Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Nie som ani putinovec, ani rusofil, ale...            

Mohutnost Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je  třeba Ukrajinu nejenom oddělit, ale především postavit proti Rusku, národ  rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bude bratr vraždit bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické  elity a s jejich pomocí změnit uvažování jedné části velikého národa až do  toho stadia, kdy bude nenávidět vše ruské. Vše ostatní je jenom otázka
 času.

                                   (Otto von Bismarck, německý kancléř v letech 1862-1890)

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik

          Nenávidím jednostrannosť, nenávidím ľudí jednostranne zameraných, ktorých možno podeliť do dvoch kategórii. Keď niekoho fanaticky obdivujú, tak na ňom nevidia ani jedno percento negatívneho, alebo, nechcú vidieť. Pokiaľ niekoho fanaticky nenávidia, tak mu nepriznajú ani to jedno percento kladného. A pokiaľ dám tieto dve spoločenstvá dohromady, tak cca 70-80 % z nich má aj, aspoň podľa štýlu ich písania, zväčša pod rúškom anonymity, veľmi slabé vedomostné znalosti, čo často krát nahrádzajú vulgárnym štýlom, keďže nevedia a nedokážu protiargumentovať.

          Teraz sa chcem zamerať práve na tých, ktorí na Slovensku nielen nevedia prísť Rusku na meno, tvrdiac o ňom, že je najväčším nepriateľom a zlom pre Slovensko, no dokonca sú aj takí, ktorí tvrdia, že sú najväčším zlom a nepriateľom pre celý svet. Do čela týchto pripečených hulákov sa nám postavil ctihodný don Andrej Kiska, keď bol ešte na funkcii Jeho Prezidentského Blahorodia. Keď sa pozrieme do jeho minulosti, vychovával ho otec, ako aj jeho dvoch bratov, ktorý bol v období normalizácie nielen špičkovým normalizátorom, ale aj ruským riťolezom. Majúc na starosti školstve v Poprade, z titulu svojej funkcie ublížil a zničil život viacerým deťom, či už žiakom, ktorí sa po skončení deviatej triedy nedostali na stredné školy, alebo stredoškolákom, ktorí sa nedostali na vysoké školy, spoločne trpiaci za svojich rodičov, ktorí touto normalizátorskou prašivinou boli onálepkovaní ako protisocialistické a protištátne živly. Synátor Andrej bol už v tom období v takom veku, že toto všetko musel nielen dobre vnímať, ale, zaručene, aj v jeho okolí, mám na mysli základnú a strednú školu, museli byť spolužiaci, ktorí sa kvôli rodičom tohto zločineckého normalizačného systému, stali jeho obeťami. SYNÁTOR ANDREJ MUSEL VEDIEŤ, ŽE JEHO OTEC SLÚŽIL ZLU. Čo je ale paradoxné, dnes synátor slúži práve tým, ktorých jeho otec považoval za sluhov amerického imperializmu, pričom trpeli aj ich deti.Že protiruské zberby na slovenskej politickej scéne sú mimoriadne silné, ako s pomocou zahraničia šíria rôzne bludy, ako Rusko poučujú, ako mu vnucujú ich zvrhlý demokratický systém, navrhujú stále nové a nové sankcie, mysliac si, že túto svetovú veľmoc doženú k zmene obrazu, na svoj vlastný prospech, ktorý by vyvrcholil ekonomickým, politickým a morálnym chaosom, asi tak ako na Slovensku. Napríklad Slovenská informačná služba vo svojej správe za rok 2018, prednesenej v slovenskom parlamente, otvorene konštatovala, že ruské tajné služby na našom území vykonávali akcie proti záujmom Slovenska a našich spojencov. Netreba ale zabudnúť, že tento spolok pobehajov počas vlády zločinca, zlodeja, zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu a popredného paranoidného protislovenského škodcu, Vladimíra Mečiara, sa stala zločineckým, štátno-teroristickým a protislovenským štátnym orgánom, vzhľadom k jej účasti na únose prezidentovho syna, Michala Kováča mladšieho. Doteraz sa z tohto biľagu neočistila.

Už v tom období Slovenská informačná služba v skutočnosti kryla, teda bola v pozícii spolupáchateľa, ekonomických zločinov vlády, parlamentu, oligarchov, finančných skupín, zoskupenia mafií na vrchole pyramídy. TOTO PLATÍ AJ V DNEŠNEJ DOBE, keď Slovenská informačná služba je v pozícii k hlavným predstaviteľom politického a ekonomického zločinu ako ponížená slúžka a prostitútka. Nezaujímajú ich masoví vrahovia z ponovembrových vlád a parlamentov, ako aj ich zločiny proti ľudskosti, ponovembrových vlád a parlamentov, ako aj ich zločiny proti ľudskosti, ktorí cez vykrádanie zdravotníctva každoročne doženú k predčasnej smrti tisíce občanov Slovenska. TEDA, ŽIADNI RUSI!!!

Prečo sa im to nepodarí?

Ani jedna krajina vo svete nezažila to, čo zažilo Rusko po napadnutí nacistickým Nemeckom. Teraz nemám na mysli zbombardované dediny a mestá, vrátane toho, čo všetko s tým súviselo, hlavne tie nevinné ľudské obete. Takto postihnuté boli aj iné štáty. Ale to, čo zažil Leningrad a Stalingrad, kde jeho statoční obyvatelia, čo nemá vo svetovej histórii obdobu, aby mohli naďalej vzdorovať a odolávať nemeckému nacizmu, ktorý chcel tieto dve mestá totálne vyhladovať, TAK TÍ ŽIVÍ, LEDVA STOJACI NA NOHÁCH, JEDLI TÝCH MŔTVYCH. Pokiaľ svet bude svetom, na toto Rusi nikdy nezabudnú, na tú obetu, nemajúcu vo svete obdobu, preto aj ich vlastenectvo, láska k uniformám, úcta a vážnosť ku každému, kto tú uniformu nosí, preto je ich správanie také ako je. Výchova k vlastenectvu od útleho veku, aj to je tou zárukou, že už nikdy sa takéto niečo nebude opakovať. Zároveň sa pýtam tých, ktorí riadia Ameriku, NATO, EÚ, ale aj rôznych kiskovcov a ďalších, im podobným, vojnovým slovenským štváčom, to chcete, aby tento národ na všetko toto zabudol, v mene Vašej zvrátenej ideológie, ktorú nazývate demokraciou a ľudskými právami?          Prečo túžite po tom, čo sa nepodarilo Hitlerovi, nemeckému nacizmu, „jeden vodca, jedna ríša, jeden národ“, znovu na čele s Nemeckom?

Vladimír Pavlíkhttps://www.interez.sk/zacalo-psami-potom-jedli-ludi-desive-pribehy-z-obliehania-leningradu-vas-presvedcia-ze-historia-sa-uz-nesmie-nikdy-opakovat/


   PRINT RSS

Hlavná stránka