Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ale, ale, neskoré prebudenie exprezidenta Kisku, ktoré zaváňa farizejstvom      

       Nestačím sa diviť, čo nám Andrej Kiska vyprodukoval na svojej facebookovej stránke v piatok 26. 7. 2019, ohľadom vykrádania zdravotníctva zločineckými a psychopaticko-sadistickými vyvrheľmi a masovými vrahmi z ponovembrových vlád a parlamentov, čo má každoročne za následok predčasnú smrť cca 10 000 nevinných ľudí. Lenže on, aj keď bol hlavou štátu, bol pochcaný a posraný o tom verejne hovoriť, teda, o týchto zločinoch proti ľudskosti, pričom sa zaradil do jedného šíku s ostatnými zbabelými a mlčiacimi vyvrheľmi z ponovembrových vlád a parlamentov, kde si, mimo iného, porozumel aj so samotným Kotlebom. A v tomto ho nasleduje aj jeho nástupkyňa, Zuzana Čaputová. Že on je v skutočnosti len úbohým a zbabelým protislovenským hovnom, dokazuje aj to, že sa odvoláva na najnovšie zistenia a výsledky INESSU podľa ktorých je Slovensko z 26 krajín na chvoste.  O tom však ako prezident musel vedieť, no zbabelo mlčal, čo len potvrdili  dôkazové argumenty uvádzané v mojom trestnom oznámení z roku 2017, na ktoré, prvýkrát za posledných 35 rokov, som nedostal doteraz z Generálnej prokuratúry SR odpoveď. Link na dotyčné trestné oznámenie, zatiaľ som na Slovensku jediný ktorý mal na to odvahu, je na www.necenzurovane.net/genocida/g1.html - pričom, paradoxne, nepodporil ma ani jeden poslanec v parlamente, aj keď to tam bolo poslané. Nielen Kisku, ale aj týchto vyvrheľov, ktorých mlčanie si možno vyložiť aj, ako súhlas s páchaním týchto zločinov proti ľudskosti voči vlastnému národu. LEBO PODĽA TÝCHTO ODHADOV, OD ROKU 1993 PO DNEŠNÚ DOBU, PRIŠLO TAKTO PREDČASNE O ŽIVOT MINIMÁLNE 200 000 NEVINNÝCH OBČANOV SLOVENSKA, KTORÍ MOHLI ŽIŤ. A BOLO BY VRCHOLOM CYNIZMU, KEBY TAKÉTO TLUPY VYVRHEĽOV SA ZRAZU STALI ANJELMI.    Pýtam sa preto Andreja Kisku, prečo namiesto zvýšenia výdavkov  za zbrojenie na 2 percentá, čo predstavuje zvýšenie o 100%, nikdy ako prezident nenavrhol zvýšenie výdavkov na zdravotníctvo?
Pričom Nemecko má výdavky na zbrojenie   1 percento.

Andrej Kiska nemá morálne vytĺkať politický kapitál na stave slovenského zdravotníctva pretože on sám nesie spoluzodpovednosť za tento stav minimálne tým, že ako  prezident zbabelo mlčal a namiesto, aby sa staral o stav zdravotníctva sa z neho stal vojnový štváč, ktorý militarizuje Slovensko a pripravuje ho na vojnu. 

 
Na margo dodávam, že z právnických kruhov som získal informáciu o obrovskej sume akú zdedili príbuzní po jednom z najväčších vykrádačov zdravotníctva, bývalom predsedovi parlamentu Pavlovi Paškovi, o čom sa však verejnosť nemá dozvedieť. Nedivme sa potom, že tieto hyeny, ktoré si vybudovali svoj osobný blahobyt na úkor smrti vlastných občanov nesú zodpovednosť za tieto zločiny rovnako ako ju niesli nacistickí zločinci, ktorí vraždili   ľudí v mene rasovej ideológie v súlade s nimi prijatými zákonmi.

Vladimír Pavlík


https://www.hlavnespravy.sk/v-hodnoteni-zdravia-za-peniaze-je-slovensko-na-chvoste-vyplyva-z-analyzy-iness/1832570

Andrej Kiska – Za ľudí
26. 7. 2019 
NEADEKVÁTNE ZDRAVOTNÍCTVO ZA PENIAZE
Slovenské zdravotníctvo žiaľ už roky patrí medzi najhoršie v Európe. Posledná analýza organizácie INESS to opäť potvrdila. 
Pomer peňazí, ktoré na zdravotníctvo dávame a jeho výkon za tieto peniaze sú neporovnateľne horšie ako v iných krajinách. 
Ročne dávame do zdravotníctva 5 miliárd eur, ale naši pacienti za tieto peniaze nedostávajú požadovanú zdravotnú starostlivosť. V našich nemocniciach zbytočne zomierajú ľudia, ktorí by mohli žiť, ročne je ich viac ako 10 000. Toto musí prestať. Naši pacienti a ich zdravie musia byť na prvom mieste. Nesmie sa stávať, že chorý človek čaká mesiace, kým sa dostane k odbornému lekárovi a začne sa liečiť. Naše nemocnice nesmú vyzerať ako za socializmu. 
Našim cieľom je zlepšiť zdravotnú starostlivosť o pacienta a rovnako aj postavenie lekárov a zdravotných sestier. Od kvantity výkonov prejsť k ich kvalite. Ak začneme efektívne rozdeľovať peniaze a dbať na kvalitu výkonov, tak ušetríme peniaze, ktoré môžu ísť na platy sestier a lekárov, na rekonštrukciu nemocníc a vzdelávanie. 
Čaká nás veľa práce, ale jedno je jasné - zdravie pacientov nesmie byť predmetom politických hier, naopak musí byť záujmom, ktorý dokáže spojiť politické strany. Musíme konečne vyliečiť choré slovenské zdravotníctvo.
 


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka