyššej rady DNR Denis Pušilin. Báli sa pozerať!“ – doplnil Andrej Karaul.Komu je válka matkou? - Jak ukrajinští politici vydělávají na válce (25min video) české titulky

Místem války Evropa? George Friedman, Chicago Council
nezkreslené plány USA proti Evropě a užasnete nad arogancí američanů vůči Evropě, nejen vůči Rusku.Najväčším úspechom diabla bolo, keď presvedčil ľudí, že neexistuje!
    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka