Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Vladimír Pavlík
Hlavná stránka

Prirovnávať verejne Putina k Hitlerovi, Rusov nazývať barbarmi, má v americkom Slovensku, ktoré pokračuje v metódach nemeckého nacizmu, zelenú         

          Konfident ŠtB Ján Budaj, toho času minister životného prostredia, ktorého štátnym tajomníkom je majster Slovenska v konšpiráciách a bludoch, Juraj Smatana z Považskej Bystrice, z ktorého vyrobili jedného z tribúnov Novembra 1989 na Slovensku, nám s obľubou tvrdí, že sme si vybojovali slobodu, demokraciu, ľudské práva, dodržiavanie zákonnosti, úcty človeka k človeku. Jedná sa o totálne klamstvo, jedine kto na tomto puči zarobil, boli zločineckí psychopaticko-sadistickí vyvrheli, súhrn spodiny a smradľavého ľudského odpadu, masoví vrahovia vykrádajúci zdravotníctvo, z ponovembrových vlád a parlamentov, s génmi fašistických, nacistických, gardistických, neoľudáckych, arizátorských, mengeleovských zločincov, s génmi masových vrahov z POHG, z ponovembrových vlád a parlamentov.

Hoci od porážky nemeckého nacizmu už prešlo 76 rokov, samotná krajina jeho vzniku, Nemecko, robí všetko pre to, aby všetko, čo má s ním spoločné, bolo eliminované, americké Slovensko je jedinou krajinou v celej Európskej únii, kde psychopaticko-sadistická spodina a smradľavý ľudský odpad z ponovembrových vlád a parlamentov, realizuje a pokračuje na vlastnom národe presne to, čo nemecký nacizmus začal vo vojnovom období realizovať na Slovanoch, ale už cez sofistikované metódy, ako je ekonomika či vykrádanie zdravotníctva. Pričom ale v ponižovaní ľudskej dôstojnosti, hlavne u starých ľudí. V zločinnom spolčení sadistov a psychopatov z Ministerstva spravodlivosti SR so zločineckými gaunermi a fľandrami z exekútorskej čeľadedokonca v samotnom ponižovaní, hanobení a dostávaní do štádia beznádeje, prekonali aj ten nemecký nacizmus. Aký to paradox, keď Slováci-Slovania z ponovembrových vlád a parlamentov toto realizujú na vlastnom národe, Slovákov-Slovanov, ako jediní v Európskej únii. Pričom, paradoxne, v pozícii amerických riťolezov a plebejcov, obviňujú Rusko ako ríšu zla a Putina ako diktátora.

          No a takto dopadlo moje vyjadrenie na facebooku na šíriace bludy o Rusku a Putinovi, ktoré po dvoch bolo vymazané.

Vladimír Pavlík


Dnes v 8:31 – 25. 4. 2021
Informace o vašempříspěvku
Nikdojiný váš příspěvek nevidí.

Vladimír Pavlík
2s3hnsh. ddslugndbtnSapo v nrrosolrd1il1:S5e1d  · 
Sdíleno s: Veřejný
Veřejný
Popredný retardovaný slovenský úchyl, ktorému pri pôrode poškodili mozog, ktorý potom v rámci liečenia či preliečenia museli obaliť pilinami a otrubami, zmiešanými riedeným kravským lajnom, Arpád Soltész, prirovnal ruského prezidenta Putina k Hitlerovi, pričom Rusov považuje za barbarov.
Takže najskôr niečo z nedávnej minulosti, ako sa falšuje história za vlády Lenina, Stalina, kedy skutočne existovala krutovláda, zakladali sa gulagy, ktoré si nemecký nacizmus bral ako vzor pri výstavbe koncentračných táborov. Keďže Rusi patria medzi Slovanov, nejako sa nehovorí a zabúda uviesť, že za vlády Lenina a Stalina, samozrejme aj tí, ktorí vtedy ovládali Rusko, BOLO 85 % ŽIDOV A 15 % SLOVANOV, v mene ktorých sa všetky tieto zločiny páchali, boli to oni, ktorí založili gulagy. Boli to židovskí bankári, ktorí financovali nielen Lenina, ale neskôr aj Hitlera. Hádzať zločiny židovských barbarov na Rusov-Slovanov, to má takú výpovednú hodnotu, ako keby cez sito sa išla prelievať voda z jedného kýbľa do druhého.
To že židovskí bankári podporili Hitlera, aby napadol a zničil vtedajší Sovietsky zväz, tu nemusím rozpisovať, to by malo byť dostatočne známe. Že z ich peňazí bol zničený Stalingrad a Leningrad, kde živí museli jesť mŕtvych, aby aj za takúto cenu, čo nemá vo svete obdobu, ubránili svoju krajinu.
PRETO SA ANI RUSOM, ANI PUTINOVI NEČUDUJEM, ŽE POKIAĽ BUDE RUSKO EXISTOVAŤ, UŽ NIKDY TAKÉTO NIEČO NEDOPUSTIA, AJ KEBY MALO ZMIZNÚŤ POLOVIČKU PLANÉTY, VRÁTANE NIELEN RUSKA, ALE AJ AGRESOROV, KTORÍ BY CHCELI DOKONČI´T TO, ČO SA NEPODARILO NEMECKÉMU NACIZMU.
NEMUSÍM BYŤ ANI PUTINOVEC, ANI RUSOFIL, ALE REALITA, LOGICKÁ REALITA MI HOVORÍ, ŽE RUSKÝ VOJENSKÝ PRIEMYSEL, AKO AJ JEHO MODERNIZÁCIA, NIE JE URČENÝ NA ÚTOK PROTI AMERIKE, NATO, EÚ - ALE NA SVOJU VLASTNÚ OBRANU.
Realita taktiež nepustí aj pri otázke, koľko km od Ameriky sú vzdialené ruské vojská, s porovnaním, koľko km od ruských hraníc sú vzdialené americkí vojaci a vojaci NATO. A JE VYMAĽOVANÉ.

 Zpráva od podpory
Ověřilij sme to a potvrzujeme, že váš příspěvek porušuje naše zásady komunity
Váš příspěvekjsme znovu prověřili a opravdu naše zásady komunity nedodržuje.
Pokud s rozhodnutím Facebookunesouhlasíte, můžetese pomocí tohotoreferenčního ID odvolat k Dozorčíradě. Ta určitá rozhodnutí Facebookuvybíráke kontrole, přičemžsezaměřuje na ta nejspornější a globálněnejrelevantnější. Odvolatsemůžete do 10. května 2021.
Referenční ID prodozorčí radu: FB-FASUT89Q
Přečtěte si o Dozorčíradě a o tom, jak semůžeteodvolat


   PRINT RSS

 

             
Hlavná stránka