Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Kúpil si exstarosta Spišského Hrhova miesto na kandidátke za predaj Kaštieľa Andrejovi Kiskovi?      

     13. augusta 2019 bol na facebookovej stránke Konzervatívneho webu uverejnený status s názvom Kúpi si Andrej Kiska kaštieľ v Spišskom Hrhove?
https://www.facebook.com/363775050920520/posts/414287009202657/

Konzervatívny web

Kúpi si Andrej Kiska kaštieľ v Spišskom Hrhove? Z Popradu to tam má blízko a pomohol by tým svojmu spolustraníkovi Ledeckému.

Textové pole:    KONZERVATIVNYWEB.SK  Kaštieľ v Spišskom Hrhove bude od septembra opustený, starosta Ledecký má z toho vrásky  Dievčenská polepšovňa sa odsťahuje do Levoče a kaštieľ bude na predaj. Pre obec by však bola jeho prevádzka drahá.


https://www.konzervativnyweb.sk/c/22188653/kastiel-v-spisskom-hrhove-bude-od-septembra-opusteny-starosta-ledecky-ma-z-toho-vrasky.html

12. marca 2020 sme dostali e-mail s týmto znením.
O tejto špinavosti Kisku nikto nehovorí, nepíše .. 
Nielen pozemky, ale aj kaštieľ!!!
 a vieš aký biznis urobil Kiska s Ledeckým? 
Starosta Spišského Hrhova Ledecký umožnil Kiskovi odkúpiť kaštieľ v Spišskom Hrhove so 17 ha záhradou.

Deti z kaštieľa presunuli do slepeckého ústavu v Levoči.

Ledecký ako odmenu dostal miesto č. 4 na kandidátke Za ľudí. 

Takto spolupracujú....
Prílohou e-mailu bol aj odkaz na článok s názvom:
Čo sú a k čomu slúžia, neziskové a mimovládne organizácie? Je čas pochopiť túto špinavú hru, ich špinavých financií!a video.

Mimoriadne obchodnícke schopnosti   bývalého prezidenta sú verejnosti všeobecne dobré známe, preto  by nebolo žiadnym prekvapením ak by sa táto informácia potvrdila.
V minulosti mal záujem aj o bývalé kasárne v Poprade ako uviedol denník Nový čas.
http://www.cas.sk/clanok/307917/kiskove-developerske-plany-kupa-kasarni-za-1-5-miliona-eur.html
Kiskove developérske plány: Kúpa kasární za 1,5 milióna eur!
Prezident Kiska mal v pláne stavať pod Tatrami rodinné domy.
| Prezident Andrej Kiska uzavrel kúpnu zmluvu s ministerstvom obrany na areál bývalých Duklianskych kasární v Poprade.
Aj vy sa čudujete, načo ich prvý muž štátu chcel? Nový Čas odhalil, že tu mal veľké developérske plány, o ktorých netušili ani jeho najbližší spolupracovníci. Ako to nakoniec dopadlo? Zmluva medzi Andrejom Kiskom, ktorý je dnes aj hlavným veliteľom ozbrojených síl, a ministerstvom obrany z roku 2012 svieti v centrálnom registri zmlúv. V predmete kúpy za 1,5 milióna eur sú budovy, sklady či trafostanica. Prezidentská kancelária to potvrdila s tým, že Kiska tu mal záujem stavať rodinné domy.


Budúci premiér avizoval, že poskytne 10 mil. eur na podporu malých klonov Jána Kuciaka, ktorí budú invetigatívne  upozorňovať na nekalú činnosť v každom regióne Slovenska.  V záujme vyvrátenia akýchkoľvek pochybností  v tomto prípade stačí jedná známka za 65 centov so žiadosťou odoslanou Obecnému úradu v Špišskom Hrhove o poskytnutie informácie kto stojí za kúpou Kaštieľa a pozemkov podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám.  Otázke je či sa nájde niekto z oficiálnych presstitútov, ktorý to urobí.

Atila Kirali
 


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka