Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Koncerny nechcu, aby "Ostblok" mal nemecke platy. Bush? Vysoky sektar a exsef tajnej sluzby. Proste vykvet ako jeho syn - jablko spadlo hned vedla stromu.

Nemozeme mat nemecke platy, pretoze koncerny (giganti) potrebuju lacnych otrokov. Politici pomalicky musia dvihat MM, aby sa ludia nevzburili.
Vcera umrety George H. W. Bush bol synom skurvenca, ktory bol spojkou medzi nacistami a US priemyslom a bankarmi. https://sk.wikipedia.org/wiki/Prescott_Bush 2. Svetová vojna a podpora Nacistického Nemecka
https://www.youtube.com/watch?v=cofRWpRhD6I

Navyse clen sekty - ako inak.
https://www.youtube.com/watch?v=gX7esxM41dc George Bush, Skull and Bones, the CIA and Illicit Drug Operations

Europa lutuje, aky statnik odisiel zo sveta. Iba sa dokazuje, aky vazal je GB (Mayova a Cameron) smerom k US a opacne (podla aktualnych chuti).

Ponukam perfektny rozbor.
___________________________________________________________

Zdroj:
http://www.auria.sk/blog/europska-unia-je-stvrta-risa
Publikované od ďurino

Európska únia je Štvrtá ríša

Ako definoval Mussolini fašizmus? Je to zlúčenie štátnej moci s mocou koncernov.****On to musel vedieť najlepšie, on predsa fašizmus v 1920-tych rokoch vymyslel a nacisti neskôr túto totalitnú ideológiu prevzali.****Čo je prvým prikázaním, ktorým sa riadi EÚ vo všetkých svojich činnostiach? Je to voľný pohyb tovaru, spoločný trh pre tovar bez hraníc. K tomu sa pridáva voľný pohyb osôb bez prekážok, ktorý vláči lacné pracovné sily po celej únii a demontuje tak sociálne výdobytky. To znamená, Európska únia slúži výlučne prospechu koncernov… nie ľudí. Je to fašizmus v tej najčistejšej forme, občanom EÚ je však podsúvaný ako bohovský pokrok.

Čo je to vlastne za voľné trhové hospodárstvo, ak straty znáša daňový poplatník, ale zisky si môžu zinkasovať akcionári? Kde sa straty socializujú a zisky privatizujú? To je korporatizmus v rýdzej podobe, alebo ako to opísal Mussolini, fašizmus!

Fašizmus je totálna moc koncernov, ktoré zneužívajú štátny aparát na svoje účely. Vo svojej novej podobe po II. svetovej vojne už nemá nič spoločné s pochodovaním, vztýčenou pravicou a hnedou či čiernou uniformou. To boli iba vonkajšie prejavy, na unifikovanie ľudí a zjednotenie ich zmýšľania. Nemá nič spoločné ani s nacionalizmom a socializmom. Dnes sa to robí inak. Ideológiou opovrhujúcou človekom, kontrolou, manipuláciou názoru, dirigovaním, vytváraním zdanlivých nepriateľov, agresiou a vojnou. Súčasní nacisti sú majstri v maskovaní, navonok sa prezentujú ako antifašisti, demokrati, anjeli mieru, obrancovia ľudských práv, pritom vnútri sú to rovnakí zločinci a masoví vrahovia, ako predtým.

Z ľudstva sa stalo manipulovateľné stádo, ktoré zhltne všetko čo sa mu predloží, ktoré každého, kto túto hru odmieta hrať a kritizuje tieto pomery, označí za leprotika, za konšpiračného debila a dokonca za teroristu.

Tí, ktorí sa pokúšajú pravdivo informovať a prebúdzať, sú nepriateľom spoločnosti. Pretože na zástupcoch nacistickej ideológie je diabolské to, že disidentov, tých, ktorí prezreli ich machinácie a kladú odpor, dokázali prezentovať ako pravicových extrémistov. Kto sa zasadzuje za mier a proti vojne, je médiami označovaný za nacistu. Pritom byť proti vojne je skôr ľavicový postoj. Všetko stavajú na hlavu, prekrúcajú skutočnosti, klamú a podvádzajú ako sa len dá. Aktuálnym príkladom sú udalosti na Ukrajine. USA a EÚ násilným pučom priviedli k moci fašistický režim. Západní politici a médiá označujú týchto nacistických zapredancov „pravého sektora“ za „pokojných aktivistov, ktorí si prajú demokratickú zmenu režimu na Ukrajine“. Tí, ktorí sa stavajú proti týmto fašistom, sú zasa zlí „separatisti“ a „proruské milície“, či dokonca teroristi, proti ktorým treba nasadiť vojakov a tanky a ktorý
ch treba pozabíjať.

Áno, západ ide dokonca ďalej a zavádza revíziu dejín, históriu II. svetovej vojny možno celkom prepísať. Napadnutie Sovietskeho zväzu Hilterovou armádou už nie je útočná vojna ale oslobodenie východných krajín a špeciálne Ukrajiny. Skutočnosť, že táto vojna zabila 27 miliónov sovietskych občanov je zľahčovaná alebo ignorovaná, oslava pri príležitosti víťazstva nad nacistickým nemeckom je označované za provokáciu. Áno, začínajú dokonca padať celkom absurdné tvrdenia, že prezident Putin je nový Hitler a Rusko vraj postupuje ako nacistické Nemecko. Ešte aj princ Charles to vyhlásil pred niekoľkými dňami počas svojej návštevy Kanady. Najviac masla na hlave má pritom britský kráľovský dom, pretože mal úzke vzťahy s Hitlerom a jeho členovia boli sympatizanti nacistov.

Medzičasom vieme, aké úzke bolo prepojenie medzi veľkokapitálom a nacistami a kto ich vlastne financoval. Množstvo peňazí prišlo nielen z Nemecka, ale aj z Ameriky. Dedo prezidenta Georgea W. Busha otec prezidenta Georgea H. Busha bol so svojou bankou jedným z mecenášov nacistov. Prescott Bush sa vženil do rodiny Walkerovej a jeho svokor George Herbert Walker bol bohatý bankár. Našiel pozíciu svojmu zaťovi Prescottovi Bushovi v investičnej banke Brown Brothers Harriman a neskôr v Union Banking Corporation. Majiteľom bol W. Averell Harriman. S jeho bratom, E. Rolandom Harrimanom, bol Bush členom v Skull and Bones, satanistickom spolku (kde si o. i. museli nahí ľahnúť do rakve a masturbovať pred staršími členmi, pozn. prekl.).

Banka Harriman bola najdôležitejším kontaktom na Wall Street pre nemecké firmy a zároveň bankou, ktorá zastupovala rôzne finančné záujmy Fritza Thyssena v USA, ktorý do roku 1938 finančne podporoval NSDAP. V roku 1942 boli Bushove obchodné podiely na Union Banking Corporation vyvlastnené, pretože newyorská banka porušila zákon „Trading with the Enemy Act“, čiže obchodovanie s nepriateľom, potom ako Hitler vyhlásil USA vojnu.

Rodiny Bushovcov boli a sú naskrze nacistické a dokázali postaviť dvoch prezidentov. George H. Bush bol riaditeľom CIA, potom viceprezidentom a neskôr prezidentom. A ktože to premenil USA na fašistický policajný štát? Bol to jeho syn George W. po udalostiach 11. septembra, ktorý zinscenoval útok na Ameriku, rovnako ako Hitler požiar Ríšskeho snemu.

Prečo tvrdím, že Európska únia je Štvrtá ríša? Veď sa pozrime na to, kto stál za zrodom EÚ. Boli to nacisti. Bola to skupina Bilderberg, ktorá sa chváli tým, že dohodla vytvorenie EÚ a spoločnej meny. Skupina Bilderberg je však fašistická organizácia s nacistickými koreňmi, nacistickým vedením a nacistickou ideológiou.

Pretože – ako sa dá poľahky zistiť – skupinu Bilderberg založil nacista, ktorý stál v jej čele celé desaťročia. Zakladateľom skupiny Bilderberg je princ Bernhard der Niederlande a v roku 1954 uskutočnil prvé stretnutie v hoteli Bilderberg v Holandsku, odtiaľ pochádza názov tejto skupiny.

Tento „útok pod falošnou vlajkou“, z ktorého obvinili komunistov, zrušil platnosť základných práv zaručených Weimarskou ústavou a uvoľnil cestu vytvoreniu nacistickej diktatúry.Presne to isté spravil George W. Bush tým, že z útoku obvinil moslimov, vyhlásil „vojnu proti teroru“ a povedal, „buď ste s nami, alebo ste proti nám“. To je slovník nacistov. Vydal tiež núdzové nariadenia rovnako ako Hitler, „na ochranu národa a štátu“. Založenie Homeland Security (Ministerstva pre vnútornú bezpečnosť) nie je iné ako vytvorenie americkej verzie gestapa. Zrušili aj zákon o nedotknuteľnosti obydlia a zákon o poštovom a telekomunikačnom tajomstve, slobodu názoru, tlače a združovania, rovnako ako v Tretej ríši. To, čo robia NSA a ďalších 15 amerických spravodajských služieb od udalostí 11. septembra 2001 je kópiou činnosti Hlavného úradu ríšskej bezpečnosti.

Igor
 
   PRINT RSS
             
Hlavná stránka