Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka
Translator   Zdieľať na VK

KOMUNISTICKÉ PRAKTIKY ZNEUŽÍVANIA PSYCHIATRIE POKRAČUJÚ AJ V ZLOČINECKEJ PONOVEMBROVEJ SLOVENSKEJ REPUBLIKE   

  

Už nemám na čo čakať alebo Skôr ako ma zabijú - 1. časť

O mojej osobe sa na internete dá dozvedieť toho dosť, preto nebudem opisovať  dopodrobna celý svoj neblahý osud.
Hneď na začiatok ale pripomeniem rozhovor J. Kaľavského zo 6. 9. 2022, v ktorom tento človek - donedávna súčasť takého orgánu ako NAKA, zverejnil praktiky, aké používajú tieto orgány voči vytipovaným objektom, ktoré majú zaradené do kategórie nepohodlní.
Ešte skôr ako bol predmetný článok zverejnený, som na svojom fejsbúkovom profile zverejňovala, čo so mnou  robí ktovie kým zosnovaná  organizovaná  zločinecká skupina v obci Dúbrava, kde sa zdržiavam na prechodnom bydlisku  a  orgány polície, prokuratúry a súd v Liptovskom Mikuláši.

Nik  ma teda nemusí podozrievať z duševnej choroby, ako sa to snažia spomenuté orgány o mne šíriť, aby zakryli svoje nezákonné konanie. Podobne proti mne konali už v r. 2013 - na internete sa dá dohľadať k tomu zverejnené uznesenie 1Nt/6/2013 - OS Liptovský  Mikuláš, sudkyňa Podhorcová.

K súčasnej "akcii" na tejto stránke je príspevok Vladimíra Pavlíka - jeden z júna, druhý z augusta 2022, ku ktorým sú ako prílohy oskenované písomnosti vykonštruované prokurátorom  Volkovicsom a sudkyňou  Podhorcovou.
Ako je uvedené v návrhu Volkovicsa z OP v LM, je vo verejnom záujme a je jeho osobným záujmom, aby sudkyňa rozhodla ako sa toho dožaduje on - obmedziť mi spôsobilosť na právne úkony a nakladať so svojím vlastníctvom a financiami len so súhlasom znalca a len do výšky ním určenej!!!  Zrejme, aby mohli pokradnúť, čo ešte nestihli.
A sudkyňa sa mi promptne  postarala aj o opatrovníka!  
 
O tom, že na to ani jeden z nich nemá žiadny dôvod, netreba pochybovať. Ak teda nerátam moje verejné opakované kritiky toho, čo páchali proti mne už pred rokom 2013  na základe vykonštruovaného trestného konania pre údajný trestný čin ohovárania znalkyne Poloncovej z LM  - pre ňou urobený  nepravdivý posudok  v prospech mafie  k  veci 4 C 158/2005 na OS Žilina - proti INA Kysuce a vykradnutie mojej zdravotnej dokumentácie. . Trestný čin ohovárania sa ale  nedokazoval, lebo ďalší morálny odpad so znalcovskou doložkou z odboru psychiatria  im obratom zabezpečil "rozviazané ruky" pre ďalšie pokračovanie v nezákonnostiach a dokonca ma Stankovič s Kosorínskym označili nielen za nepríčetnú, ale aj spoločnosti nebezpečnú!!!

Starostom obce Dúbrava je Vladimír Janičina - príslušník Justičnej a väzenskej stráže, ktorého pôsobiskom bol vestibul budovy, v ktorej sídli súd a prokuratúra v LM: Do konfliktu som s ním prišla po tom, ako nemal chuť riešiť problém so susedmi Mrázová/Mrázik, ktorí pravidelne vylievali močovku od svojich hospodárskych zvierat na časť pozemku patriacemu k môjmu obydliu.  Dovolila som si  neskôr učiniť podanie pre zneužívanie právomocí  jeho osobou , a tým som si zabezpečila rôzne perzekučné kroky z jeho strany a od jeho klanu.  A to som ešte netušila, že cez cestu býva jeho príbuzný, spriaznený s uvedenou "podarenou rodinkou".

Vlastne už od momentu ako som začala obývať nehnuteľnosť na č. 275, mi - bez toho, aby som dala nejaký podnet, začali znepríjemňovať život. Pätnásť rokov som si nedokázala vysvetliť, kam mi miznú odložené peniaze, rôzne väčšie, či menšie veci. vkladné knižky, časti kuchynského vybavenia, nepoužitá rezervná bielizeň a  domáca obuv, ozdoby na vianočný stromček, knihy, ako to, že mám odomknutú bránku, ktorú som si určite zamkla, že vstupné dvere sú zamknuté iba na jeden raz... A to na dvore bývali dva psy!  Zvalenú fľašku od piva som pripísala malej jorkšírke, rozhádzané papiere mačkám.  Keďže viditeľné stopy po násilnom vniknutí dovnútra obydlia neboli, nebola som schopná uvažovať o neželaných návštevách zločincov.

Až 14. 1. 2022  som potrebovala jednu písomnosť. Na pôvodnom mieste nebola. Zodvihla  som ďalšiu prepravku a v nej na časti písomností ležalo minirádio zakryté pančuchovými nohavičkami.  Pustila som sa do pátrania a s hrôzou som zistila, že ma ktosi vykradol. Telefonovala som na políciu do LM, ale neprejavili záujem prísť na obhliadku. Dňa 9. 2. 2022 som odišla podať trestné oznámenie. Všímala som si utajované úškrny niektorých policajtov  - ale ešte som netušila o ich podiele na opakovaných "návštevách" v mojom obydlí.  Avšak ešte pred prvou návštevou na kriminálke mi spadol na hlavu vešiak na kabáty a jeho jedna časť poličky bola potretá strieborným prostriedkom používaným na zisťovanie odtlačkov.  A tak som postupne na políciu priniesla nejaké veci s tým, či na nich nezostali odtlačky - až na tretí pokus som nadobudla istotu, keď mi vrátili vykradnutý  kufrík  "postriebrený" - s tým, že odtlačky z neho nejde vziať pre znečistenie, z ďalšieho  pre nerovný povrch, že onen pozdrav na poličke mi zanechala kriminálka.

Už dávno predtým som videla, že bytový rebrík mám znečistený stopami po nejakom murovaní a bielymi stopami. Schody na pôjd zašliapané špinavou obuvou. A neskôr také zásahy, ktoré by som sama pre fyzický stav a odbornú nespôsobilosť nedokázala sama urobiť - vrátane vymenených červenohnedých škridiel - poplátané strechu zo strany suseda Mrázika.
Postupne som dopĺňala u vyšetrovateľa Strcuľu svoje podanie o chýbajúce veci - netušiac, že títo zločinci dôkladne preliezli od suterénu až po strechu celý objekt. A tak som nachádzala medzi moje veci podstrčené cudzie písomnosti a predmety,  zneužité moje listiny, osobnú korešpondenciu, doklady,  pečiatku. Vykradnuté prijímače, rôzne predmety, dokonca mi ukradli aj obrúčku , písomnosti úradnej povahy - zato podhodili množstvo numizmatického odpadu!!!

O tom, že mi nezákonne roky odpočúvali telefonáty, som nepochybovala - niekoľko razy som sa o tom presvedčila. A keď som zistila, že sa nemýlim  - po tom, ako zo zariadenia pre seniorov Golden age volala nejaká osoba, ktorá sa predstavila na moju výzvu ako Makedonová - ktoré meno získala z mojej osobnej korešpondencie! - oznámila som toto vyšetrovateľovi. A na základe novoobjavených skutočností som žiadala Strcuľu, aby sem prišiel tím na dokumentovanie stavu in situ. Obratom nasledovalo to, čo si môžete prečítať v prílohách k článku od Vladimíra Pavlíka o zneužívaní psychiatrie voči mne.  Všetky tie písomnosti mi prišli v jeden deň!!!

Postupne som odhaľovala tú spúšť, ktorú mi tu spôsobili - nepochybujem, že za účasti osôb z kriminálky a ich pomocníkov - z okruhu starostu.   Postupne som zisťovala, že sú to osoby zo susedstva - veď nie je problémom preskočiť plot, odomknúť si univerzálnym kľúčom a cez okno popodávať moje veci pobalené v škatuliach a igelitových vreciach, ukryť ich v garáži a neskôr ich distribuovať cez svojich príbuzných ich autami inam.  Drzosť tejto zberby je neskutočná - poničiť  drahšie zariadenie a vybavenie do stavu nepoužiteľnosti im nerobí problém.

Keďže som sa nedomohla u vyšetrovateľa, aby prišli dokumentovať tú spúšť - veď prečo, keď dobre vedia, čo porobili a aj "videjko" si na dôkaz neporiadku u mňa nakrútili - využila som možnosti urobiť podania na doslova všetkých orgánoch - apelovala som na Žilinku, Hamrana, Mikulca, NAKA, Úrad pre oznamovanie korupcie  - jediná odozva, že   od Žilinku poslali papier na KP do Žiliny a Čižmárika nezaujímali moje námietky - na niekoľko strán popísal zbytočnosti - stotožňujúc sa s kolegom Volkovicsom. S tým Volkovicsom, o ktorom som zachytila na internete informáciu z apríla 2021, že je vyšetrovaný na základe trestných oznámení pre podozrenie z viacerých trestných činov!!!

A tu pripomeniem znova J. Kaľavského - ako okrem iného spomína, že ide o to, aby našli takého prokurátora a sudcu, čo im pôjde po ruke!  Na základe čoho asi im dala zrejme Podhorcová súhlas, aby ma tu sledovali a vykrádali? Na základe lží a možno "dôkazov", cudzích predmetov a písomností povkladaných medzi moje veci, ktoré sem navláčili, aby ma mohli kompromitovať a diskreditovať.

Osobne mám pocit, že toto všetko je dielom oných zločincov naprieč celou republikou, ktorí sú schopní konať bez prieťahov a v úžasnej súčinnosti ak ide o likvidáciu toho, kto sa im postavil do cesty a poukazuje na ich zločinecké praktiky.  Súčasne postoje, aké voči mne zaujali nadriadené orgány, ukazujú na charakter štátu. - na jeho mafiánsky charakter, kde si každý s mocou v rukách môže dovoliť robiť to, čo robia so mnou a nerešpektovať zákony. Mal ten Fico pravdu už dávno, keď tvrdil, že Slovensko právnym štátom nie je!

Tatjana Šidlová

    Dlhé roky chce len to, o čo ju okradli – preto prokuratúra a súd dali návrh na začatie konania o jej spôsobilosti na právne úkony - 1. časť   


   Share on Facebook
   PRINT RSS

Hlavná stránka