Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ako System chrani zlodejov v korporatnom fasizme  

                 

Komentar (dalej nizsie kompletne znenie podani a odpovedí) :

Podala sa na RPVS, SOI, Narodny inspektorat prace a Gen.prokuraturu seria oznameni. Proti jednej predajni v ramci COOP Jednota Dunajska Streda.

Tykali sa bordelu v predajni - vytecene mraziace boxy, zhnita zelenina, falosny veduci predajne.

Juzne Slovensko ma svoju osobitnu povahu, ktora pochadza z toho, ze mnohi nerozumeju a nehovoria slovensky (zasluha Hnidu a SMK spolu so Sorosom - Ficco nech sa zobudi...), ani anglicky /nemecky /rusky a zaroven su pre origin. Madarov "podobcanmi", nechcu ich (Felvidek). Zavist sposobena EURom ma tiez svoj podiel.
Takto na podklade zakonzervovanych volicov (a istoty 5%) vznikla agromafia, pozemkova (ROEP) mafia a pod. Samozrejme ze cela D4R7 sa stavia na ukradnutych a poloukradnutych pozemkoch. Este aj kontaminovana zemina je v nasypoch mostov od korporfasistov HBReavis (su reportaze). Ale dialnicu BA-KE staviame 50 ROKOV - za toto by v Cine...

Cize tito juhoslovenski Madaroni maju svoj vlastny svet a akoby svoje zakony. Uz v texte podania pisem, ze celu vec zverejnim - prisiel spravny cas, ako predpovedal Nostradamus o roku 2019.

Viac o Systeme, ktory stvoril Hnid, Bugar, Soros (lacnym HUF oproti USD), Szigeti, SMK, Filagi, Simon, Hideghety a dalsi odpad som viac pisal v uvode tu :
www.necenzurovane.net/16/bugar.html

Aky je vysledok serie podani? Nic trestne sa nestalo, cierne zamestnavanie v pohode. Oficialny veduci Gabriel ze kseftuje s textilom z Kanady a americkymi autami - nevadi. Mozno aj vysetrovatel si nejake kupil... Trestneho rozmeru sa ANI NEDOTKLI.
Odstupili to ako netrestnu vec na SOI - bez odpovede.

Z NIP prisla odpoved, ze podanie je anonymne - teda tretia osoba  a nemozu mi povedat vysledok...ale postupovalo sa v sulade so zakonom.
Hej, asi ako pri unose do Vietnamu.

A realita?
CELA predajna JE KOMPLETNE VYMENENA OD PODLAHY DOSLOVNE. Nove boxy chlad. aj mraziace, dlazba, strop. Aj ludia. Aj vedenie.

Preto si kazdu nahlasenu kontrolu SKONTROLUJTE....a zverejnite napr. sem.

Co sa tyka Mehesa Gabora a Gabriela (obaja kseftari) - ZRUSILI si verejnu viditelnost FB profilov. Tym sa PRIZNALI V PLNOM ROZSAHU. Z konania vysli bez trestu a najmensieho negativneho zapisu - beznou dohodou o ukonceni PP.
Jasne, IP ma co skryvat. Dokonca az v Trnave. Takze Bugar a Magor Itovic maju k sebe blizko...ved oboch donosil 3.sektor.

A zaroven to znamena, ze VYSETROVATEL ZNEUZIL PRAVOMOC A VYNIESOL INFORMACIE ZO SPISU - prezradil ako sa oznamovatel dostal ku foto akterov Gabor a Gabriel a ako ich popisal. Ale trestny rozmer neriesili... K tomu samozrejme vyzvedanie listoveho tajomstva, 182 TZ.

Takze Prokuratura DS ma dalsiu ulohu - riesit zneuzitie pravomoci, 326 TZ a tajomstvo postovych sprav 182 TZ. Som zvedavy, pani Hjelm Szakal..

Polociganska Dunajska Streda je centrom ciernej magie juhu a Hnid aj SMK ju s radostou plnou Harakteru pouzivaju na likvidaciu - nenechava stopy.

Ak sa taketo krytie a infouniky poskytuju pri takych drobnostiach ako je tento pripad, co sa potom deje pri velkych 100-milionovych veciach......??!
--------------------------------------------

Ozn.:
Je tu možný prítomný trestný rozmer veci (konania osôb), preto vec oznamujem aj na GP SR.

Vážený NIP, vážený GR NIP,

podávam touto cestou anonymný podnet na prevádzku COOP Jednota Šamorím, Školská ul. Táto prevádzka je presne oproti poliklinike na Školskej ul., 20 metrov oproti. Prízemná budova s vacsim parkoviskom.

Podstata je tá, že vedúcim tejto prevádzky je - na predajni uvedený - Gabriel Méhes. Problém je ten, že tam nikdy nie je. Je tam iný človek, jeho rodinný príslušník Gábor Méhes. Sú to dvaja rôzni ľudia.

Obaja majú profil osoby na FB - Gabriel má pri sebe 2 deti a všetci spolu sa smejú a Gábor má veľkého kapra v rukách - to aby ste si vedeli nájsť rozdiel. Gabriel Méhes sa venuje kšeftom - majú na ul. Gazdovský rad second-hand, kde sa dováža tovar z Kanady a USA (obtiažne dôveryhodného pôvodu) - rodinný príslušník Méhes-Zsigray (má FB profil) býva v Kanade a podľa mojich info pod rúškom charity dováža textil.

Gábor jazdí na vozidle Hyundai Santa Fe, ECV DS182FC, ktoré je ustavične okolo predajne COOP Jednoty.

Existuje tu vážne podozrenie hraničiace s istotou, že Gabriel Méhes je uvedený (na vstupe do predajne) ako vedúci (a formálne zamestnávaný), aby vyzeral ako vieryhodná osoba a pritom sa venuje iným činnostiam. Gábor Méhes je prítomný dennodenne.

Uvedené budem medializovať na internete tak (mám svoje verné zdroje), aby na to nemalo dosah žiadne printové ani e-médium, ale aby to každý videl. Preto je - pochopiteľne - moje podanie anonymné.
Čo sa týka reakcie naňho, môžete odpovedať aj takto e-mailom (Slov. obchod. inšpekcia to bežne robí).

Zároveň podávam tento podnet aj ÚI SOI , pretože na prevádzke sú vytečené chladiace boxy mäsa a mrazenej zeleniny niekoľko mesiacov, chýbajú zaťahovacie sklá, v sektore zeleniny spučená, miestami zhnitá zelenina. Koreňová zelenina a strapcové hrozno dokonca aj splesneté.

Za vybavenie dakujem.

S pozdravom a úctou

Odpoved prokuratury Dun. Streda :

Od: Podatelna.OPDS@genpro.gov.sk

Dátum: 18.05.2017 12:41
Predmet: pod. Gabriel Méhes a spol./1Pn 244/17/2201-3/
Dobrý deň,

v prílohe posielam trestné oznámenie, vyrozumenie č. 1 Pn 244/17/2201-3.

S pozdravom

Alexandra Knesz

podateľňa

Okresná prokuratúra Dunajská Streda
-------- End of forwarded message --------

IP Trnava :
Vec: Oznámenie o výsledku inšpekcie práce

Dňa 11.05.2017 bola ukončená inšpekcia práce na základe e-mailového anonymného podnetu, ktorý bol doručený na Inšpektorát práce Trnava dňa 06.04.2017. Oznamujeme Vám, že výkon inšpekcie práce vo firme COOP Jednota Dunajská Streda, spotrebné družstvo, Korzo Bélu Bartóka 790, 929 01 Dunajská Streda, IČO 00 168 831, na prevádzke: Supermarket, Školská ul., 939 01 Šamorín, bol ukončený.

Vzhľadom na to, že Váš podnet je anonymný, podaný emailovou poštou, Vaše podanie je považované ako podanie treťou osobou. Zamestnanci inšpektorátov práce povinní zachovávať mlčanlivosť o skutočnostiach, ktoré sa dozvedeli pri výkone inšpekcie práce podľa § 8 ods. 1 zákona č. 125/2006 Z. z. o inšpekcii práce a o zmene a doplnení zákona č. 82/2005 Z. z. o nelegálnej práci a nelegálnom zamestnávania o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Voči zamestnávateľovi COOP Jednota Dunajská Streda, spotrebné družstvo, Korzo Bélu Bartóka 790, 929 01 Dunajská Streda sa postupovalo v súlade s oprávneniami, ktoré určuje vyššie uvedený zákon o inšpekcii práce.

S pozdravom

Ing. Daniela Kleknerová
inšpektor práce
Inšpektorát práce Trnava
Jána Bottu č. 4, 917 01 Trnava
mobil: +421915965874
tel./fax: +421335521614
e-mail: daniela.kleknerova@tt.ip.gov.sk
http: //www.nip.sk/

Dátum: 20.04.2017 14:17
Predmet: podnet - oznámenie
Dobrý deň,

v prílohe Vám posielam oznámenie o prešetrení podnetu.

S pozdravom.

MVDr. Anna Jakubčíková

vedúca odboru HP a ÚKP

RVPS Dunajská Streda

e-mail: hygienapotravin.ds@svps.sk

tel: +421905694448

Oznámenie

Igor

 
   PRINT RSS


             
Hlavná stránka