"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

JE SUIS VINCENT LAMBERT - I Am For The LIFE !

Ďalšia úradná a štátna vražda v EU!

Ďalšia „humanitárna poprava“! Francúzsko 2019.

Keď sa nevládny a dospelý Vincent Lambert dozvedel o tom, že bude od stravy a nápojov odpojený, a takto pomalou a krutou smrťou zomrie, rozplakal sa.
Rozplakal sa ten, ktorý bol v nemocničnom zariadení odkázaný na pomoc druhých. A rodičia, ktorí s touto vraždou štátnych orgánov Francúzska nesúhlasili, nemohli jeho nariadenému pomalému vyhladoveniu a dehydratácii zabrániť, nakoľko aj manželka postihnutého súhlasila s takýmto odchodom svojho trpiaceho manžela z tohto sveta.
Štát rozhodol a nedovolil, aby si ho ochotní rodičia odviezli aspoň tam, kde by opatera pokračovala s nádejou, že sa raz stane zázrak, ktorých sa vo svete deje neúrekom – ŽIVOT VÍŤAZÍ NAD SMRŤOU!

JE SUIS VINCENT!

SOM znovu ako jednoduchý človek POBÚRENÝ, že o živote a smrti v EU rozhodujú štátni úradníci, nie človek sám za seba. Oni dali život tomuto človeku, oni ho priviedli na Zem?!
Ak sa Vincent po súdnom vynesení rozsudku smrti (ktorý je inak vo Francúzsku, a v celej EU zakázaný!!!) rozplakal, tak asi ŽIL a VNÍMAL!!! Nie? Prečo ani v tomto prípade nezasiahli najvyššie orgány EU v prospech života, ale prostredníctvom Európskeho súdu pre ľudské práva volili SMRŤ?! Komu potom slúži táto bruselská mašinéria?

Toto je tiež iba dôsledok totálnej zvrátenosti neo-liberálno-marxistickej nastupujúcej diktatúry, kde sa samo-deštrukčným štýlom nahliada na plánované ničenie klasickej rodiny (otec, mama a deti), na všetky amorálne zvrátenosti v spoločnosti, ale voči Pravde a odhaľovaniu demontáže právneho štátu a ľudskosti sa nekompromisne nasadzuje najťažší kaliber štátnej moci, cenzúry a umlčiavania ...
Táto skazená spoločnosť sa dohaduje o forme SMRTI, nie o ŽIVOTE človeka!!! Potraty, zabitie aj narodeného dieťaťa, eutanázia, čiže SMRŤ je IN. ŽIVOT nemá dnes už žiadnu cenu – NIE JE COOL!
Vy to azda nevidíte, kam sme dospeli v tom vysnívanom Jadre EU pod vedením Nemecka a Francúzska? Otvorte si uvedené linky a vnímajte srdcom aspoň to, čo prežívajú mnohí trpiaci v dnešnej západnej EU, lebo ak budete teraz k tomu ľahostajní, utrpenie príde zákonite ku vám!

Podobná paralela so zavraždeným batoľaťom Alfiem z Británie 2018, posúďte sami, citujem:
Večer pred tým, ako Vincent umrel, sa v Paríži zišlo 1500 ľudí, ktorí sa modlili, aby mu Boh toto utrpenie pomohol znášať. “Vincent, ty si nepotreboval nič len tri veci: jedlo, vodu a veľa lásky. Viaceré medicínske zariadenia ti to chceli poskytnúť, no nepustili ťa tam, povedal na zhromaždení advokát Jérome Triomphe, ktorý spolu s Vincentovými rodičmi bojoval dlhý právny boj, aby ho Francúzsko nechalo žiť.“
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/lekari-odpojili-francouze-ve-vegetativnim-stavu-od-vyzivy-ca/r~77260a667ae611e9b38a0cc47ab5f122/
https://www.hlavnespravy.sk/papez-sa-zastal-zivota-francuzskeho-pacienta-vincenta-lamberta/1815258
https://www.dnes24.sk/kauza-ktora-rozdelila-svet-po-odpojeni-od-pristrojov-zomrel-vincent-lambert-335638
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/518763-vo-francuzsku-zomrel-vincent-lambert-ktoreho-odpojili-od-pristrojov/
https://www.hlavnespravy.sk/lekari-okolo-neho-chodili-videli-ako-chudne-ako-sa-straca-az-jeho-zivot-vyhasol-lebo-mu-nedali-minimum-vincent-lambert-je-obetou-nepriamej-eutanazie/1817801
https://www.hlavnespravy.sk/zlomeni-rodicia-vincenta-lamberta-poculi-sme-ho-ako-stona-pouzili-francuzi-niekolkodnove-umieranie-vincenta-na-aby-spolocnost-prijala-rychle-riesenia-eutanazie/1818124
Aby sme si na Slovensku nefandili, aj naše malé deti sú na rade – obhajovanie pedofílie (SME):
https://www.hlavnespravy.sk/objavili-sa-prve-trestne-oznamenia-na-redaktora-dennika-sme-za-podporu-propagaciu-pedofilie/1817441

Po Václavovi Havlovi okrem iného nám zostal jeho legendárny pojem „HUMANITÁRNE BOMBARDOVANIE“ Juhoslávie 1999. V dnešnej dobe sme už ale ďalej. Nasleduje „Mutti-Merkelovské hromadné HUMANITÁRNE OBŤAŽOVANIE A ZNÁSILŇOVANIE“ cudzími dovezenými kriminálnikmi, potom „HUMANITÁRNE MILOVANIE“ maloletých detí omilostenými a láskyplnými pedofilmi a napokon „HUMANITÁRNE ZABÍJANIE“ na základe súdnych rozhodnutí?

Toto sú tie vaše EURÓPSKE HODNOTY?!

A kde sú vlastne teraz všetci tí zo Slušného Slovenska? Slušní herci a slušný komparz z námestí, kde ste? Kde ste teraz všetky OPEN-FAIR slušno-slušné mimovládky a progresívni občania tejto krajiny? Obhajcovia ľudských práv, pán Bezák, pani Čaputová, kde ste teraz? Protestujete za tú vašu EURO-atlantickú slušnosť aspoň tichou prítomnosťou pred francúzskym veľvyslanectvom? Pán Lajčák, kde ste? Už ste poslali protestnú nótu francúzskemu veľvyslancovi, že TREST SMRTI, ktorý vyriekol francúzsky súd, JE V EU ZAKÁZANÝ!? Súdny rozsudok na podporu ŽIVOTA to teda určite nebol!

Všetky láskavé ŽENY, MATKY, BABKY, odvážni OTCOVIA, BRATIA a SYNOVIA!
Takúto budúcnosť chcete aby prežívalo vaše potomstvo a vaši najbližší aj vo vašej rodnej vlasti? Vaša ľahostajnosť, neochota, až účelovo vyvolaná apatia či obavy zvoliť si slobodne (!) lepšiu alternatívu je vodou na mlyn tým málopočetným, ktorí vám dnes vládnu, lebo VY ako väčšina národa MLČÍTE!

A vám všetkým, ktorí sa už viac necítite byť Slovákmi a Slovenkami, Čechmi a Češkami, Maďarmi, Francúzmi, Švédmi, apod., pretože vy ste už tí noví EURÓPANIA a EURÓPANKY, či SVETO-OBČANIA, vám všetkým tu ja, ešte ŽIVÝ SLOVÁK, otvorene prehlasujem:
Toto je SAMOVRAŽEDNÁ EURO-KULTÚRA SMRTI! Je to neo-babylonská kultúra, ktorá sa odvrátila od Boha, ktorá nepozná a nerešpektuje už ani jedno Božie prikázanie, teda ani NEZABIJEŠ! A tak aj táto NE-kultúra dopadne – na smetisku dejín!

Ako Rímska ríša, tak aj Tretia ríša v hitlerovskom Nemecku, či „Sovietska“ ríša v socialistickom bloku si mysleli, že tu budú NA VEČNÉ ČASY, A NIKDY INAK, a pozrime, kde sú ich „svetlé zajtrajšky“.

VEČNOSŤ JE SPÄTÁ IBA – A JEDINE – S BOHOM, a nikdy inak!!! Toto je jedna z axióm, ktoré sa v celom vesmíre nedokazujú, lebo platia všade a naveky.
Ten, kto sa ODVRÁTIL od BOHA, odvrátil sa tým aj od VEČNOSTI a od SVETLA, čím dobrovoľne kráča do Smrti a do večnej Tmy!
My sme sem na Zem prišli nato, aby sme sa naučili byť ĽUĎMI a potom pokračovali vo vývoji.

Je to pre západnú civilizáciu maximálne trápne, až tragické, že už aj tí kvázi zaostalí austrálski Aborigénci pochopili to, čo doteraz nepochopila celá tzv. pokroková, progresívna a OPEN-liberálna Európa, a tak túto múdrosť oni odovzdávajú ďalším generáciám vo svojom Aborigénskom prísloví:
Všetci sme tu v tomto čase a na tomto mieste NÁVŠTEVNÍCI.
Tadeto iba PRECHÁDZAME.
Naším ZMYSLOM tu je POZOROVAŤ, UČIŤ SA, RÁSŤ, MILOVAŤ … a potom VRÁTIME SA DOMOV.“

*******

ĽUDIA, ktorí ste ešte na starom, dobrom európskom kontinente zostali!
Stojme dnes svorne a spoluprežívajme utrpenie s tými vzdialenými pozostalými a blízkymi zavraždeného Vincenta Lamberta a zvolajme nahlas do celého sveta pozdrav aj jemu samotnému:

JE SUIS VINCENT !!!

I AM FOR THE LIFE !!!
ICH BIN FÜR DAS LEBEN !!!
SOM ZA ŽIVOT !!!

Jozef Potúček, občan Slovenskej republiky   PRINT RSS

Hlavná stránka