"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

EU (NE)kultúra si samovražedne volí SMRŤ pred ŽIVOTOM!

 

Venujem hlavne mladej generácii:
Poučením z minulosti a prežívaním prítomnosti
si utvárate svoju budúcnosť...

Pozývam vás teda dnes spoločne prežiť jeden z fragmentov našej prítomnosti:

Napriek masmediálnemu tichu – znovu v EU obrovský škandál! Do akého neľudského spolku sme sa to tak pompézne vopchali? Ešte stále chce byť SLOVENSKO „v prvej rýchlostnej“ EU?!
To nestačí, že prichádzajúca „nová kultúra“ v Európe znásilňuje a zabíja naše deti, ešte aj my si ich začneme EURO-hodnotovo vraždiť sami?!
Napriek brexitu je Veľká Británia ešte stále členom EU, a tak o vynútenej úradnej vražde (vraj eutanázii) proti vôli rodičov súd vyriekol ortieľ, svojím spôsobom trest smrti, nad maloletým zdravotne ťažko postihnutým dieťaťom v jednej britskej nemocnici.
Rodičia chceli svojmu vlastnému dieťaťu predĺžiť život, a tak si zohnali financie a zdravotnú pomoc v USA, kde by možno bola aspoň malá nádej na odvrátenie blížiaceho sa úmrtia v tých podmienkach, kde sa dieťa nachádza momentálne.
Avšak nemocnica, „odborníci“, úrady, súd napriek medzinárodnej petícii rozhodli proti vôli nešťastných rodičov, že dieťa bude odpojené od prístrojov, ktoré mu doteraz zabezpečovali prežitie. Rodičia si dieťa nemôžu vziať ani domov, aby aspoň v domácom prostredí pokojne a dôstojne umrelo. Cynicky im bolo oznámené, že sa môžu pred eutanáziou (úradným EURO-zavraždením) s vlastným dieťaťom rozlúčiť v nemocnici. Hrozné!!! Horšie než za čias Sodomy a Gomory.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/253472/peticia-za-charlieho-aj-slovaci-sa-snazia-zachranit-chlapceka-ktory-ma-dnes-zomriet/
http://www.hlavnespravy.sk/nepredstavitelna-bolest-rodicov-europa-ktora-zabija-svoje-deti-europsky-sud-pre-ludske-prava-rozhodol-nekompromisne-maly-charlie-musi-umriet-zarazajuca-reakcia-papezskej-akademie-za-zivot/1053706
https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=save+charlies+live

A čo tá tzv. svätá matka katolícka cirkev, Vatikán? Tí sa tiež vyfarbili v pravom svetle! SMRŤ je pre túto nekresťanskú cirkev (česť výnimkám!) bližšia než ŽIVOT! SLOVO Syna Božieho je pre vás, vlci v ovčích rúchach, ničím!
Hlavná vec, že váš pápež a vaši kňazi rozprávajú pravidelne o tolerancii a láske k blížnemu. Kam sa podela v tomto prípade láska katolíckej cirkvi k blížnemu, kde je vaša úcta k Životu?!
Pod Vatikánsku katolícku cirkev sa hlási vyše miliarda obyvateľov Zeme! Kde ste vy, stámilióny protestujúcich katolíkov a „pastierov“, ktorí spoločne na Veľkú Noc oslavujete víťazstvo Života nad Smrťou, aby ste aj dnes popri osude zdravotne postihnutého dieťaťa vo vašich skutkoch, ktoré idú za vami, dokázali pred Bohom, že kresťansky bojujete za víťazstvo DOBRA nad ZLOM?!
Katolíci! Je SMRŤ bezbranného dieťaťa tá vaša CESTA, PRAVDA a ŽIVOT?!“
Kde ste, všetky európske tzv. kresťanské strany? Vari platí pre vás Božie prikázanie „Nezabiješ!“ a „Nepokradneš!“ iba pred voľbami? Veď práve v EU sa teraz ktosi chystá ZABIŤ život a UKRADNÚŤ nádej rodičom!

Alebo máme to brať tak, že onedlho rozhodne nejaký novodobý „Mengele“ a EURO-úradník aj o zdravom (nepohodlnom) človeku, že ho treba proti jeho vôli „humanitárne“ odpratať – eutanáziou?!
Kde ste všetci tzv. bojovníci za ľudské práva, všetky mimovládky, kde ste filantropi, umelci, herci, odvážni novinári a investigatívni reportéri, kde ste teraz, keď vás jedno európske dieťa potrebuje?!
Prečo ste také celosvetové mediálne jačanie spustili, keď sa nedávno poľutovaniahodne utopilo jedno malé dieťa utečencov v mori, a teraz ste tak TICHO?! PREČO ten dvojitý meter? TOTO DIEŤA je menejcenné?! Nezaslúži si vašu pozornosť?! Však EŠTE ŽIJE!!! (poludnie nedeľa 2.7.2017)

Hlavná vec, že Centrála EU sa stará o to, aby sme pomáhali všetkým tým, z ktorých vyše 97% nie sú žiadni praví a skutoční utečenci, viď. správa OSN uverejnená v DailyMail dňa 27.apríla 2017:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4442910/Less-3-migrants-reached-Italy-refugees.html
Hlavná vec, že Centrála EU zrušila víza, podporuje a financuje fašisticko-banderovskú chuntu na Ukrajine, ktorá vraždí vlastné obyvateľstvo a likviduje odporcov tohto neľudského štátneho násilia, aby vlastné obyvateľstvo nechal Brusel napospas satanskému besneniu multi-kulti neľudí a špekulantov.
Hlavná vec, že nám určuješ normami a tzv. doporučeniami, ako majú u nás doma vyzerať dokonca aj naše záchody a vybavenie v nich, výška plameňa sviečok, ty, nenažraná Centrála EU! Aj týmito a ďalšími podobnými šialenstvami sa celé týždne a mesiace „pracovne“ zapodievajú nemalé týmy euro-úradníkov, skvele platených z našich spoločných daní v EU!

FUJ! HANBA vám v „Babylonskom“ EURO-Bruseli a tebe tiež tisícnásobná hanba, „neviestka“ vo Vatikáne!
NA SMETISKO DEJÍN S VAMI!

Nedajme sa a urobme všetko preto,
aby SVETLO PRAVDY víťazne ožiarilo celú túto ZEM!

*******

BOH žehnaj dušičke toho postihnutého dieťaťa!

Jozef Potúček, občan Slovenskej republiky, dňa 2.7.2017

   PRINT RSS

Hlavná stránka