"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Slovensko a zrada záujmov jeho občanov. Čaká sa na Fénixa...

20. 3. 2019

Legendárny vták FÉNIX okrem iného symbolizuje VZKRIESENIE, NESMRTEĽNOSŤ a nezničiteľného DUCHA ľudstva.
*******
Slovensko je dnes v ťažkej situácii. Nedá sa opomenúť, že výsledky prezidentských volieb 2019 budú mať veľký vplyv na ďalší chod našej vlasti. V tábore vlastencov to veru vrie, jedna skupina viní druhú a naopak. Tešia sa tí, ktorí Slovensko vôbec nechceli a nechcú ho ani dnes!

To sme chceli? Kde sa stala chyba?

Všetci hlavní kandidáti na prezidenta SR, vrátane progresívnej liberálky a euro-komisára, sa odrazu hlásia ku kresťanským zásadám. Povedzme si však pravdu: sú to – volební kresťania.

Jediný vo finálnych debatách, kto v súlade s kresťanskou vierou a pokorou verejne priznal, že nie je bez chýb a vyzval svojich kritikov, aby všetci, ktorí sú bez viny, hodili prví kameňom, bol Štefan Harabin. A veru kamene lietali – od tých, ktorí bez viny nie sú...
Pán Kotleba vyjadril vo svojom videu v nedeľu spokojnosť s výsledkom prvého kola volieb, pretože on ako osoba získal viac percent, než to bolo v posledných parlamentných voľbách. To, že záujmy Slovenska nebude vo finále obhajovať žiadny národný kandidát, témou jeho hodnotenia v nedeľu nebolo! Slogan strany ĽSNS „Za Boha a za národ“ dňa 17.3.2019 vlastne umrel…, možno by si mali tam dať „Za vyššie percentá“.

Po prudkých reakciách a nesúhlase voličov ĽSNS v utorok 19.3.2019 na Slobodnom vysielači páni Kotleba a Uhrík už trošku zmenili rétoriku v tom zmysle, že dvaja známi finalisti prezidentských volieb ich už vôbec netešia. Radosť ĽSNS trvala takto necelé dva dni. Ale opäť hádzali špinu na všetkých okolo seba, iba brvná z vlastných očí ako správni kresťania neboli ochotní si najprv vybrať. Za neúspech národných síl podľa vedenia ĽSNS môže hlavne Harabin. Znovu otvorili tému Lisabonskej zmluvy a zákon o extrémizme.
A ja sa chcem spýtať kresťanov Kotlebu a Uhríka, poznáte vy dvaja dobre Otčenáš, ktorý sa pri každej omši určite modlíte? Ako chcete vlastne prijať odpustenie od Boha, keď neviete predtým odpúšťať blížnym svojim?!

Ak podľa vašich vlastných tvrdení neboli voľby prezidenta SR až také dôležité, pretože podľa vás je podstatné chystať sa najmä na budúcoročné voľby parlamentné, tak prečo tak zúrivo a neústupne ste sa držali kandidatúry na prezidenta SR a nenechali ste aspoň potichu rozhodnúť sa svojich vlastných voličov, komu dajú svoj hlas – bez vášho mentorovania a špinenia!?

Ako ste mohli dopustiť, vedenie ĽSNS, že jeden z vás, pán Mazurek, zrejme z mladíckej nerozvážnosti, verejne zhodil na úroveň okresných štruktúr velikánov slovenského národa, vlastencov, ktorí pred vyše štvrťstoročím zakladali a budovali Slovenský štát v neľahkých domácich a zahraničných podmienkach?! Ten štát, ktorí aj vy by ste chceli údajne zveľaďovať!

Títo zakladatelia novodobého Slovenska, títo skutoční odborníci vo svojich odboroch si na Národnej konferencii, kde bol zároveň predstavený Manifest Slovenska, zvolili v lete 2018 národného kandidáta na prezidenta SR, pána Harabina!

Kto ste vy, pán Mazurek a vedenie ĽSNS, v porovnaní s uvedenými velikánmi slovenského národa, keď túto Národnú konferenciu ste si dovolili prirovnať k nejakej narýchlo zvolanej konferencii v Humennom?! Kto si neváži zakladateľov štátu, neváži si ani štát!
Kde ste stratili rozum, vedenie ĽSNS, keď po prvej vlečke špiny, ktorú ste doslova vykydali na iného vlastenca pána Harabina, keď vás stovky, možno tisíce vašich voličov upozorňovali, že keď sa protislovenské živly tešia z vašich skutkov a doporučujú vaše videá pozerať všetkým na Slovensku, že ste asi urobili čosi v rozpore so záujmami Slovenska?! Prečo ste vtedy nepočúvali ten „hlas ľudu“, ktorý vás varoval pred nastraženou udicou samoľúbosti?!

Počul som na Slobodnom vysielači, že ste elektrotechnickí inžinieri a vidíte pred vami jasné čísla a súčty v exceli. Tak ja ako strojný inžinier, ktorý na technickej univerzite chodil na predtermíny z matematiky, vám asi musím čosi vysvetliť – zo základných počtov!
Oslovili ste 220 tisíc voličov, v prospech pána Harabina vám podľa vás odišlo 60 tisíc voličov, pretože oni boli takí tupí, že keby pán Harabin nebol pozvaný do Denníka N a do Hospodárskych novín, kde ho doslova grilovali tí zapredaní reportéri, čoho Vy, pán Kotleba, ste boli aspoň ušetrený, tak títo nesvojprávni vaši voliči by zostali určite pri Vás a tento tzv. „čierny Peter“ by zostal v rukách pána Harabina. Toto bola vaša inžinierska kalkulácia?

Aj za túto špekuláciu vám predkladám účet, ktorý sa onedlho asi naplní, ako jeden z dôsledkov vašich skutkov: Pre nadchádzajúce parlamentné voľby do EU alebo NR SR ste stratili možno všetkých 300 tisíc voličov pána Harabina! Takže svojím neuváženým konaním vlastne idete do mínusu. Tento nepríjemný fakt vám z toho excelu akosi vypadol, páni inžinieri.
A tí, ktorých ste oslovili a volili vás, postupne zistia, že vám nakoniec išlo iba o sondáž pred parlamentnými voľbami, osud Slovenska ste postavili až na druhé miesto! Podviedli ste ich! A potom nie ja v teoretickej rovine vám predložil účet, ale dostanete ho v rovine praktickej – od vašich skalných voličov!

Všetci si v krátkej dobe uvedomia, že nevyzreté vedenie ĽSNS pochovalo šancu mať v osobe pána Harabina prezidenta SR, ktorého prvé kroky by viedli k prijatiu demisie Lajčáka, k vypovedaniu Istanbulského dohovoru a obidvoch zničujúcich paktov o migrácii a utečencoch!

Sklamali ste ma, pán Kotleba a pán Uhrík a celé roky som vás ako váš volič obhajoval, pretože v parlamente ste urobili veľmi veľa dobrého. Škoda. Vy ste to hodili cez palubu!

A vy ostaní v ĽSNS si potom tiež spomeňte, že vás vlastní voliči o niečo žiadali, ale počúvali ste hlasy vlastizradcov, ktorí teraz, keď už pre nich hlavná hrozba v osobe pána Harabina pominula, sa s plnou vervou vrhnú na vás a pokúsia sa zrušiť vašu stranu. Myslíte si, že vaši sklamaní voliči pôjdu za vami?

Všetko na Zemi sa raz končí a niečo nové sa zase začína... 

...a SLOVENSKO pred Očistou Zeme symbolicky čaká na svojho vtáka FÉNIXA...

Jozef Potúček,
bývalý sympatizant ĽSNS


   PRINT RSS

Hlavná stránka