"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Sýrčania versus Sýrčania, alias Európa 2017             

                                                              

Každý si dnes na internete môže pozrieť zábery zo Sýrie (v mejnstríme u nás asi nemajú fundovaných redaktorov, keď to nenašli, a tak to pochopiteľne nevysielajú... ), ako nadšení ľudia oslavujú oslobodenie pri Vianočnom stromčeku (áno, dobre vidíš – vianočné oslavy v Sýrii!!!), keď ešte pár dní predtým sa tam bojovalo o život s Islamským štátom.
Z video záznamu vidieť, že nezáleží na tom, či je na námestí kresťan, moslim, žid, neveriaci, žena, muž, apod., tešia sa spolu! MIER a POKOJ bez vojny – po rokoch čakania – v nich vyvoláva RADOSŤ! Áno, tie deti, tie ženy a tí starci, plus tí odvážni sýrski vlastenci, ktorí zostali vo svojej domovine a neutiekli ekonomicky a ideologicky „obohacovať“ Európu, tí všetci sa radujú zo srdca. Oslavujúc, držia portréty nenávideného (pozn. v USA a EU) „tyrana“ Assada a „diktátora“ Putina.

Každý si dnes na internete môže pozrieť aj správy priamo z EU (ako inak – kompetentní odborníci z mejnstrímu to znovu akosi „náhodou“ prehliadli, a tak ani toto neodvysielali...):

  • ako na hanbu v politicky korektnom Bruseli („hlavné“ mesto EU a NATO!) namiesto originálneho vianočného živého stromu mali iba nejakú atrapu zo sklenených kociek;
  • ako na mnohých miestach EU predvianočné trhy už neniesli v sebe názov „Vianoce“;
  • ako sa kvôli hrozbe terorizmu niektoré predvianočné trhy zrušili, atď, atď.

Proti zdravému rozumu rušíme v EU vlastné kultúrne a národné tradície kvôli cudzincom, namiesto toho, aby sa oni prispôsobili nám, domácim. Žeby takto mala vyzerať tá Bruselom ospevovaná a násilne pretlačovaná „integrácia“?!

Už aj veľká nemecká „fírerka“ Muti-Merkel, od reality odtrhnutá, verejne prehlásila, že väčšina z ilegálnych prišelcov sú ekonomickí migranti.
Už aj mnohí ďalší EU systémoví politici prevracajú kabáty a ako jašterčie plemeno sa vytáčajú zo zodpovednosti za katastrofálne dôsledky vlastných chybných rozhodnutí v tejto chorej imigračnej politike.
Už aj v mejnstríme sa napríklad dozvedáme, že v EU je zo všetkých uchádzačov o azyl až 80% nahlásených Sýrčanov, chlapov. To, čo dnes z „mienkotvorných“ médií lezie von ako z chlpatej deky by pred rokom bolo zaručene v trezore. To je teda pokrok...
Žeby všetci títo naši vodcovia a pastieri konečne precitli sami od seba? Ale kdeže! Boli realitou a reakciou verejnosti donútení, navyše došlo k Brexitu, Trump vyhral, Assad s Putinom vyhral bitku o Aleppo, proste jedna rana za druhou pre morálnu spodinu, stojacu na čele EU! A hlavne informačnú vojnu tieto EU-„elity“ na všetkých frontoch prehrávajú. Zrušíme internet?

Uff, to sme sa teda dočkali...!
Mám taký dojem, že tí naši euro-atlantickí pro-systémoví politológovia a analytici by mali vrátiť tituly a uchádzať sa niekde úplne inde o prospešnejšiu prácu, pretože skutočnosť je presne opačná, ako nám, poslušným „ovečkám“, tu celý čas vykresľovali a predpovedali.

Navyše to vyzerá tak, že onedlho bude v Sýrii (možno aj v Iraku) definitívny mier, tak potom akíže to vojnoví utečenci nás tu „obohacujú“? Nech idú naspäť zveľaďovať svoju oslobodenú krajinu!
Nehanbíte sa, mladí Sýrčania v Európe, pokiaľ ste vôbec Sýrčania, keď vidíte na záberoch z vašej vlasti tie zborené a zničené celé mestá, že pri ich obnove budú vaše chlapské a silné ruky chýbať?! To ich majú postaviť vaše ženy, sestry, matky, starí otcovia a deti, ktorých ste tam zbabelo nechali napospas teroristom z IS?
Alebo ste ušli pred Assadom, a potom vás máme zaradiť k tej „umiernenej“ sýrskej opozícii, ktorá urezávala hlavy nelojálnym občanom, mučila ich a vraždila po boku Islamského štátu a Al-Kajdy?
Vy sa netešíte tým internetovým záberom z vašej vlasti (však máte so sebou iPhony!), že krok za krokom sú oslobodzované vaše mestá a dediny? Vy radšej chcete zostať tam, kde nie ste majoritnou spoločnosťou vítaní a kam vás nikto nepozval okrem zopár šialených politikov a zaplatených mimovládnych agentúr za plnej podpory a propagandy jednostranného mejnstrímu?
Hlavná vec, že vlastizradní vodcovia na čele s Merkelovou, Faymanom a Holandom vítali v Európe zdravých mužov v najlepšom veku, o ktorých sa jeden slovenský generál vo výslužbe (politicky nekorektne) vyjadril v jednej slovenskej nezávislej televízii, že svojím odborným okom vidí pochodovať dobre vycvičených vojakov, ktorí sa ale neprišli do Európy integrovať.

A čo my, Európania?
Dokedy budeme aj naďalej bezbreho udeľovať azyl anonymným ilegálom, kriminálnikom, alebo psychicky frustrovaným jedincom, potencionálnym teroristom z IS?! Veď vstúpili na územie EU s iPhonami bez dokladov! To sú vojnoví utečenci? A nemali by sme všetkým naopak pomôcť hlavne u nich doma, odkiaľ boli sem vo väčšine prípadov organizovane dopravení?
Treba zdôrazniť ako všade inde – česť výnimkám, sú medzi nimi aj skutoční utečenci!
Ak sa EU po boku USA spolupodieľala na zničení krajín Blízkeho východu a severnej Afriky, tak za pomoci domáceho obyvateľstva im tie krajiny postavme znovu! Pochopiteľne, každá európska krajina presne v takej miere, ktorou prispela k ich rozvratu a zničeniu! Ak to nepôjde priamo, tak aspoň finančne podporme obnovu toho, čo sme tak ochotne pomáhali devastovať.
Keď sa pozrieme na to, ako USA a EU celé roky podporovali „umiernených“ opozičných teroristov, je úplne logické, že na priamej obnove Sýrie sa firmy z USA a EU asi vo veľkej miere podieľať nebudú, tam je miesto pre firmy z tých krajín, ktoré hlavnou mierou prispeli k porážke teroristického IS v Sýrii. Žiaľ, USA či EU na strane víťazov v tomto prípade nestoja, ale na strane porazených. Prehrali sme.
Politici EU, dostali ste nás svojimi zločinnými aktivitami v Sýrii na stranu teroristov! Mali by vás niektorých posadiť za mreže – kvôli podpore medzinárodného terorizmu!
Takže nám to ani ekonomicky v Sýrii vlastne nevyšlo, a to vďaka nekompetentnému vedeniu EU, ktoré ale nebolo osamotené, skoro všetky európske vlády podporovali túto samovražednú politiku, a teraz sa svorne čudujú, že sa EU rozpadá. Ale samozrejme zato môže ruská propaganda, Putin, alebo zase domáci nacionalisti, či extrémisti. Preto tie drakonické zákony proti vlastnému obyvateľstvu, veď zdochýňajúca kobyla najviac kope...
Pravda odhaľuje aj ďalšiu totálne zahanbujúcu skutočnosť, že minimálne dvaja nositelia Nobelovej ceny za mier (EU a Obama) morálne načisto a doslova prepadli. Hanba vám, pán Obama a celá EU za tie zločiny proti ľudskosti, voči cudzím ale aj vlastným obyvateľom !!!
Mali by vám odobrať Nobelové ceny za mier, nezaslúžite si ich! Robíte iba hanbu slušným Američanom a Európanom! Obama už odchádza na smetisko dejín a dúfam, že aj spolitizovaná EU ho bude čoskoro nasledovať!

Opäť sa potvrdilo v praxi to známe z Biblie: Keď slepý vedie slepého, obaja padnú do jamy.

Rok 2017 sa možno stane v Európe rokom obrovského obratu. Viaceré voľby rozhodnú.
Vo Švédsku síce už žiadne voľby dohľadne nebudú, takto sa tam „demokraticky“ poistila a „zabetónovala“ súčasná banda vládnych politikov, avšak v iných častiach Európy by také čosi politickým vlastizradcom asi ťažko prešlo. Zatiaľ...
Európania sa celé desaťročia nechali dobrovoľne vodiť za nos vlastnými „demokratickými“ politikmi a teraz máme problém. A kto zato môže? Snáď Marťania?!

Čo to ale počujem z rôznych kútov Európy? Že TY, občan, si tak nechcel? A koho si to vlastne opakovane volil? Tých nepravých? Znovu a znovu!? A budeš aj naďalej taký blbý a blbší, že si opäť zvolíš hada, ktorý ťa vo vhodnej chvíli zlikviduje?

Európa, hlavu hore! Vydržať! Čas hrá proti nim...!
LOŽ môže vyhrávať rôzne bitky, ale v KONEČNEJ VOJNE zaručene ZVÍŤAZÍ PRAVDA.


Jozef Potúček
občan Slovenskej republiky


   PRINT RSS

Hlavná stránka