"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Bezdomovec Robert FICO a armáda SBS-karov- novodobych drabov a pandurov chraniaca bohatých

Zdravim Slovakov,  dnes sa na uvod zasmejeme a na zaver zamyslime.

Listoval som uradnu tabulu tohto sudu a narazil som nahodou na tento dokument, volne pristupny.

https://obcan.justice.sk/infosud/-/infosud/i-detail/uradna_tabula/%7BBC51B145-05DE-4C5F-A6D5-860E16D02305%7D

Uradna tabula sudov (nielen tohto) je plna bezdomovcov a socialne slabych ludi. Treba povedat, ze je tu kopec ozivenych uverov, premlcanych a ozivenych cez OS Banska Bystrica, na co vyborne funguje agenda Centralny exekucny sud v BB.

3,5 miliona exekucii, tzv. starych sa ukoncila a dalsie (nove) - dnes statisice, zajtra miliony - vznikaju. S tym rozdielom, ze dlznikov si rozobrali inkasne firmy, formou nakupu dlhu za zlomok ceny od banky napr. alebo od Dopravnych podnikov nezaplatene pokuty.

Jednoduche pravne veci, uspech je otazny, ale ak dlznik zaraba, ide sa rovno na exekuciu bez ohladu na to, ake argumenty (aj zakonne) dlznik uvedie.
Podstata je dostat dlznika ZNOVA do exekucie a nabali sa na tom kazdy - od advokatov inkasnej firmy, cez exekutorov az po samotnu inkasnu firmu (s tym zacinal Kocner a DODNES nikto nezakazal tento typ lichvarskeho biznisu. Ani Fizzo.)

Na druhej strane tu mame armadu SBS-karov, ktoru zakladali byvali estebaci a policajti na vysluhovych dochodkoch prepojeni spolu  s mafianmi ako Cernak, Kan, alebo Zemba.  Firmy oligarchu Beljajeva dodnes strazia SBS-ky za ktorymi stoji z vrazdy poskeho podnikatela Szimaneka obvineny Jan Kan.

Sú v každom meste, zápisnici, SBSkari, neohrozene brázdia ulice na drahých autách. Hovoria sa o nich legendy zo sveta posilňovní, nočných barov, herní, diskoték, vypaľovačiek.

Toto je obraz našej spoločnosti, holohlaví duševne vykradnutí kripli parazitujúci na systéme vďaka bývalej vláde namontovaný na rôzne dotácie.

 A najhoršie na tom je, že mnohým to vôbec nevadí, nech si kraľujú ďalej však Fico a Pellegrini nám hodia ohryzené kosti a nám to stačí.Tento národ nemá v nižších vrstvách spoločnosti akúkoľvek ambíciu povstať a postaviť sa na vlastné nohy. Celá stredná trieda , ktorá existovala aspoň v nejakých percentách bola zlikvidovaná bankomafiou, úradmi cez likvidačné pokuty a cielenými súdmi.

Obchodné mafie takto pracujú - dajú vykonštruovanú žalobu s konkrétnou sumou za patent alebo nejaké duševné vlastníctvo, majiteľ sa aj chce brániť, ale poplatky a advokát stoja viac ako celá vec - tak sa dohodne  a zaplatí. A tá dohoda je cieľom toho vypaľovania cez Obchodný zákonník.

Igor


   PRINT RSS
Hlavná stránka