Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

ČLOVEK versus elity – VÝZVA národom na Slovensku a v Českej republike             

          Každý občan na Slovensku, ako aj v Českej republike, má právo (zatiaľ) žiadať od zamestnancov v štátnej správe, od prezidenta, od poslancov na všetkých úrovniach, od ministerských a vládnych úradníkov v zákonne stanovenej lehote požadovanú informáciu a odpoveď na otázky, ktoré ho trápia.
Ľudia, na základe zákona o prístupe k informáciám sa pýtajte, píšte a dožadujte sa odpovedí a informácií od odborníkov, technikov, ekonómov, historikov, politológov, sociológov, politikov a všetkých zamestnancov v štátnej správe, ktorí sú platení z vašich daní! Vy ste ich zamestnávatelia, a preto majú slúžiť vám, a teda aj pravdivo odpovedať!

Skúsme predpokladať (že by zase KONŠPIRÁCIA?):

Keby malo byť pravdou to, že úzka skupina finančníkov a ľudí okolo nich si už dávno naplánovala a v dnešnej dobe táto oligarchia realizuje zníženie svetovej populácie podľa pravidiel NWO (Nového Svetového Poriadku), aby potom mohla táto „elita národov“ úplne zotročiť zbytok novodobých otrokov (cca 500 miliónov kusov), tak potom skoro všetko, čo sa tu píše nižšie, by bola krutá realita a pravda.

Ako je to teda naozaj?

Kvôli nejasnostiam a zbytočným nedorozumeniam v spoločnosti som už v roku2014 tvoril niekoľko týždňov web, ktorý občas aktualizujem, kde sú predostreté mnohé životne dôležité otázky, týkajúce sa dnešného globálneho diania na Zemi a v Európe.
Web titulky.vi-li-am.sk informuje NETRADIČNÝM spôsobom o názoroch „politicky nekorektných“ odborníkov a politikov z celého sveta a núti takto prebudenú verejnosť, aby sa u kompetentných dožadovala patričných odpovedí.
Žiaľ, tých fundovaných odpovedí je akosi nedostatok. Namiesto toho: spočiatku mlčanie, ignorovanie, potom ohováranie, morálne verejné znevažovanie a v krajných prípadoch dochádza k nešťastným nehodám, či náhlym samovraždám nepohodlných ľudí, apod. Ako vždy, náhody...

Okruh tém a problémov dneška na webe titulky.vi-li-am.sk:

1/ OVLÁDANIE MYSLE (ovládanie más jednotlivcami podľa princípu: ROZDEĽUJ A PANUJ! Nová svetovláda, Nový svetový poriadok – NWO, 3.svetová vojna; pod rúškom dodržiavania ľudských práv a slobôd – humanitárne bombardovanie, humanitárne vraždenie, násilné zmeny nepohodlných politických režimov, podpora tých „našich“ umiernených teroristov a vrahov, atď.);

2/ PLOŠNÁ GENOCÍDA (GMO potraviny, potraviny z umelej hmoty, TIE ISTÉ otravné a zdravie ničiace LÁTKY – v OČKOVACÍCH vakcínach, v PESTICÍDOCH, v CHEMTRAILS - postrekoch z neznámych lietadiel nad našimi hlavami);

3/ OVLÁDANIE POČASIA (Geoinžiniering, zmeny počasia – nielen na mierové účely, CHEMTRAILS, HAARP, skalárne zbrane, MORGELONOVA nemoc; MODERNÁ VOJNA – bez tankov a rakiet);

4/ NADNÁRODNÉ ZMLUVY – CETA a TTIP (eminentný záujem špičiek EU o uzavretie týchto zmlúv – prísne tajné!, netransparetntné presadzovanie KORPORATÍVNEHO FAŠIZMU – nadradenosť záujmov nadnárodných korporácií nad záujmami jednotlivých štátov a národov; prečo nevidno po celej Európe masové protesty organizované spoločnosťou „Transparency International“?);

5/ KRADNUTIE DETÍ – tzv. JUVENILNÁ JUSTÍCIA (likvidácia klasickej rodiny, novodobá sexuálna výchova maloletých, s tým súvisiace presadzovanie tzv. rodovej rovnosti, LGBTI agenda; výnosný obchod s deťmi, s orgánmi detí, zriaďovaníe „odbornej“ pestúnskej starostlivosti)

6/ ISLAMIZÁCIA (politici EU si pod rúškom humanizmu pozvú domov rôznych neznámych dobrodruhov a votrelcov bez dokladov, ktorí svojimi skutkami dokazujú, že majú navyše chuť si užiť – na úkor pôvodných Európanov, ale potom ich EU-elita potrebuje rozdeliť do všetkých kútov Európy);

7/ UKRAJINA – EUROfašizmus v novom šate (fašistický prevrat pro-banderovskej chunty v r.2014 podporovaný najvyššími predstaviteľmi USA a EU; zostrelenie dopravného lietadla, protiruské šialenstvo a sankcie; genocída, mučenie a likvidácia neposlušného obyvateľstva – dôsledok toho je nevyhnutná emigrácia vyše milióna protibanderovských Ukrajincov na územie „nepriateľa“ č.1 – do Ruska; štátom ignorovaná a nevyšetrená hromadná poprava a upaľovanie desiatok nevinných obetí v Odese – máj 2014; Pravý Sektor, či rôzne ďalšie žoldnierske a zo zahraničia platené polovojenské útvary (aj s moslimskými bojovníkmi hlásiacimi sa k ideám Islamského štátu) – to sú silové nástroje štátneho teroru nelegálnej dosadenej chunty; tajné laboratóriá financované zvonku s nebezpečnými smrteľnými vírusmi; obilnica sveta sa mení na GMO-dielňu; medzinárodný obchod s ľudskými orgánmi zranených alebo čerstvo zabitých vojakov a civilistov, prenosné krematóriá zo západu; sľubovaný EURO-raj = prepad životnej úrovne Ukrajincov až na samé dno …; ženy a veriaci vstávajú ako prví...)
========================================

KONŠPIRÁČIKako BONUS-úvaha na záver:

XENO-HOMO-FÓBIA:

Ak je niekto pedofil, zo špekulatívnych dôvodov si môže nájsť iného pedofila, uzavrú „manželstvo“ na základe už nie úradne vyhlásenej chorobnej homosexuality, adoptujú (alebo kúpia si?) vhodné deti, no a už tu máme nepriamo uzákonené sexuálne zneužívanie maloletých a ešte budú títo dvaja pedofili na tento hnus dostávať aj príspevky od štátu, čiže aj z Tvojich daní, občan!
Kto zaručí takýmto permanentne sexuálne a psychicky zneužívaným deťom, ktoré ak to prežijú, budú poznačené na celý život, že si ich neadoptujú pri dnešných pokrivených paragrafoch utajení ďalší pedofili? Speje EURO-GENDER-atlantická kultúra v EU k uzákoneniu nielen pedofilov, ale aj zoofilov a nekrofilov? Nie? Ale čo! Ani my sme si pred dvadsiatimi rokmi nevedeli predstaviť, že by bolo možné zákonne si dnes v niektorých krajinách EU nepriamo, podfukom, adoptovať deti samotnými pedofilmi pod rúškom homosexuality! Je to vylúčené, súdruhovia sociálni inžinieri?

ISLAMOFÓBIA:

Dňa 12. septembra 2016 si pripomíname zaujímavé výročie 333 rokov od druhej porážky islamskej Osmanskej armády pri Viedni v bitke proti európskym kresťanským vojskám. Na jednom z rakúskych webov opisujú túto udalosť ako druhé víťazstvo pred hrozbou islamizácie Európy, pretože po očakávanom víťazstve pri Viedni bol plán sultána obsadiť samotný Rím, čiže aj Vatikán – sídlo katolíckej cirkvi. Čo by nasledovalo, netreba už ani opisovať. To je vidieť na osude kresťanského Konstantinopolu (dnešného Istanbulu), keď ho islamisti dobyli.
Nuž a teraz, na 333.výročie víťazstva medzinárodných európskych kresťanských vlastencov nad islamskými votrelcami je znovu práve tá istá Viedeň (Rakúsko) proti vstupu prevažne islamského Turecka do EU. Opäť chráni Európu pred plošným „obohatením“ ne-európskymi osmanskými zvykmi a zákonmi.
Ako dopadne táto tretia obrana Európy pred ďalšou jej islamizáciou? Ako vtedy, aj teraz to bude záležať iba na Európanoch samotných.

POVINNÉ OČKOVANIE:

Keď mi slovenský odborník na očkovanie, ktorého si poslušne platíme z našich daní, bude tvrdiť, že neočkované dieťa ohrozuje ostatných spolužiakov, a preto nesmie ísť napríklad do školy prírody, tak potom ten istý „odborník“ nech zabezpečí, že sa naše hranice hermeticky uzatvoria, nech on osobne zabezpečí, že nesmieme pustiť na naše územie neočkované deti z iných krajín, samozrejme v rámci bezpečnosti ani naše deti nesmú ísť do zahraničia. Toto všetko nech zabezpečí ten istý spomínaný „odborník“, pretože napríklad už v susednom Rakúsku očkovanie nie je povinné a mohli by sa tam naše deti nakaziť! Rakúske, prípadne aj nemecké alebo iné cudzie NEOČKOVANÉ deti predsa podľa tohto istého „ochranného“ princípu nášho plateného „odborníka“ takisto sú predsa HROZBOU nielen pre naše povinne naočkované deti, ale aj pre celé Slovensko (prípadne aj ČR)!
Prečo na zjednotení princípu nepovinného očkovania nepracuje naša „jednotná“ a prosperujúca EU, keď jej tak veľmi záleží na zdraví obyvateľstva?

ZDRAVIE PLUS:

Ak sa hliník, či niektoré iné kovy, nano-štruktúry, GMO látky a ďalšie umelé Frankensteinovské produkty, spôsobujúce autizmus, Alzheimera, Parkinsona, rakovinu, alergie, apod. nachádzajú spoločne vo vakcínach, liekoch, v pesticídoch, v chemickom postreku z neznámych lietadiel, v potravinách, atď., a pritom podľa informácií nezávislých odborníkov tieto zdravie doslova ničiace látky vyrába skupina firiem patriacich pod „jedno veleníe“, potom kde sú tie všetky mimovládky starajúce sa o blaho a zdravý rozvoj obyvateľstva a kde je ten horeuvedený „odborník“ chrániaci naše nasilu zaočkované deti?

ODZBOJENIE:

Ktorý vojvodca alebo panovník by odzbrojil vlastné obyvateľstvo, namiesto toho aby odzbrojil najprv všetkých neznámych cudzincov? Logicky! Iba ten, pre ktorého cudzí votrelci sú pre neho menej nebezpeční než vlastné obyvateľstvo. Prečo asi? Je to aj prípad dnešnej EU?
Ako nás chráni „obranná“ aliancia NATO, ktorej sme členmi? Tak, že nás USA ženú do vojny s Ruskom? Ako nás chráni FRONTEX? Tak,že si chodí pre neznámych nelegálov, prípadne aj utajených bojovníkov Islamského štátu priamo až k brehom Lýbie, aby ich komfortne doviezol do Európy?
Minister vnútra a policajné zložky už otvorene hovoria do médií, že nestačia kapacitne (viď islamskí „hostia“ v Piešťanoch, osady na východnom Slovensku, ochrana cestujúcich vo vlakoch, atď.)! A to ešte z juho-východu nedorazila do EU hroziaca ukrajinsko-osmanská tsunami.
Prečo vlastne najvyšší EU-tzv.politici nechránia obyvateľstvo tým, že by zo svojich pozícií urýchlene iniciovali VYTVORENIE DOMOBRANY v celej EU?
Čo my nato, Európania? Akých máme dnes VOJVODCOV a PANOVNÍKOV? Chránia nás vôbec (POMÁHAŤ a CHRÁNIŤ – buzerovať, mlátiť...)? Nie je to nakoniec tak, že namiesto toho, aby sme ich v NAJBLIŽŠÍCH VOĽBÁCH KOMPLET VYMENILI my, oni robia všetko preto, aby vymenili nás za druhých?

ODNÁRODNENIE:

Keď všetky svetové národy odchádzali do Ameriky, vedeli, že idú do cudziny zakladať novú spoločnosť. Na najväčšom holokauste v histórii – na HOLOKAUSTE pôvodných INDIÁNOV vznikol „žandár sveta“ – USA s ich multi-kulti národnostnou a etnickou štruktúrou.
To ale neznamená, že podobný multi-kulti kotol by mal dlhšiu životnosť v Európe, kde pôvodné rôznorodé národy tu boli dávno predtým, než sa nejakí neomarxistickí EU-šialenci rozhodli, že si na vlastnom ľude vybudujú pokusné laboratórium, z ktorého vzíde nový živočíšny ľudský druh „EURO-SAPIENS“ – podľa vopred určeného geneticky-modifikovaného, koktejlového vzorca!
Keby Stvoriteľ chcel mať na Zemi iba jeden jediný národ, jednu šedo-hnedú rasu - s rovnakým podpriemerným IQ, bez vlastného slobodného uvažovania a rozhodovania, nebol by stvoril toľko ľudských rás a rôznych národov na Zemi.
BOH je dokonalý, a preto rasy a národy majú na Zemi svoje opodstatnenie a zmysel!
Bol apartheid bielych otrokárov v Juhoafrickej republike správny? Nie. Bol holokaust v druhej svetovej vojne správny? Nie. Bol holokaust na amerických indiánoch bielymi kolonizátormi správny? Nie. Je násilná islamizácia po celom svete správna? Nie.
Tak prečo by sme práve my, Európania, mali držať „hubu a krok“ pri pokusoch o likvidáciu pôvodných európskych národov, pokusoch o likvidáciu kresťanstva, hókus-pokusoch tých indivíduí, ktorých sme si ani nevolili?!

Majú všetky národy a majoritná spoločnosť v Európe aj naďalej trpieť tento chorý vývoj a protiľudové multi-kulti pokusy úzkej EU-elity? DOKEDY?!

Na úplný záver som si nechal vás – UMELCI!!!:
Z celej duše pozdravujem vás....!
Kde ste sa všetci podeli, žijúci herci, divadelníci, tanečníci, režiséri, textári a hudobníci, ako aj všetci „ZLATÍ česko-slovenskí SLÁVICI“ a celebrity? To necháte poukazovať na blížiacu sa TOTALITNÚ SVETOVLÁDU iba seniorov Káju Gotta, skupinu Elán, Františka Ringo Čecha a zopár ďalších odvážnych naozajstných umelcov-hrdinov?!
A kde je nová CHARTA 2016?! Kde ste, signatári!? HALÓoooooooooooo.......... ste tam??????
Pamätajte, „UMELCI“! Vy, ktorí máte teraz plné gate a čušíte!
Za vašu zradu národa by už nikto v éteri nemal vysielať a šíriť vaše diela a pesničky, na vás by sa hodilo práve to embargo, ktoré na objednávku kohosi zvonku bolo neoficiálne (skrytou a rafinovanou formou) uvalené na „protisystémových“, politicky nekorektných umelcov a hrdinov dneška.
To sú ale tí NAŠI, to sú VZORY pre dnešnú mládež! Prostredníctvom nich sa naplnia na nás všetkých, v celej našej krásnej Európe, tak ako pred 333 rokmi, slová:

ŽIVÝCH NÁS NEDOSTANÚ!“.......
(koniec Konšpiráčika)

Jozef Potúček

*******
Kto si myslí,
že slobodu mu vybojujú iní,
ten jej nie je hoden.

(M.R.Štefánik)

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka