"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

NULOVÁ TOLERANCIA k NE-KULTÚRE
Pre obyvateľov východnej Európy po obvineniach zo strany západu z prejavov xenofóbie a islamofóbie, a zároveň veľké poučenie pre obyvateľov západnej Európy

My, obyvatelia východnej Európy, my nie sme žiadni xenofóbovia, pretože xenofóbia je strach z neznámeho. Ale tu je všetko veľmi dobre známe!

My vo východnej Európe, my sme prežili 40 rokov v komunistickej totalite a preto sme teraz opatrní s inou, neo-marxistickou, kvázi hummánnou a politicky-korektnou spoločnosťou. My máme toto už dávno za sebou!

A nám je úplne jedno, či táto NOVÁ KULTÚRA, kde hlas ženy znamená iba polovicu hlasu muža, kde jeden muž má viacero žien (v EU zakázaná polygamia), kde manželka môže byť iba osemročná (v EU trestná pedofília), prichádza z akéhokoľvek náboženstva, ideológie, z akejkoľvek krajiny, z inej galaxie…. , to je úplne jedno. Dôležitý je PRINCÍP!

V našej spoločnosti a kultúre má ŽENA skutočne vysokú vážnosť a úctu.

A keď sledujeme realitu v západnej Európe, armáda v uliciach, polícia na každom rohu, výnimočný stav, obavy a strach, a to všetko iba kvôli tejto politicky korektnej, samovražednej hlúposti, tak TOTO MY NECHCEME! A takúto novú kultúru tiež nie! Je toto xenofóbia?

NULOVÁ TOLERANCIA ku KULTÚRE, kde ŽENA nemá rovnaké práva ako MUŽ!


Jozef Potúček, dňa 25.6.2017

   PRINT RSS

Hlavná stránka