"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Verejná výzva na premenovanie politických strán SMER-SD a Slovenskej národnej strany, adresovaná ich predsedom, pánovi Ficovi a pánovi Dankovi

                                   

Páni právnici Fico a Danko.

Rád by som do oslovenia vsunul to tradičné slovo „vážení“, ale to už nejde. Vysvetlím.
Nevolil som vás ani jedného, ale naozaj som vám fandil a chválil pre vaše sociálne a pronárodne ladené verejné prejavy a sľuby v nedávnej minulosti (pred voľbami 2016), prospešné predovšetkým pre Slovensko, a nie pre Európsku komisiu či mimovládny sektor!
A čo vychádza dnes z vašich úst, pán premiér SR a pán predseda NRSR? Keby mi to niekto iba povedal, určite by som mu neuveril. Ale ja to počujem priamo od vás, páni! Skoro každý deň!

Je vôbec možná taká otočka (toto je MEGA-otočka o 180 stupňov na n-tú!) u ľudí, ktorí neustále majú plné ústa práva, humanizmu a slušnosti, boja proti korupcii a extrémizmu?! A to ešte navyše od dvoch z troch najvyšších štátnych predstaviteľov Slovenskej republiky! Zaradili ste sa...

Páni, čo ste sľúbili Bruselu, keď podľa vašich posledných verejných vyjadrení si máme už aj na Slovensku zvykať nato, že tu budú teroristické útoky ako v západnej Európe, resp. vstupom do prvo-rýchlostnej EU stratíme znovu časť svojej suverenity?! To nemyslíte vážne!!! Snáď nám nejdete sem natlačiť stovky a tisíce imigrantov – v súlade s diktátom EU?! Prečo si z krajín V4 Brusel teraz všíma kriticky iba Maďarsko, Poľsko, najnovšie aj Českú republiku; to iba Slovensko je poslušné?!

Páni Fico a Danko, vy sa naozaj nehanbíte hlavne pred svojimi voličmi? Ako si majú vysvetliť tie obraty a piruety vašich dnešných skutkov v porovnaní s vašimi nedávnymi sľubmi a prehláseniami?
Ako sa nakladá v slušnej spoločnosti s podvodníkmi?

Takže na základe porovnania vašich osobných starších a súčasných záznamov verejných prejavov, by som chcel vás obidvoch, čiže predsedov strán SMER-SD a SNS verejne vyzvať, aby ste dali premenovať svoje strany:
zo <SMER - sociálna demokracia> ... na <SMER – sociálna degradácia>
zo <SNS – Slovenská národná strana> ... na <SES – Slovenská eurohodnotová strana>

Tieto nové názvy by aspoň trochu vystihovali súčasnú chorú a smutnú realitu na ožobračenom Slovensku a vaše ozajstné smerovanie.
Vedzte ale, voliči na Slovensku nie sú všetci voly a určite to zhodnotia a zrátajú vám to nie podľa rečí ale podľa vašich skutkov, ktoré idú za vami....…

Dňa 8.6.2017

Dipl.Ing. Jozef Potúček, občan SR

P.S.: A nebudete poslední, ktorým to občania Slovenskej republiky „zrátajú“...


   PRINT RSS

Hlavná stránka