Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

I. Ako vzniklo zidomurarske KDH a SDKU, ANO, SOP, SaS.. a ine strany, ministri, premieri a rozdelenie CSFR

II. Co moze byt nechcenou realitou vo veci Kuciak Kusnirova...

III. Zhrnutie


Vsetko je z diskusie tu https://aeronet.cz/news/kauza-kuciak-americky-spionazni-satelit-pry-zachytil-pritomnost-pachatelu-vrazdy-novinare-a-jeho-pritelkyne-v-inkriminovany-cas-na-miste-cinu-satelit-americke-nsa-s-polarni-drahou-letu

I. "Signály, které jsou vysílány k voličům SPD dosazením bývalého Velmistra pražské židozednářské lóže Hynka Berana do čela pražské kandidátky SPD pro podzimní komunální volby [1], jsou pro mne naprosto otřesné (signál v barvě purpuru, melach adrach) a nepřijatelné i pro mnoho voličů SPD. Židozednářská lóže Ordo Pragensis je přímo podřízena londýnské lóži s přímým dohledem vyšších procesů řízení progos, jejíž součástí je dům Rothschild.”Hynek Beran je akndidat na primatora Prahy !! Co znamnea ze Praha je stale brutalne xidovska...Iny koment k nemu: Z osobní zkušenosti mohu potvrdit. Jednou si ode mne kousek pod Hradem pronajal apartmán. Měl sebou ještě takovou ezovedmu a nějak se netajil tím, že kvůli přespání to nedělají. Prý je to skvělé místo na nějaký rituál. Dokonce mi vlepil vizitku a holedbal se, že je vrchní pražský zednar. Vůbec jsme si názorové neporozumeli a tak už se nikdy nevrátil. Bylo to někdy v roce 2013. Dneska bych ho vyrazil od dveří hned.

Všechny politické strany,” konstatuje Jean Vaquié stručně, „jsou projevy zednářstva, ať už je samo vedlo při jejich vzniku nebo do nich následně proniklo. Politické strany samozřejmě mohou vypadat mocnější než samo zednářstvo, protože se projevují veřejně, zatímco zednářstvo zůstává skryté v pozadí. Ale ve skutečnosti politické strany pracují v závislosti na velké tajné společnosti, která je jejich společným základem. Jsou pouze mluvčími zednářstva pro tu či onu klientelu! Programy politických stran nejsou rovněž ničím jiným než součástí a konkretizací ‚velkého plánu’ zednářstva”(Jean Vaquié, „Réflexions sur les ennemis et la manoeuvre [Lecture et Tradition Nr. 126], Vouillé 1987, p. 21).

V moderních demokraciích jsou všechny strany bez výjimky a bez ohledu na název a program založeny a řízeny zednáři z pověření svých židovských příkazců. Úloha „křesťanských“ stran pak spočívá jen v „podchycení“ masy křesťanských voličů, to znamená ve snaze ukolébat je klamným bezpečím křesťanské „ochrany“ a při tom nenápadně nabírat kurs, výhodný jen Sionu. Přestože to masy nechápou, není tato židovská strategie vůbec žádným tajemstvím.(Johannes Rothkranz; Nadcházející diktatura humanity aneb Panství Antikrista, I. díl) Tieto 2 odstavce citatov by som pouzil vo vasich clankoch o zalozeni KDH zidomurarmi. Máme taky satelitní snímky zvýšené aktivity důstojníků Ukrajinské SBU u východní Slovenské hranice ve spolupráci s členy Ndraghety? Tyhle pánové mají jenom jediný společný jazyk a zájem a tím jsou zbraně, kokain a specielní zakázky. Kdo ze Slovenské vládní i nevládní scény používá tenhle sbor expertů, na co a pro koho??

II.  Insider Peter v čase keď to bolo ešte čerstvé hovoril o tomto na SVCS. Jano Kuciak bol jeho priateľ, nejaký čas predtým pracovali spolu v jednej organizácii a boli aj potom v kontakte. Podľa neho sa Jano zaujímal o škodlivú činnosť tajných polovojenských organizácií Monarch Solutions(MSL) a Umbrella. Tieto ”firmy ”dodávali zákazky Black Ops projektov pre americkú armádu. So Slovenskom to malo spoločné to, že tieto organizácie si zvolili ako vhodné útočiská krajiny V4 aj s Rakúskom, kde si vbudovali podzemné pracoviská a tam uskutočnovali svoje výskumy,atď. Tam najprv dobrovoľne, potom keď zistili o akú škodlivú činnosť ide aj nútene pracovali pod vplyvom drog rôzni šikovní ľudia-mozgy. MSL a Umbrella vyrábajú zbrane, technológie a supervojakov veľmi nebezpečné pre ľudstvo. Jano sa teda podieľal na tomto ako člen rozkladnej skupiny a chcel vyjsť s odhalením týchto organizácií na svetlo sveta a uverejniť to do mainstreamu. Martina Kušnírová zas pracovala ako člen supertajného výskumného týmu ako archeologička na vykopávkach v južnej amerike, tuším v Guatemele a vraj išlo o nález časti starodávneho artefaktu vysokovyspelej zbrane. Takže ja nepredpokladám, žeby niekedy s tým oficiálne naša vláda, polícia a mainstream vyšli na verejnosť, ak to vôbec vedia. Moc neverím, že tých ľudí, čo zatkli, že sa podieľali na tej dvojitej vražde a ak aj áno, tak treba predsa dolapiť aj objednávateľa. Tieto informácie uverejnil Insider Peter z Austálie, tak si sami urobte obraz. Môže to byť tak? Prečo nie. Peter Insider spomínal akciu v Južnej Amerike, ale tá slečna sa podieľala aj na archeologickom objave v Bojnej na Slovensku, tam niečo našla, čo aj odovzdala prostredníctvom svojej matky na príslušné odborné inštitúcie. Nálezy sa mali týkať slovanských artefaktov, ktoré mohli zmeniť pohľad na naše dejiny na území Slovenska.

III. Osobne som nazoru, ze je nemozne aby satelit nahodou letel okolo. Amici uz povedali ze od nich ziadne snimky nesli...cize moze ist o sukromny satelit. Na zistenie SIM karty nepotrebujem satelit.... Nasi len hladaju obet, ktora ma najslabsie alibi - tusim pripad Cervanova bol podobny s tym alibi (prokurator pred notarom podal Vyhlasenie  o tom, ze najvyssie stranicke ryby tlacia na neho, aby obvinil, siel sa z toho zblaznit...a o par tyzdnov mal nehodu...menom tusim Vochyan-kauza cervanova.sk)

 Co sa tyka Kusnirovej, to som uz hned po vrazde kdesi na diskusiach cital, ze " bola kdesi v Strednej-Juznej Amerike na nejakom vyskume, ze tam doslo k nejakej akcii s mafiou a iba ochlp zdrhli" (povedzme ze to nebola mafia, ale supervyskum). Cize mame 2 odlisne zdroje, ktore hovoria to iste...

 Nicholson o tom vedel kedze pracuje  pre rozviedku roznych stupnov, ale odklonil to na taliansku stopu lebo mal info o praci Ndra s ukrajincami a Kaliglok vedel o tuneli viac ako dost. Nemohol prezradit svojich supervyskumnikov z Guat.

 Ak je to tak, potom sedi moja verzia o tom, ze potrebuju niekoho najst a spojit ho s vrazdou. Je ale potvrdene, ze Europska bezpecn. agentura cvici zoldakov a Nato o tom vie ! aj keby ho spojili, nestaci to. Ak si pamatam, fizli nepozbierali ani zakladne veci, ci vobec maju odtlacky ak boli.
.

Igor
 
   PRINT RSS
             
Hlavná stránka