Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

M - 8
Bude to obeta večná a stála, obhajovať ukrižovaného kráľa
            

1. pôstna nedeľa 2015


Vyzerá to tak, že najväčšia láska a pomoc, ale aj najviac nenávisti a sporov sa vyskytuje u najbližších ľudí, či už máme namysli susedov, alebo príbuzných.
Pražský kňaz, teológ a filozof Tomáš Halík sa o našom referende vyjadril ako o fašistickom. Rozmýšľal som, čo mu na to odpíšem, ale napadlo ma len pár viet, z ktorých som poskladal túto úvahu.

Ja som síce len taký pivný filozof, ale syn precestoval pol zemegule, hlavne moslimské krajiny a synovec ako steward na zaoceánskej lodi precestoval celú zemeguľu a vďaka tomu sa stal budhistom. K odvratu od kresťanstva iste prispeli homosexuálne návrhy bohatých západných turistov, ale hlavne debaty s pomocným personálom o neľudských pomeroch vo vnútri islamu a hinduizmu. Ak sa bojíme povedať, že to nie sú cesty k Bohu, ale slepé uličky, tak hrešíme.

Je to teda naozaj len pár viet od človeka s titulom CSs., čiže celkom slušný skladník, ale ak si uvedomíme, že najsilnejšie svedectvo o Kristovi nevydali evanjelisti, ale práve Pilát s jeho nápisom na kríži, tak to úplne stačí. Čo som napísal, to som napísal, od roku1978 až doteraz a som za to ochotný nastaviť svoj nie príliš fanatický krk.

Sapientisat.

Vlado Gregor, Holíčska 23, 851 05 Bratislava   gregigregor58@gmail.com

 

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka