Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Sťažnosť Juraja Šnajdera na mafiánskych sudcov, ktorí za pravdu likvidujú ľudí právnou smrťou v  spolčení s psychiatrami ako za fašizmu   

  
Žiadosť o zverejnenie

Prosil by som  o uverejnenie môjho  e-mailu o justičnom zneužívaní psychiatrie  na stránke www.necenzurovane.net, samozrejme pod mojím menom. Nech vie celý svet, že Slovensko je na tom v dodržiavaní zákonov horšie  ako zaostalé africké kmene. Nedávno bolo  zverejnené, že slovenská polícia je na posledných miestach v dôveryhodnosti.  Bojovalo sa za zrušenie Mečiarových amnestií a  keď sa to podarilo -nejaký vôl-vyšetrovateľ rozhodne, že  zakrývanie únosu amnestiami  nie je trestným činom z čoho je zrejme, že rovnako dopadne aj vyšetrovanie samotného  únosu. Túto políciu právom volám „gestapo SS“, presné tak sa chovajú. Ale všetkých nedávam do jedného vreca, keďže mám priateľov v  polícii, ktorí sa  hanbia  za svojich kolegov. Ich mená nemôžem zverejniť, pretože nadriadení by ich tak buzerovali, že by  museli  odísť do civilu. V mojom elektronicky odoslanom liste  som „vyznal lásku“ sudcom. Prosím zverejnite to, nech celý svet vidí čo mame za špiny v súdnictve a ako na Slovensku pokračuje zneužívanie psychiatrie justičnou mafiou!  Poslal som to aj EÚ. Keby to bolo za komunistov, šťali by krv  a ktovie či by prežili. Rezali by ich za živa a zošediveli by  za 1/2 hodiny ako eštebák, ktorý nášho kolegu dobil železnou rúrou, polámal mu ruky, nohy a keď sme ho našli nerozprával. Potom na invalidnom vozíku ani jesť nevedel a keď sme prišli  za ním len sa usmieval  a  nerozprával. To bol skurvený eštebák, ktorý ale  nevydržal keď mu to iste urobil mŕtvolka-náš kolega s priateľmi. Prajem Vám pekné čítanie a hnusné a vulgárne nadávam ako ma títo demokrati naučili, pretože si nič iné ani nezaslúžia.  Za socializmu  som v mene KGB veľa pomáhal najmä tým čo mali problémy s eštebákmi. My sme nikdy nevínneho nezbili ani do väzenia dali, alebo do gulagu. Náš generál bol veľmi dobrý človek a všetko dával aj 2x preverovať pokiaľ rozhodol.
Ďakujem za uverejnenie.

S pozdravom Juraj Šnajder st.

Gramaticky a štylisticky  upravený, krátený email Juraja Šnajdera

-------- Preposlaná správa --- Forwarded Message --------


To:

gabor.gal@justice.sk, ciznar@genpro.gov.sk, podatelna@concourt.sk, jana.baricova@concout.sk, podatelna@concourt.sk, podnet@vop.gov.sk, contact@ec.europa.eu, informacie@prezident.gov.sk, podatelnaNSSR@justice.sk, podatelna.kstrnava@justice.sk, podatelna@sudnarada.gov.sk, peter.pelegriny@vlada.gov.sk, podatelna.opsi@genpro.gov.sk

From:

Snajder Juraj <jrsnajder@ehs.sk>

Subject:

Sťažnosť na mafianské súdy bez práv ako vo fašizme-čiže skurvený sudci likvidujú ľudí ako fašisti za pravdu-právna smrť čiže vraždia právne

Message-ID:

<6252df18-0606-74c5-a1a5-7fc4446759f0@ehs.sk>

Date:

Fri, 9 Aug 2019 18:36:41 +0200

Nebudem si brať servítku  pri mafiánskych karteloch polície, prokurátoroch a sudcoch, ktorí v rozpore  s Dohovorom  o ľudských právach  a slobodách  likvidujú ľudí, ktorí vedia o ich  zločinoch, korupcii a svinstvách ako ja, bývalý agent KGB-unesený ako vojak eštebákmi  do Nemeckej spolkovej republiky. Následne  14 dní vypočúvaný vojenskou kontrarozviedkou a poslaný  ako väzeň do Uránových baní Přibram. Tam  som podpísal  vstup do kontrarozviedky, absolvoval  špeciálny výcvik a stal sa členom utajenej jednotky zabijakov pre zvláštne úlohy. Nezabíjal som, ale bil len   zločincov, žandárov, prokurátorov, aj  sudcov a štátnych úradníkov, až po prezidenta Husáka.  Všetko sme si najprv preverili na rozkaz generála KGB a potom konali  kruto a beztrestne. Pritom  sme aj pomáhali  čestným a spravodlivým,  aj kňazom  ujsť pred ŠtB.

Dnes mám  poškodenú chrbticu s tlačením na miechu  a som perzekvovaný diablami v súdnictve  v zastúpení  sudkyňami Silaveckej a Bilíkovej, novodobými Bátoričkami a ich protiústavnými nezákonnosťami, ku ktorým pribudla aj   Michalačová aj ďalší.

 Začalo sa to  oznámením o korupčnom správaní personalistu podniku INA Jána Križánka, kde som   chcel pracovať ako   elektrikár. Povedal mi, že zamestnávajú len  vyučených strojárov s maturitou alebo VŠ. Predložil som mu výučný list elektrikára, maturitu mechanizátora poľnohospodárstva a lesníctva, zváračské preukazy na plyn a elektriku, preukaz hasiča a ďalšie. Vraj  mi stanovisko podniku oznámi, ale nedočkal som sa.

Musel som pracovať ako kalič. Kvôli zdravotným problémom po skorumpovanom súde 2T/94/99 som odpadával  na živé elektrické zariadenia a lekárka Skladanová mi  na to povedala, aby som si kúpil  masť na popáleniny. V kaliarni ZVL Skal robila kontrolórku Elena Tlapáková, ktorá mi povedala, že ide predávať rodinný dom po rodičoch v Dubovciach. Na druhý deň sa v práci vychvaľovala, že Jánovi Križánkovi predala dom za 350 000,-sk, ale 85 000,-sk mu nechala, aby jej zobral pracovať do INY syna Petra. Spýtal som sa koľko dostala na ruku, vraj 265 000,-sk. Chválila sa aj  kamarátke Blažene Hollej na kontrole LSA, kde pracovala moja manželka.  Toto sa šírilo po podniku a asi o týždne  mi manželka povedala, že sa od známej dozvedela ako Križánek na svadbe opitý vykrikoval, že kúpil dom aj auto za úplatky. To ma ako bývalého špióna zaujalo a začal som zbierať dôkazy, ktorých bolo neúrekom.
Bývalý zamestnanec František  Daniel sa vychvaľoval, že dal celé odstupné z LSA Križánkovi, Zuzana Vojtková sa vychvaľovala ako dcére kaderníčke dala 10 000,-sk do obálky a Križánek ju ako nevyučenú v obore zamestnal. Pričom  vyučenú strojárku v ZVL, ktorá pracovala v podniku 25 rokov, z toho 21 na kontrole ložísk, nezobral. Priateľ Ján Vlček  mi hovoril ako ho podplatil slivovicou.  Takto vyrobil Križánek za úplatky celú dielňu  strojárov, ktorí nemali kvalifikáciu. Na automatoch  pracovali  Radošoviania za prasa, Rumuni za  náboženské obrazy a zlato.  Nazbieral som  200 mien úplatkárov.  Ešte som našiel kuriozitu, vyučenú obuvníčku –Dermiškovú, ktorá robila na  kontrole kvality, pričom  nevedela merať ani posuvným meradlom. Z partie  krajčírok, stolárov, murárov a čašníčok  sa  po zaplatení úplatku Križánkovi stali strojárky!

Keďže ako kalič INY som nedal úplatok Križánkovi mal som len  1 triedu hoci po 3 mesiacoch som mal už dostať druhú triedu. Povedal som mu priamo do očí, že  nejaký zametač Krivanek z Predmestia má 3 triedu samozrejme, že za úplatok.  Podal som trestné oznámenia MV SR priamo vtedajšiemu ministrovi Palkovi, lebo policajtom som neveril. V rodine som mal ich ako maku a viem ako kradli a brali úplatky.

Podľa čl.46 ods.3 Ústavy SR mala vec riešiť  protikorupčná polícia z Nitry, ale nesprávnym úradným postupom to mali vyšetrovatelia z OSV Holíč. Čiže  porušené ústavné právo! Vyšetrovatelia OSV Holíč nič nevyšetrili pretože kryli korupciu Križánka! Tak som išiel na GP SR kde ma prijala pani  Adamcová, ktorej som o tejto korupcii povedal.   Tá niekam volala a odporučila mi podať oznámenie písomne. Ako je to na Slovenku zvykom, nakoniec ma  za to  chceli umlčať  obvinením  z krivého obvinenia. Ešte som podanie ani nenapísal a  manželku už predvolali na políciu vypovedať, nie o však o korupcii Križánka, ale vo veci môjho obvinenia  z krivého obvinenia.

Manželka hovorila o korupcii a gestapák Ondráš na ňu kričal a odmietol protokolovať jej výpoveď. Písal si  svoju verziu a prinútil ju podpísať jeho výmysly! Písala na GP SR tri krát ale naši skvelí prokurátori  nič neurobili. Zamestnancov v INE  začali zastrašovať. Následne som bol  hospitalizovaný profesorom  Traubnerom 29 dní  vo Fakultnej nemocnici. Gestapák Ondráš prišiel k nám a vykrikoval , že sa vyhýbam trestnému stíhaniu. Rodičia aj manželka mu hovorili, že nám veľké zdravotné problémy a nevedia prečo odpadávam. Po príchode z nemocnice  domov som išiel na  oddelenie vyšetrovania a ukázal som im prepúšťaciu správu. Gestapák Ondráš na mňa reval ako zmyslov zbavený. Tak som sa zobral a išiel domou. V ten deň som bol predvolaný  vypovedať vo veci môjho obvinenia, pretože z oznamovateľa korupcie Križánka som sa sám stal obvineným.  Viacerých svedkov už pri tom mal vyšetrovateľ vypočutých bez mojej  výpovede. Tento fašistický gestapák Ondráš  porušoval ústavné právo podľa čl. 48 ods.2 Ústavy SR čiže aj čl.6 Dohovoru  a vyhrážal sa mi bitkou. Trieskal po stole nadával mi do cigánov, klamárov a nútil ma podpísať jeho zápisnice bez mojej výpovede. Keď toto robil, prísediaci vyšetrovateľ utekal preč z kancelárie, aby nevidel ako sa budeme biť. Keby ma bol udrel jednou ranou by som ho zložil. Volal som dozorujúcej prokurátorke Funkovej, bol som osobne za ňou na OP v Senici, ale odkázala mi, že nemieni sa so mnou baviť pretože sa podľa nej nič neporušuje.  Preto som napísal na Krajskú prokuratúru v  Trnave a pán prokurátor Jankovič vydal príkaz na moju konfrontáciu so svedkami. Podriadená prokurátorka Funková to však odmietla a  Ondráš sa mi znovu vyhrážal  bitkou  zato, že som si  dovolil na neho podať sťažnosť.  Ondráš zavolal svojho bývalého riaditeľa, môjho brata Jozefa a dal mu študovať vyšetrovací spis  v ktorom zakryl korupciu  za 85 000,-sk. Toto mi povedal vyšetrovateľ Cintula. Gestapák Ondráš ma predvolal na oboznámenie sa s vyšetrovacím spisom, ale nenašiel som tam moju výpoveď  a manželkinu o korupcii Križánka a ani zápisnice, kde bola vyšetrená korupcia  za 85 000-sk Tlapákovej a Križánka. Preto som  odmietol podpísať vyšetrovací spis. To gestapáka tak nahnevalo, že ma  chcel udrieť, čomu zabránil  vyšetrovateľ Baran, inak   by  to dopadlo tragický.  Vyšetrovateľ Baran  usadil gestapáka, tým, že ja nemusím podpísať spis. Išiel za korupčným riaditeľom Šatkom, čo tiež bol v korupcii Križánka a podpísal ho.

Vec sa po podaní žaloby dostala na Okresný súd v Senici, kde som všetko objasnil  sudkyni.  Tá  mi  povedala, že s týmto nechce mať nič  a súdiť ma nebude, pretože toto je celé podvod! Ostal som ako obarený, že sa našla čestná sudkyňa, ktorá odmietla v tejto veci konať.  V roku 2008  sa súdy reorganizovali po okresoch a predsedníčkou Okresného súdu v Skalici   sa bez výberového konania stala  skorumpovaná beštia -krvava eštebáčka  Silavecká. Tá ma  poslala  na psychiatrické vyšetrenie do Malaciek. MUDr.  Halmová bola so mnou hotová za 25 minúť s päťminútovým napísaním receptu.  Išiel som za psychiatrom MUDr. Olvedym a ukázal  mu zápisnice z vyšetrovania  o preukázanej 85 000 –ovej korupcii. Povedal, že je ťažko  dokázať korupciu. Načo som mu odpovedal, že to tu má čierne na bielom spísané  a vyšetrené. Nevyšetroval ma a ponúkal mi, že má uzná ako nepríčetného  v čase spáchania skutku, aby som nemohol byť trestne stíhaný, čo som odmietol. Sťažoval sa, že ma veľa práce a tak som mu povedal, že aj kôň od roboty skape. Súdu predložil vcelku  dobré znalecké posudky. Pred hlavným pojednávaním som podal námietku  predpojatosti  sudkyne, lebo som vedel čo je to za diabla, keď  som jej zachrániť život, keď ju chcel môj brat ako riaditeľ vyšetrovačky zastreliť. Pojednávanie začala milým diabolským úsmevom, aby som vzal späť návrh predpojatosti. Keď som to odmietol urobila prestávku a išla zisťovať ako obísť námietku zaujatosti. Po polhodine sa ospravedlnila Križánkovi, že nemohla ukončiť súd. Som presvedčený, že Križánek jej dal úplatok, pretože  na  mňa začala kričať, že ma treba zavrieť do smrti,  čim predviedla svoje eštebáčke  maniere.
Keďže som poznal v okrese všetkých eštebákov, vedel som aj o skorumpovanom eštebákovi  Ilavskom na Krajskom súde v Trnave. Veď náš generál  ich dal rozpracovať  ešte na Vianoce 1987, ale po Novom roku nás stiahol na inú činnosť. Takto skorumpovaní eštebáci  mohli súdiť aj po “nežnej revolúcii“, len eštebáčke  rúcho odhodili a už boli očistení od porušovania ľudských práv. Čo je to za demokraciu, kde zločinci eštebáci  súdia? To, že ľudské práva sú  vraj  neporušiteľné, nescudziteľné, nepremlčateľné a neodňateľné na území Slovenska, platí  len na zdrape papiera napísane v Ústave SR, ktorou si sudcovia vytierajú  zadok. Aj sudcovia KS Trnava porušili čl.48 ods. 2 Ústavy SR aj sľubotechna z GP SR Breieer mi sľúbil, že práva podľa čl .6 Dohovoru sa mi neporušia, ale len sľúbil a blázni sa radujú!

Naši sudcovia –fašisti, porušili práva aj zákony a dali ma do vyhladzovacieho demokratického psychiatrického koncentráku -PNPP Pezinok,  kde primár Janoška vymazával zakázanými liekmi pamäte pacientov tak ako nacisti. Tu bili pacientov, dokopávali na zemi, kruto s nimi zaobchádzali, horšie ako vo filmoch o koncentrákoch z 2 sv. vojny. Skurvení demokrati toto chcú utajiť. Ešte dodávam, že sudkyňa dala doplňovať znalecké posudky, pretože  na znalcov som podal trestné oznámenie za 200% úžeru a tiež sťažnosť na znalcov na NS SR. Ale v našom zlodejskom skorumpovanom, vraždiacom štáte nefunguje nič! Znalkyňa korupčná Halmová vypovedala pod prísahou, že ma vyšetrovali cca.1hod., ale v uzneseniach 4T/21/2009-231 a 233 si pýtala zaplatiť 3 hod., čiže 200% úžeru. Tak porušením zákona v neprospech obvineného ma dali nezákonné sudcovia do psychiatrického koncentráku, čo je  v utajenom rozsudku NS SR-2Tdo/64/2016. Keby si prokurátori  plnili zákonné povinnosti podľa zákona o prokuratúre č.153/2001, podľa § 18 som vonku z koncentráku za 2-3 dni, ale takto som bol za 7 mesiacov a 7 dní, čiže fašistickí sudcovia mi  slobodu zobrali nezákonné, ale potrestaní v tejto fašistickej demokracii nebudú.

Súdili ma ako v 50 rokoch minulého  storočia, kde dali obesiť nevinnú Horákovú a to fašista prokurátor Žeňúch, fašistka Silavecká a sudcovia Krajského súdu  s prokurátorkou. Nech do rána zdochnú vo veľkých bolestiach aj sudcovia v konaní 2Ps/2/2011 bez práv bez zákona, lebo sudkyňa Michaláčová si zobrala za tieto svinstva od Silaveckej korupčné miesto podpredsedníčky OS Skalica a ona musela eštebáčke svojou nečestnosťou a podlosťou  vytrieť zadok svojím jazykom aj sudcom KS Trnava, aby jej  zabezpečili  pokojný starobný dôchodok a najmä, aby si užila svojich korupčných peňazí, lebo súdila a vynášala rozsudky podľa toho koľko kto dal  podľa  výšky úplatku, preto ju chcel môj brat zastreliť.

Teraz fašistickí sudcovia ako sudkyňa Michaláčová nútia ako v otroctve ľudí konať porušením čl.4 Dohovoru ľudských práv a slobôd ustanovením manželky ako  procesnej opatrovníčky. Pričom tá sa vyjadrila, že sa nebude  podieľať na svinstve sudcov, lebo o korupcii vie všetko aj o nezákonných mafiánskych praktikách sudcov. V právnom demokratickom štáte Slovensko zaručuje dedenie ako nepremlčateľné právo podľa čl.20 ods.1 Ústavy SR. Je to ale  lož! Pretože  zlodeji, prokurátori, vyšetrovatelia, sudcovia jej ukradli ústavné právo dediť od roku 1990 a sudcovia vrátene ústavných sa ku krádeži pridali. Nech žijú fašisti v tomto skurvenom štáte a nech dochnú vo veľkých bolestiach a to im prajem z celého srdca pretože prianie nie je trestne postihnuteľné. Ďalej dedil som po zavraždenom otcovi Jurajovi, Petrom Janečkom v konaní 3D/183/2008. Zvyčajne  sa majetok zväčšuje, ale mne a mojej manželke, ktorá nededila  sa zmenšil, pretože  špina notárka Kotvanová dala do dedenia aj naše majetky z roku 1979, čiže  za každého režimu si musíte kúpiť svoj majetok lebo inak ste bezdomovci.

Na Slovensku je bežné, že ak poviete pravdu zavraždia Vás ako Kuciaka s Kušnírovou. Aj nás sudkyne chceli dať  zavraždiť basistom, ale privolal som kolegov z KGB a tak z večera do rána sme vyčistili Mesto Skalicu, boli aj kukláči zo SR,ČR. Už som ráno spal keď ma generál  zobudil a ponúkal mi zariadenie, ktorým by som s nimi urobil krátky proces. Odmietol som a  dnes žijem ako invalidný dôchodca zaťažený  problémami  pre jednu justičnú hyenu Michaláčovú, ktorá zneužívajúc psychiatrii  právne vraždí za pravdu následkom čoho si  nemôžem  vybaviť starobný dôchodok.

Na jednej strane jazdím autom a pritom  mám byť právne nesvojprávny v konaní  pred políciou,  o takom  justičnom debilizme  Michalačovej a KS Trnava som ešte v živote nepočul.

Opatrovníka zriadenia seniorov mi dajú proti mojej vôli. Podľa nariadenia a rozkazov svinských sudcov!  Idu sa mi hrabať vo financiách, hoci nič  okrem mladomanželskej pôžičky som nikdy nemal. Sopľavá 14 ročná neter sudkyne Bilíkovej, keď sme chceli nové auto nám išla rozkazovať, že si máme kúpiť  staré zahraničné auto, čiže vrak. Potom sme sa dozvedeli, že peniaze mame dať kolotočiarom Faltýnkovcom, lebo žijú s deťmi v maringotke. Tak syn nechal frajerku -neter Bilíkovej. Kopčaňaci mi hovorili, že moje auto stálo pri dome na predaj, či idem kupovať dom. Tak potom vyšlo najavo, že môj syn a budúci švagor syna 18 ročný sa mali zadlžiť po 2 mil., -sk. a kúpiť pre budúcich svatovcov a rodičov dom, aby nebývali v maringotke.

To už je fašistická svinská demokracia na Slovensku, keď bez príkazu na domovú prehliadku  vtrhne do môjho domu gestapo SS//polícia//a 2x Vám prehádže dom a zoberú zápisnice o výsluchu svedkov Tlapákovej a Križánka, kde gestapák Ondráš vyšetril korupciu 85 000,-sk, ale 5 kópii nenašli.

Boli sme s manželkou na Kriminálnej polícii za vyšetrovateľom Ondrášom a ukázal som mu jeho zápisnice, kde vyšetril korupciu za 85 000,-sk. Ušiel ako prašivý pes. Jeho kolega Grajza začal na mňa kričať: Skade to máte? Kde Ste to zobral? Odpovedal som z tr. súd. spisu 4T/21/2009 a je to na stranách 23 a 43. Grajza odpovedal: Vám sa toto do rúk nemalo dostať do konca života! Tak takto fašisti vyšetrujú? 

Boli sme za advokátom Krivským , ktorý  nám po oboznámení s vecou povedal. Križánek nepije, ale slope a čo sa týka brania úplatkov, nepochybné bral. Toto som povedal „liečiteľovi na pravdu“ MUDr. Petrovi Radóvi a tento vybuchol a povedal, najväčšie úplatky dávali technici! Tak aké bludy som rozprával, keď aj neurológ Zeman z nemocnice z Malaciek keď sa dozvedel, že manželka pracuje v INE potvrdil, že Križánek sa nabral úplatkov o čom už aj vrabce na streche čvirikali.

Na súde som dal Križánkovi otázku: Jana Vlčeka mali vyhodiť z INY, lebo nespravil testy a vy ste mu pomohol za slivovicu. Križánek povedal: to nestojí za reč pomohol som Vlčekovi, aby spravil testy a zobral som 1l slivovice.  
Pritom v Nitre za prijatie úplatku, fľaše koňaku, skúšajúcim z Poľnohospodárskej univerzity  sa jedná o trestný čin, ale v korupčnej kocúrkovskej Skalici sudkyňa  Silavecká za prijatie úplatku nepovažuje ani priznanie samotného podozrivého a jeho výpoveď ani neuvedie do zápisnice. Dá sa to vysvetliť len tým, že má s Križánkom nadštandardne vzťahy a nekryje ho len tak pre pekné oči, čo nám naznačil  milenec námestníčky OP v Skalici Oliny Bakičovej. 

Po zrušení  rozsudku  Najvyšším súdom SR -2Tdo/64/2016 sa  mafia sa zľakla a dala vypracovať nový psychiatrický posudok úžernému znalcovi Olvedymu, ktorý  ma nikdy nevyšetroval. Tento znovu napísal bludy, pričom ma ani nevidel a len  manželke hovoril, že ma chceli zachrániť pred väzením. Manželka mu ukázala trestný rozkaz s  podmienkou 1 mesiac na 1 rok. Tiež mu ukázala preukázanú korupciu  načo povedal, že polícia ju nevyšetrila, čiže klamal. Tri krát sme to poslali GP-GPSR JUDr. Čižnárovi , ktorý dal  príkaz č.6/2017, ale jeho podriadení všetko utajujú. Tiež  manželke hovoril, že po znaleckom posudku som mal mozgovú porážku, čo je hlúposť, lebo krvácanie do mozgu nie je mozgová porážka a  bolo to pred vypracovaním znaleckého posudku v roku 2008 a krvácanie bolo 2/2007, čiže  skorumpovaný psychiater  opäť klame, ale polícia je nečinná. Aj únos Kováča ml. je nie trestným  činom. Takéhoto vyšetrovateľa by som zavrel do smrti, lebo zneužíva právomoc verejného činiteľa a napomáha utiecť zločincom pred spravodlivosťou.

Takto sa majú veci. V 50 rokoch minulého storočia brali komunisti majetky a pýtam sa prečo 80% dodnes nie je vrátených? Lebo sa obohatili prezlečení komunisti do rúcha demokracie a rozkradli to!

Čo robíte preto ústavní sudcovia preto, aby sa dodržiavali ústavné práva? Asi nič! Lebo podľa ústavných práv podľa čl.48 ods.2 Ústavy SR mal byť vypočutý znalec Olvedy, prečo znova bez vyšetrenia písal bludy, keď nikdy ma nevyšetroval, ale mladý sudca Blaško 6T/170/2016// ďalej  porušuje ústavné práva,  Dohovor a svoj sľub podľa čl.145 ods.4 Ústavy SR.  Ústavní sudcovia už mladých sudcov učia nekonať podľa sľubu a Dohovoru. A to si vravíte zákonní ústavní sudcovia alebo  skôr mafiáni? 

Michalačová, Silavecká, Bilíková sa podieľali na klamstvách, aby senát KS v Trnave oklamali, že znalkyňa Grigelova je už skoro 40 rokov priateľka  so Silaveckou s ktorou pila. Tato Grigelová bola opitá pri mojom vyšetrení a ľutujeme s manželkou, že sme nezavolali políciu, aby jej dali  fúkať. Preveroval som Grigelovú,  pila ako dúha a váľala sa v blate opitá.

Fašisti-sudcovia spolčení s psychiatrami ma právne zlikvidovali . Do  roku  2016 takto zlikvidovali tisíce ľudí, hoci ÚS SR vyhlásil, že toto je zasahovanie do práv osobnosti a porušenie základných ľudských práv a slobôd, ale  nič si z toho nerobia a nekonajú!

Nie len papuľou plieskať, ale aj urobiť poriadky. Ja sa nebojím napísať pravdu ani o rodine  ani o fašistických  šmejdov v SR! Môžu ma dať zabiť. Už som čelil 2x Silaveckej a Bilikovej  justičným vraždám a 1x justičnej vražde Petrom Janečkom, ktorý chcel zabiť  manželku ako  otca, ale šmejd vyšetrovateľ Blaha z toho urobil priestupok. Manželke aj mne ukradol Mestský úrad  polovicu dvojhrobu Slobodových, kde mame pochovaného syna Martinka a znova polícia s prokurátorkou Klempovou, dnes námestníčkou OP Skalica,  vec  neriešili ako krádež. To je ta skurvená demokracia, namiesto disciplinárneho konania povýšenie.

Píšem úplnú pravdu podľa čl. 26 ods.1,2 Ústavy SR, lebo toto mi skurvení sudcovia ešte nezakázali -slobodu prejavu! Viem, že škaredo a  hnusné nadávam, ale keby som bol zdravý ničím  tieto hyeny demokracie hoci som to kolegom z KGB nedovolil. 15 ROKOV  TERORU FAŠISTICKÝMI DEMOKRATMI.  Tak prosím konajte v zmysle zákona a ústavných práv. Ešte kolegovia mi hovorili ako generál vyplieskal  riaditeľa OO PZ Helešího a tento dal 3 mesiace manželke policajnú ochranu  lebo na ňu útočil  Peter Janeček, basista poslaný  Silaveckou a Bilíkovou. K tomu nás sledovali  eštebáci zo SIS.  A milý prokurátor Vrablic s Bakičovou nám odkažu-utečte do exilu, lebo inak Vás zabijú. To už je zákonnosť prokuratúry že? Za komunistov by ich dal povešať! Výkvet debilizmu je 2Ps/2/2011 aj 24CoP/9/2019,  čiže za pravdu -právna smrť vrahmi demokracie! Ústavný súd  v Čechách  rozhodol, že opatrovanec opatrovateľom musí dôverovať, ale títo fašistickí sudcovia ma nútia dôverovať  šmejdom demokracie.  Odvolávajú sa na  OSN, ale ani OSN im neverí pretože rozhodujú  ako súdruh Hitler, ktorý  dal vraždiť, za čo by mali niesť zodpovednosť!

Celá moja rodina vie o korupcii Križánka aj skorumpovaných sudkýň aj o svinstve sudcov, ktorí ma za oznámenie trestnej činnosti korupcie  zlikvidovali zneužívaním psychiatrie.  Nájdite si všetko u Mečiarovca Brňaka na ÚS SR, kde je zdokumentovaná korupcia za 85 000,-sk., dedičstvo, podrobnosti o kradnutí a prevádzaní majetkov cez podvodné kolaudačné rozhodnutia,  čiže kopa dôkazov, na čo  Brňak ani neodpovedal.  Za prieťahy v konaní spôsobené sudkyňou Michaláčová  nám zaplatili 3 500 eur, čo potvrdzuje jej zaujatosť a zúrivú nenávisť voči mne. Súdružka Michalovičová vyhadzovala zo súdnej siene účastníčku konania moju manželku a advokát Krivský nevydržal a povedal: Za mojej 42 ročnej praxe  som nič také nezažil.  Na pojednávaní Michaláčová sa spýta pred nami advokáta Krivského: Podľa ktorého §-u mám konať? Na chodbe Krivský nevydržal a kričal, takú sprostú sudkyňu som nevidel. Veď je totálne vygumovaná! Tak ako môže niekto takú  hlupaňu spraviť sudkyňou? Ten musel byť väčší blbec ako Michalačová!
Už básnik Janko Kraľ napísal Mor ho! Skorumpovaní sudcovia mi nezákonné vzali slobodu, čiže mali by byť potrestaní, lebo zneužívajú právomoc a  zákony!  Nebolo by lepšie keby obžalovaní alebo navrhovatelia s odporcami sa sami odsudzovali a vynášali rozsudky ako v samoobsluhe a sudcovia by to len  kontrolovali a  dohľadali na to? Bolo by menej svinstiev  sudcov ako teraz a štát by ušetril milióny a ľuďom by sa uľavilo od sudcovskej mafie. Veď načo platíme  políciu, prokurátorov, sudcov, keď 80% ľudí na Slovensku im neverí. Nech idú robiť za pás robiť, aby sa naučili pracovať!

Pán Pellegrini takýchto sudcov vyznamenávajte hákovými krížmi, aby  ľudia videli, že sú to fašisti v demokracii. Kotlebovcov všetci volajú fašisti za popieranie holokaustu, ale títo  porušujú základné ľudské práva a slobody čo je  1000x horšie. Pani prezidentka Čaputová kritizuje Čínu za porušovanie ľudských  práv a slobôd, ale ako Pezinčanka nevidí koncentrák s krutým zaobchádzaním na Slovensku. Má  čierne okuliare a nechce vidieť ako demokratickí Slovenskí fašisti z  polície, prokuratúry a súdov zaobchádzajú s ľuďmi, ako s  dobytkom na porážku. Ja nechcem ani nedávam čestných ľudí do jedného vreca a preto ich menujem menami. Keby som všetko chcel opísať bol by to  román na pokračovanie.

Je najvyšší čas, aby ste konali a zastavili zneužívanie psychiatrie justičnou mafiou na Slovensku!

S pozdravom terorizovaný a nezákonné obvinený Juraj Śnajder st., Bulharská 7, 90901 Skalica, na Slovenku  už len dočasné bývajúci, ktorý je nútený ujsť ako Hedviga Malinová, lebo v tomto pekle na Slovensku sa nedá žiť!


Časť listu  bývalého agenta KGB  Juraja Šnajdera o jednom z falošných mýtov

Zamatový prevrat v Novembri 1989 vyfabrikoval nové falošné mýty, ktoré sú rovnako falošné ako  Nežná revolúcia a ideály slobody a demokracie. Každý mýtus postavený klamstve skôr či neskôr odhalí svoju  pravú tvár. Po Václavovi Havlovi  sa aj na Slovensku vyrábali modly.  Jednou z nich bol aj nebohý Anton Srholec, ktorý  sa dostal až medzi desiatich kandidátov na „Najväčšieho Slováka“. Nie je ľahké jatriť staré rany, ale pokiaľ nebudeme schopní prijať bolestnú pravdu, vráti nám toto pokrytectvo mladá generácia, ktorú vychovávame na falošných mýtoch.
Pri Bráne slobody v Devíne pribudol pomník Antona Srholca
Rotary klub odhalí pomník Antonovi Srholcovi 

Vážení cirkevní hodnostári,

dovolím si Vám pravdivo napísať o dôverníkovi a agentovi ŠtB Antonovi Srholcovi . Ja som bol veriaci, ale dovtedy, keď ma na vojenčine ŠtB-áci zavliekli do NSR. Mali sme isť robiť špiónov do Francúzskej cudzineckej légie.  Odmietol som, preto ma vrátili  na starú colnicu v Rozvadove, kde už  na mňa čakala Vojenská  kontrarozviedka. Bol som odvezený niekde do pivnice  a 14 dní vypočúvaný každú 1/2 hodinu. Spať mi nedali oblievali ma studenou vodou, ale že som zbehol som sa nepriznal, lebo ma uniesli ŠtB-áci. Po 14 dňoch som bol zviazaný do kozlíka a prevezený do Uránových baní Příbram. 


Tam mi riaditeľ väznice, ako ma prebral v zúboženom stave, dal najesť a poslal ma spať. Druhý deň ráno som bol predvedený pred riaditeľa Uránových baní a začal výsluch a spisovanie mojich údajov. Spýtal sa ma či poznám Antona Srholca. Ja som povedal, že nie, ale viem, že Srholcovci žijú v Skalici. Tak mi riaditeľ väznice začal hovoriť ako v Jachymové Srholec udával  väzňov. Väzni pripravovali odzbrojenie dozorcov a prestrieľanie sa do Nemeckej spolkovej republiky. Anton Srholec zradil väzňov a tak dozorcovia dali nastúpiť väzňov a vystúpiť šéfa úteku. Dozorcovia tohto dokopali, dobili ho na zemi a väzňom povedali, že každý takto dopadne, ak niečoho takéto sa dopusti. Rozpustili väzňov, ale dobitý ostal ležať. Jeden dozorca pustil 4 vlčiakov na tohto väzňa a vlčiaci ho roztrhali za živa. Riaditeľ hovoril o beštiálnej vražde.

Ja som sa spýtal, prečo niektorí väzni sú živé chodiace mŕtvoly – kosť a koža? Tak mi riaditeľ porozprával, že tu sú väznení za vraždy a  zabitie, čiže ťažkí zločinci a po 10 rokoch v baniach prídu o pečeň, že sa im rozpadá, preto tak vyzerajú. Spýtal som sa riaditeľa čo so mnou bude? Povedal: Ty tu nebudeš dlho, lebo nám pokyny, že nesmieš isť do podzemia ani nič robiť nebudeš. Tak som sa pár dni túlal  po väzení a rozprával s väzňami. Keď som prezeral zabezpečenie väznice, tak riaditeľ došiel a spýtal sa ma chceš utiecť? Povedal som  nie. Tak mi popísal: prvý plot je bežný a vysoký, druhý – vysoké napätie, tretí plot obyčajný a medzi nimi vlčiaci a štvrtý plot chráni väzňov pred vlčiakmi. Na rohoch veže so samopalmi ozbrojenými strážnikmi a v strede guľometné hniezdo. Po pár dňoch došli z Vojenskej  kontrarozviedky a ponúkli mi robiť špióna, čo som okamžite podpísal. Tak som skončil v KGB na 18 rokov. Prezident Husák nám dal beztrestnosť pri zabíjaní (on sám zastrelil počas SNP v Bratislave svojho druha), ale za každú cenu musíme držať poriadok v ČSSR. Ja som mal medzi očami neraz pištoľ, lebo som nechcel zabíjať, že Pán Boh dal život a smie ho zobrať len on. Boli sme nedotknuteľní v ČSSR a mňa zaujímali ŠtB-áci, za ktorých som trpel a šéf žandárov SR, lektor VŠ ZNB v Rači, vyšetrovateľ ŠtB JUDr. Paľo Slopovský lebo brat mojej starej matky Hiblerovej mi s týmto pomohol.


V archívoch som našiel všetko aj o Antonovi Srholcovi, že bol dôverníkom a agentom ŠtB, tiež som objavoval farárov asi 95 % boli pomocníkmi ŠtB, čiže keď chceli ísť do Vatikánu, museli podpísať túto spoluprácu. Lepšie povedané kto z obyvateľov ČSSR chcel ísť na západ bol vedený v archíve ŠtB! Niekde pri Malackách som objavil spoluväzňa A.  Srholca, ktorý jeho žalovanie na väzňov potvrdil aj o beštiálnej vražde vedel.

Anton Srholec pil a veľký nos červený ako mrkva mu ostal do smrti, lebo väzni sa mu vyhrážali za socializmu. Po  revolúcii Antona Srholca hnevalo, že má na rukách krv väzňa, ktorého dobili na smrť a preto po revolúcii konal, ako konal. No svätý človek nebol 

Keďže ste študovaní a možno aj čestní kňazi, tak si zožeňte dôkazy o tomto a ja na Vašom mieste by som vylúčil diablov z cirkvi! Ja by som nikdy bez dôkazov toto nenapísal a bez krutej skúsenosti. Pán Boh keby existoval, ako mohol toto dopustiť, čo som zažil ako nevinný. Ešte pred novinárom Kuciakom som písal o kradnutí majetkov, rozdávaní majetkov štátu Mečiarom, o vraždách sudkýň Silaveckej a Bilíkovej, ďalších vraždách, o skorumpovaných príslušníkoch polície, prokurátoroch, sudcoch, úradníkoch na  štátnych úradoch, o ŠtB-ákoch v SIS-ke, súdoch, ministerstvách, úžerníkoch v SR, ale štát odpovedal mi tak, že dal ma s manželkou justične zlikvidovať. Zľakli sa, keď som povolal špiónov z KGB a  tak sviňa Silavecká s Michálačovou za pravdu urobili mi právnu smrť, ale sudcovia so šmejdmi psychiatrami do roku 2016 takto zabili právne až 16 816 ľudí s porušením základných ľudských  práv, ako ÚS SR vyniesol rozhodnutie. 


Bohužiaľ šmejdi, diabli sú medzi nami bez potrestania a ešte budeme ich vysväcovať za svätých mučeníkov. Staviame im pomníky, busty ako pohania sveta Ja, ako špión KGB nikdy som nestiahol ruku na farára, ale viacerým som pomohol aj cez hranice prejsť, lebo inak by boli v Uránových baniach. Toto som konal na príkaz generála KGB.

Viete prečo Srholcovci tak konajú? Lebo ľudia veria týraným, ponižovaným, utláčaným, prenasledovaným a Srholcovci si toto vymýšľajú podľa vzoru Václava Havla ožrana, zločinca, vyhojdaného na kolenách GESTAPA SS, na prísahe za 2 svet. vojny na Staromestskom námestí v Prahe, kde jeho starečka nieslo GESTAPO a SS po tomto námestí. Václav Havel pil za doláre, čo mu USA dávali na rozbitie socializmu. Bol ožran, vagabund, ktorého som pri pálení zástav ČSSR a ZSSR vyšetroval, ale ŠtB-áci ho zobrali do väzenia, lebo toho mal viac na rováši.


S pozdravom Juraj Šnajder
Bulharská 7, 909 01 Skalica.


   PRINT RSS

Hlavná stránka