"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Vážení páni Kiska, Fico a Danko, je v EU propagácia a podpora akéhokoľvek fašistického režimu trestná?

Ako občan Slovenskej republiky, neprávnik, sa pýtam najvyšších štátnych predstaviteľov Slovenskej republiky, prezidenta SR, predsedu vlády SR a predsedu Národnej rady SR, prečo ste verejne ani jeden z vás doteraz neodsúdili pro-banderovkú a fašistickú chuntu na Ukrajine, ktorá sa k moci dostala štátnym prevratom, podporovaným zo západu?
Aké morálne hodnoty vyznávate, páni? Veď aj z Najvyššieho súdu SR znie hlas, že na Ukrajine vládne fašistický režim.
Prečo neustále hovoríte o holokauste, o Tisovom fašistickom režime, o narastajúcom extrémizme a nacizme, keď práve skutky dnešných pokračovateľov fašistického kolaboranta Stepana Banderu na Ukrajine ignorujete? Znamená to azda, že Banderovci, ktorí vo vyvražďovaní boli krutejší než hitlerovské komandá, vo Vašich očiach už nie sú odsúdeniahodní?
Pán Kiska, nepodporujete snáď fašistický režim v susednej krajine tým, že sa vrele objímate ako s najlepším priateľom s prezidentom Ukrajiny, Porošenkom?
Pán Fico, nepodporili ste azda priamo fašistický režim v susednom štáte, keď ste nemuseli, ale predsa len ste otvárali ventil reverzného plynu na Ukrajinu, a to ešte za slávnostného fotenia sa spolu s premiérom pro-banderovskej fašistickej chunty, Jaceňukom?
Páni Kiska, Fico, Danko, máte plné ústa morálky a právneho štátu. Platia zákony a Ústava SR iba pre občanov SR, aby politici mali dodržiavať iné zákony a morálne zásady?!

A čo vy, všetci ostatní členovia vlády SR?
A čo vy, všetci poslanci, zástupcovia ľudu, ktorí ste boli zvolení do svojich funkcií iba na základe volieb?
A čo vy, sudcovia, prokurátori, právnici a advokáti?
A čo vy, zástupcovia mimovládneho sektoru?
A čo vy, zástupcovia mainstreamu a investigatívni novinári?
A čo vy, pokrokoví umelci?
A čo vy, historici zo Slovenskej akadémie vied?
A čo vy, učitelia a študenti?
A čo vy, morálne autority na Slovensku?
A čo vy všetci ostatní, ktorí máte takisto plné reči hrozby neonacizmu a extrémizmu?

Môžete sa všetci menovaní s hrdosťou a s čistým svedomím pozrieť do zrkadla? Mali by ste byť našimi vzormi a byť ľudskými a morálnymi osobnosťami. Máte zľutovanie s tými tisícami zbytočných obetí na Ukrajine a empatiu k pozostalým týchto zabitých? Alebo sú pre vás tieto obete alebo zranení s doživotnými následkami vari z iného než ľudského materiálu?

Ukrajina dostala od EU možnosť bezvízového styku. A toto všetky štáty v EU schválili?! Takže žiadne ekonomické sankcie za fašistické metódy Stepana Banderu v dnešnej Ukrajine sa nekonajú?
Ja fakt už neviem. Spoločnosť má z vás totálny zmätok. Čo sú zač tie verejne proklamované EURO-hodnoty?! Už sa absolútne nevyznám v tej neprehľadnej zmesi EURO-dvojitých metroch! A čo nás potom čaká v tej „Prvej rýchlostnej EU?“ Už teraz sa desím… Vysvetlí nám to niekto?
Vari sa medzinárodné odsúdenie vraždenia fašistických kománd vzťahuje iba na ďalekú minulosť počas 2..svetovej vojny? To už neplatí rovnako aj pre dnešnú Ukrajinu, kde takisto fašistické pro-banderovské komandá vraždili a vraždia civilov, starcov, ženy, deti, a to nielen na Donbase, ale po celej Ukrajine, najmä tých „nelojálnych“?
Tieto otázky adresujem aj Vám, pán minister Lajčák, nakoľko by ste napr. ekonomické sankcie voči Ukrajine a zrušenie víz do EU z hľadiska Vašej vysokej funkcie v OSN vedeli veľmi rýchlo presadiť. Ukážte svoj charakter a staňte sa svetovou morálnou autoritou!

Záverom sa pýtam vás, všetkých horeuvedených:
JE V EU, ČIŽE AJ NA SLOVENSKU, AKÁKOĽVEK(!) PROPAGÁCIA A PODPORA FAŠISTICKÉHO REŽIMU TRESTNÁ?
Predpokladám, že ÁNO.
Ale potom orgány činné v trestnom konaní, konajte a plňte si svoju povinnosť! A nemali by ste tentoraz obrátiť svoju hlavnú pozornosť v boji proti propagácii fašizmu a extrémizmu na Slovensku smerom k Prezidentskému palácu, k Úradu vlády SR, k Národnej rade SR, ku Generálnej prokuratúre SR a všetkým ďalším štátnym inštitúciám SR, ktoré v tejto veci podpory súčasného pro-banderovského fašizmu na Ukrajine mohli konať, ale mlčia?

Pokiaľ niekto chce rozbiť a vymazať z mapy Európy Slovenskú republiku pri blížiacom sa 25. výročí jej vzniku, dvojitý EURO-meter, heslo „Rozdeľuj a panuj“ a nevymožiteľnosť práva na Slovensku sú tie najvhodnejšie metódy a spôsoby, ako to dosiahnuť.

-------
A vy, občania Slovenskej republiky, ako sa máte? Všetko v poriadku?
SKUTOK SA NESTAL?...“
Chcete byť aj naďalej slobodnými občanmi zvrchovanej Slovenskej republiky s tradíciami nášho ľudu alebo EURO-ovčanmi bez vlastnej národnej a duchovnej identity?
Nenechajte sa znechutiť a odradiť! Ešte stále máte šancu sa rozhodovať. Napr. hneď v najbližších voľbách…
Hlavne nezabúdajte na to, kto z politikov (hoci aj mlčaním) nepriamo podporuje naďalej fašistický režim v Európe!

A TY, ktorý si myslíš, že si zabetónovaný vo svojej funkcii, pamätaj! Aj na TEBE sa naplní bezo zbytku nezrušiteľný vesmírny zákon (pozn.: toto nie je protiústavné zrušenie amnestie...):
<AKO SI USTELIEŠ, TAK SI AJ ĽAHNEŠ...>

Dňa, 30.7.2017
občan Slovenskej republiky
Jozef Potúček

*******
Adresované komu:
Prezident SR, predseda vlády SR, predseda NRSR, minister zahraničia SR, všetky parlamentné strany NRSR, Najvyšší súd SR, Ústavný súd SR, Generálna prokuratúra SR, Ministerstvo vnútra SR, Akadémia Policajného zboru SR, Historický ústav SAV, Slovenské národné divadlo, slovenskí EU-poslanci, mainstreamové masovo-komunikačné médiá, nezávislé médiá, občania SR.

   PRINT RSS

Hlavná stránka