"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Otvorený list občana najvyšším politikom SR: Fašizmus klope! Budíček, páni prezident, premiér a predseda parlamentu Slovenskej republiky!             

                                                              

Traja najvyšší slovenskí politickí predstavitelia po posledných minuloročných parlamentných voľbách z prvotnej taktiky ignorovania, ako sínusoida – avšak so zväčšujúcou sa intenzitou, prešli do frontálneho útoku na „fašistov“ z Kotlebovej Ľudovej strany Naše Slovensko, ktorí sa ale úplne legálne dostali do NRSR.
V poslednej dobe to ale presahuje všetky medze – toto je absurdné politické šialenstvo, čo sa tu na Slovensku s tým „fašizmom“ deje.
Počul som nedávno na jednom nezávislom médiu takú myšlienku, že keby ste sa vy, dnešní tzv. „štandardní“ pro-systémoví politici svorne dohodli, že nasledujúce parlamentné voľby vyhrá Kotleba, tak si veľmi dobre odvádzate svoju prácu.

Pán prezident SR.
Vy si naozaj myslíte, že keď prídete na slovenský vidiek, kde volili predovšetkým mladí ľudia Kotlebu, že po Vašom odchode sa čosi zmení? To si až tak fandíte? A kde je ten váš „ostrov stability“ v Erdoganovom „dome pokoja“? Aj dnes si ešte myslíte, že bolo z Vašej strany vhodné objímať sa a vítať v Bratislave s otvorenou náručou Porošenka, zástupcu fašistickej chunty zo susednej Ukrajiny? Znovu tam vo veľkom hynú civilisti! Kto je fašista?!

Pán premiér SR.
Vy si naozaj myslíte, že keď prídete medzi potomkov partizánov a začnete im kázať, koho voliť nemali, že po Vašom odchode sa čosi zmení? To si až tak fandíte? Aj dnes si ešte myslíte, že bolo z Vašej strany vhodné fotiť sa s úsmevom spoločne s Jaceňukom, predsedom ukrajinskej fašistickej chunty pri kolese reverzného plynu? Všade tam, kde vládne totalita, zavádzajú sa sankcie, ale my pro-banderovskému nacistickému režimu s hrdosťou dávame plyn!? Žiaľ, popri viacerých Vašich dobrých skutkoch (napr. podanie žaloby za povinné imigračné kvóty z centrály EU, apod) ste sa opätovne zaradili do davu euro-atlantických systémových, od reality odtrhnutých politikov. Kto je fašista?!

Pán predseda slovenského parlamentu.
Vy s tou Vašou EURO-slušnosťou a politickou korektnosťou ste dopracovali až do takého stavu, že napriek trvalej mediálnej masáži Vám voliči doslova utekajú práve do tej strany, ktorú tak vehementne súdite (ako správny „kresťan“). Mám iba obavy, že SNS ako najstaršia slovenská strana jedného dňa bude premenovaná na SES – Slovenská eurohodnotová strana. Kto je fašista?!

Páni. Hoci vediete tento štát, je lepšie niekedy zbytočne nerýpať a neprovokovať mravenisko plné nespokojných obyvateľov. Akcia vždy vyvoláva reakciu...
Domnievam sa (mimochodom podľa nedávneho vyjadrenia rektorky policajnej akadémie už aj slovo „domnievam sa“ môže byť na Slovensku za určitých okolností trestným činom…/?!/), že ste politicky nekompetentní babráci a to vás nerozlučne spája podľa zákona rovnorodosti. Nemám z vás absolútne žiadnu radosť!
Máte pravdu, fašizmus klope na dvere Slovenska! Ale vy ste si zrejme nevšimli, že nám neonacizmus a fašizmus klope na východnej hranici – ten banderovský!
Čo sa týka nášho východného suseda, pozrite si, alebo si prečítajte v rámci osobného vzdelávania na stránke http://www.titulky.vi-li-am.sk/ očité svedectvá ľudí z Ukrajiny (časť „Ukrajina 2014“), aby ste si už konečne doplnili medzery a hlavne spoznali, čo je to ten pravý „echt“ fašizmus. To je tiež iba tragické svedectvo o spolu-páchateľoch z EU a USA, čiže aj zo Slovenska, na neľudskej genocíde priamo na európskom kontinente v 21.storočí – vedľa našich hraníc!

Páni! Trošku viac empatie a citu by vám nezaškodilo, a možno aj vaše skutky, ktoré idú za vami, by boli inakšie.
Môžete tu totiž hrať na nás čokoľvek, národ sa už prebudil. Neskoro zavádzate do trestného poriadku SR hanebnú „prezumpciu viny“, ako sa vyjadril odborník Harabín, neskoro uťahujete opraty jednoduchým občanom Slovenska a vytvárate rôzne ministerské skupiny pod rúškom boja proti extrémizmu, za čo by sa ani „šmírovacie“ štátne orgány minulých totalitných režimov nemuseli hanbiť.
Fakt HANBA!!!
Je mi úplne jedno, akého svetonázoru a vierovyznania ste, scientológ, katolík, žid, agnostik, či UFO-pacifista, apod., doporučujem vám, prečítajte si v Biblii príbeh apoštola Pavla (Skutky apoštolov), ako sa zo Šavla, vraha prvých kresťanov, stal kresťanský obhajca Pravdy, ktorá nám bola daná v osobe Syna Božieho, Ježiša.

V dobrom vám radím: Zastavte sa, páni, smerujete do jamy. Možno ešte nie je všetko stratené, verte si, otočte sa a staňte sa naopak vyslancami Pravdy! Keď to dokázal Šavol, dokáže to aj trojica Andrej, Robert, Andrej – s pomocou Božou.
Ja skutočne úprimne dúfam, že čoraz viac zhmotňujúce sa slová zo slovenskej hymny „Nad Tatrou sa blýska, hromy divo bijú, … Slováci ožijú!“ sa vo vašich osudoch naplnia iba v tom pozitívnom zmysle.

Boh s vami!

Jozef Potúček
občan Slovenskej republiky


   PRINT RSS

Hlavná stránka