Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Výzva vládnucim stranám, Vláde SR, ministerstvám, GP SR, ÚS SR, NS SR a mafiám Slovenska - OP Skalica, KP Trnava, OP Pezinok, OS Skalica a KS Trnava   

  
                                                             

Adresované:

                                                                                   

To:

peter.pelegriny@vlada.gov.sk, informacie@prezident.sk, ciznar@genpro.gov.sk, Denisa.Sakova@minv.sk, jana.baricova@concout.sk, podatelna@sudnarada.gov.sk, podatelna@concourt.sk, andrej_danko@nrsr.sk, bela_bugar@nrsr.sk, gabor.gal@justice.sk, miroslav.lajciak@mzv.sk, sulik@sulik.sk, podnet@vop.gov.sk, contact@ec.europa.eu, JUST-C2-CHARTE@ec.europa.eu, noviny@joj.sk, redakcia@europskenoviny.sk, jana.zakova@genpro.gov.sk, "janka .butasova"@justice.sk, skalicky@justice.sk, bulubas@justice.sk, Hana.Kovacova@mzv.sk <hana.kovacova@mzv.sk>, harabin@justice.sk

Vyzývam Vás mafiáni odíďte z vysokých postov, pretože  justične likvidujete nevinných, zúčastňujete sa na krádežiach a podvodoch,  porušujete ako fašisti základné ľudské práva a slobody. Polícia je ako novodobé demokratické gestapo a prokurátori sú ako beštie, porušujúce zákonnosť, tak ako sudkyne Silavecká, Bilíková z Okresného súdu Skalica- novodobé Batoričky, ktoré majú na rukách ľudskú krv,  spolu s ich bielym koňom Michaláčovov zneužívajúc právomoci a justíciu  odstraňujú nežiaducich, aby ich umlčali a zakrývali zločiny. 

Fašistická OP Skalica s gestapáckou políciou  na Štúrovej ulici v  Skalici ututlávajú zločiny a  krádež dedictiev. Spolu s KP Trnava ututlávajú zločiny a kryjú ich páchateľov.

OP Pezinok porušuje zákon a neplní si povinnosti zo zákona o prokuratúre č.153/2001 podľa § 18, hoci GP-GPSR JUDr. Čižnár vydal príkaz č.6/2017 preveriť zákonnosť, prokurátori KP, OP to ignorujú! Načo nám je taký neschopný Generálny prokurátor dosadený Ficom bez výberového konania tak, ako sa dosadzovali do funkcii lotri za komunistov.  Fašistická sudkyňa Silavecká z OS Skalica v konaní sp. zn.  4T/21/2009 porušuje práva, zákony a na KS Trnave fašistický senát zložený zo sudcov JUDr. Mariana Jarábka, Ivana Ilavského a Pavla Sládka v uznesení 6To/139/2013-848 porušujú zákon ako konštatoval podľa rozsudku NS SR-2Tdo/64/2016. Porušený zákon v ustanovení § 319 Tr. por.§ 23 Tr. zákona a § 73 ods.1 Tr. zákona v neprospech obvineného Juraja Śnajdera. Napadnuté uznesenie KS Trnave aj rozsudok OS Skalici 4T/21/2009 sa zrušujú a tiež nadväzujúce rozhodnutia. OS Skalica sa prikazuje, aby vec v potrebnom rozsahu znova prerokoval a rozhodol.

Základné ľudské práva podľa senátu NS SR nemám, lebo sudcovia z OS aj KS mi ich nepriznali, za to, že  na nich nadávam, pretože neovládajú zákon. Verejnosť nevie, že sudcovia ako fašisti porušujú podľa čl.12 Ústavy SR čiže čl.6 Dohovoru o ľudských právach a slobodách neporušiteľné práva.  Tak akých to máme čestných a spravodlivých sudcov na NS SR? Naša milovaná ústavná sudkyňa Baricová nepozná ústavnosť asi, keď nechá porušiť čl.48 ods.2 Ústavy SR porušiteľovi sudcovi Blaškovi  aj sudcom NS SR, KS Trnave aj OS Skalica. Pri tom novodobé gestapo-polícia  vtrhne bez príkazu na domovú prehliadku, čiže lúpežou do rodinného domu a chaty 2x, ale ani na príkaz GP č.6/2017 sa nič nerobí, len utajuje?

Vyzývam ľudí, ak Vám budú kradnúť dedičstvo ako nám, ihneď ich žalujte, lebo inak dedičstvo nedostanete ako my za 30 rokov. Notárka Kotvanová z Holíča po zavraždenom otcovi v dedičskom konaní sp.zn.  3D/183/2008 dá moje vlastníctva aj manželkine z roku 1979 do dedičstva otca. A znova si kupujete svoje ako u debilov za každého režimu, lebo fašistická notárka Vás nezákonnosťou pripravuje o majetky a robí z vás  bezdomovcov a tak sme nútení za  svoje si kúpiť znovu vlastný majetok v tzv. „právnom štáte SR". Stačí mať švagra Kromerinského a brata v polícii a beztrestné sa Vám ukradnú práva aj majetky vykonávané fašistkou notárkou Kotvanovou a MÚ Skalici. Dovolať sa spravodlivosti je márne a ešte Vás okradnú o peniaze a NS SR nechce s tým mať nič a sudcovia  ÚS SR to zamietnu. Aby ich šľak trafil do rána, keď ústavnosti aj práv sa nedovoláte? Komunisti by mali čo vešať! Čiže od Bratislavy do Košíc stromy by boli ovešané touto demokratickou mafiou a možno aj vedľa cesty stromov by bolo malo. Naša prezidentka ide kritizovať Čínu za porušovanie ľudských páva slobôd, ale nevidí  ako sa porušujú v Slovenskej republike.  
Nadávam, pretože som bol ako nevinný  nezákonné obvinený gestapákom Ondrášom a fašistkou Funkovou bez rešpektovania mojich práv. A tomuto  skurvenému Slovensku hovoríte právny štát, kde sa porušujú základné ľudské práva  a slobody ako v Hitlerovej 3.  ríši?

Vyzývam všetkých čestných a neskorumpovaných ľudí, ktorí si ctia zákon,  odstraňujte mafie a porušovateľov základných ľudských práv a slobôd, nezákonných ľudí dávajte do väzení, urobte poriadok s vlastníckymi právami, dedičstvami a ukradnutými majetkami, dajte vraždy doklade prešetriť, lebo dosiaľ sa len umlčujú a to na čele GP JUDr. Čižnárom. Je hanbou, že sa tam drží ako pijavica aj skorumpovaný Kováčik, preto Gorila nikdy vyšetrená nebude pokiaľ riadi tento štát 42x v Gorile spomenutý Fico. Hanbím sa za mafiánsky štát, kde ľudské práva a slobody sú nedosiahnuteľné ani na ÚS SR, kde sa berú sa korupcie za všetko a len 5% je odhalených. Hanbím sa za úžeru  znalcov.

Odstráňte demokratický psychiatrický koncentrák s Mendelem -PNPP Pezinok, lebo je hanbou, že skurvení demokrati na Slovensku majú koncentrák pre ľudí, kde im gumujú mozgy, aby nevedeli, že demokrati sú fašisti čo porušujú práva a slobody, bijú, týrajú, priväzujú za nohy a ruky aj 5 mesiacov. Že nejaký eštebák  z Čiech  vyhlási,  aby ho milovali za jeho činy a nadávať na sudcov už nemá právo podľa Dohovoru je smiešne p. Baricová?  P. Baricová poznáte  vôbec Ústavu SR? Práva podľa čl.12 Ústavy SR sú neporušiteľné, nielen pre toho čo nadáva na nezákonných sudov ale aj pre vraha. Kedy mi sudcovia a prokurátori –zločinci porušujúci a nerešpektujúci zákona a práva vrátia 7 mesiacov a 7 dní života  kedy som bol väznený a mučený v psychiatrickom koncentračnom tábore?

O praktikách tejto chamrade sa môžete viac dočítať na internetovej stránke http://necenzurovane.net/zneuzianie/zneuzivanie4.htlm.

Juraj Śnajder st. Bulharská 7, 909 01 Skalica.


   PRINT RSS

Hlavná stránka