"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

Zdevastovane prieskumy volicov, justicia, prokuratura, zniceny stat = nasraty obcan ( + autenticke vybery z diskusie) Komu a preco vadi 50-dnove moratorium?

Prieskumy - agentury nevolaju nahodne. Vedia presne, ze volana vzorka im odpovie tak, ako potrebuju. Nemusia nic falsovat - okrem cieleneho vyberu vzorky. (ved aj Facebook ma prijem hlavne z PREDAJA DÁT O UŽÍVATEĽOCH, herci sa predbiehaju vo followeroch a Like-och, aby boli sledovani a predavani do filmov.)
Tu je cast jedneho rozhovoru s insiderom, ako sa robia prieskumy (zdroj: www.aeronet.cz) :

- Jak to funguje?

Na průzkumech se podílí vzorek tzv. “vybraných respondentů”. To jsou osoby, které s naší agenturou spolupracují. My o nich máme sociologický a profesní profil, známé jejich rodiny, přátele, zaměstnání, rodinný příjem a vše ostatní, abychom mohli respondenta zařadit do určité sociální skupiny. Množina těchto respondentů potom vytvoří tzv. reprezentativní vzorek, se kterým se dál pracuje.

- Počkat, takže to znamená, že vy víte, jak kdo bude na jaké otázky přibližně odpovídat?

Ano, víme to s velmi vysokou přesností. Obecně můžeme říct, že známe dopředu reakci respondenta na určité téma s přesností převyšující 90% pravděpodobnosti. Dokážeme tedy naplánovat výsledek zadaného průzkumu klienta, aniž bychom zfalšovali jediný checkbox. Toto je tedy nezbytné pro agenturu a její přežití.

Z diskusie:
Je neodškriepiteľným faktom, že štát totálne rezignoval na to jediné, na čo ho vlastne potrebujeme, garantovanie zákonnosti , práva a spravodlivosti.
Za posledný rok vidíme políciu, ktorá je totálne demoralizovaná, zastrašená a spolitizovana, aj kvôli blížiacim sa voľbám a vyzerá to tak, že okrem prenasledovania vodičov a potierania slobody slova nerobí nič.

Vidíme prokuratúru v rozklade, kde nejaký tchor verejne vydiera generálneho prokurátora odposluchmi, montuje kamery v jeho kancelárii, a nič.
Teraz budeme svedkami toho, že celá prokuratúra bude vynakladať úsilie, aby p. Kočner bol na špeciálnom sude odsúdený aspoň za niečo.

Vidíme súdy, kde začalo kariéristické osieranie a špinenie kolegov v nádeji na postup.
Vidíme súdy vynášajúce rozsudky politicky angažovanými sudcami a na základe fikcie, dohadov, hurá-systému - nie dôkazov, či rozsudky za myšlienky v hlave. Ústavný sud je zložený tak, ako keby autoservis zamestnal samých cukrárov…

 O charaktere niektorých politicky zvolených sudcov skoda reci.
Parlament prijíma zákony, ktoré pripúšťajú množstvo výkladov, mení zákony všelijakými prílepkami a prijíma ich čo najviac, aby bol v tom chaos / a pre občana platí, že neznalosť zákona neospravedlňuje.../

Prijíma zákony, aby v niečom zabránil vnimajúc, že sú protiústavné a budú zrejme zrušené. Zneuziva sa prezumpcia ustavnosti zakona.
Rušia sa nezrušiteľné amnestie / tie naštartovali aktualnu anarchiu /, zavádzajú retroaktívne zákony, prezumpcia viny do trestného práva (napr. 1 promile ak nechcete fukat), všelijaké objektívne zodpovednosti, z ktorých sa nemožno vyviniť / ako u priestupkov či STK /.

Toleruje sa porušovanie zákona aj v trestnom konaní, však je to lump.
Porušovanie zákona v konaní a jeho tolerovanie prokuratúrou či súdom (aj v obcianskom konani) sa stáva ale bežným a aplikuje sa už aj na bežného, riadneho občana.
So spravodlivosťou sa kseftuje a dohaduje systemom ty mne-ja tebe.
Tento stav podľa mňa nebude možné zmeniť veľmi dlho.
Zákony neplatia, nie je možne reálne obrátiť sa so žiadosťou o ochranu práv na žiadny štátny orgán.
Budeme sa musieť naučiť brániť sa sami sposobmi a prostriedkami, ktoré máme k dispozícii.
Myslím si, že nadišiel čas začať seriózne uvažovať o občianskej sebaobrane, ako predpokladá ústava v Čl. 32...

(Vznik NaKA - Zitnanská, R. Fico, a R. Kalinák vo februári 2017)
Neoficiálne tu zidovská lobby strázi nase názory od r. 1990.
Oficiálne teraz dostala pred 3 rokmi aj meno v podobe NAKA.
Je to zidovská nábozenská polícia na území SR, zameraná na vyhladávanie a potieranie akýchkolvek prejavov slovenského nacionalizmu, slovanstva, tzv. panslávizmu, trestanie odklonu od ("jedineho spravneho")zidovského výkladu histórie (specialne holokauzy) a zaoberania sa skutocnými dejinami a mocenskými procesmi vobec.
Zatýkanie kdejakých podnikavcov a korupcníkov je len zásterka.
Nedivil by som sa, ak by pod tými kuklami boli poradcovia priamo z Mosadu, alebo IDF z Izraela.
Nasa zradcovská politicko-právnická banda je schopná cohokolvek.

(pozn.: citujem tieto zdroje, pretoze lepsie by som to nenapisal. Nutnu obranu statu som rozpisal tu : http://www.necenzurovane.net/igor/i9.html )

Moratorium 50 dni
Na zaklade tu uvedenych faktov o tvorbe verejnej mienky si kazdy z nas domysli, ze ide o "nasmerovanie volicov do spravneho kosiara politologmi a anal-lytikmi". Nic ine.
Tocia sa v tom strasne prachy. Najviac medialneho a prieskumneho priestoru kupuju banky a politika (pre to si banky a politika tak dobre rozumeju... Ficove kricanie bankoveho odvodu z 0,2 na 0,4% je nic - aj keby to bolo z 0,2 na 2%, banky to hoci aj dnes zaplatia. Maju z coho.)

3-4 dni pred volbami spusta ludi sleduje spravy, kecy poli- a anal-lytikov kde sa v prvom rade prezentuju prieskumy => sledovanost danej televizie a od toho aj cena reklamneho priestoru pocas sprav. Plati sa za sekundy.
Preto je LSNS taka zla, lebo de facto siahla na prachy mediam a agenturam.
Co sa mediam nepaci? Ved na LSNS dednnodenne pitchuju. Tak dostali odmenu.

Moj sukromny nazor - prieskumy zakazat, ak sa neda, tak 50-dnove morat. suhlasim.

Ked byvaly predseda Ustavneho sudu scestne az psychodg. povie, ze "volic potrebuje prieskumy, aby sa vedel spravne rozhodnut" - uz chapem Kiskopolitiku. Postavenu na prieskumoch a podla toho kecal.
Aj Ficcosmer vraj okecava temy, ktore prieskumami zistia ako najviac diskutovane volicmi.
Volit podla prieskumov???! A toto povie predseda Ustavneho sudu?? Aj nalezy ÚS SR sa pisu podla prieskumov azda??!  To akoze obcania (bez poslancov) maju viest stat na zaklade prieskumov?! Ste zosaleli asi uplne, vam 5 gramov bieleho a sparatka asi dorucuju vo vreciach !
Matka zem…

Igor

 


   PRINT RSS
Hlavná stránka