Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Preco mame na Slovensku 4 MILIONY EXEKUCII???? Tu je odpoved...

Nebudem sem pisat spisove zn., nie je to dolezite. Text je autenticky.

 Najvyssi súd  v roku 2012: Exekučnou činnost'ou sa napĺňa právna ochrana právoplatným rozhodnutím priznaneho subjektívneho práva, ktorého podstatou je moc prinútit' toho, kto toto pravo porušil, správať sa určiým spôsobom' Tento účel by mohol byt' marený, ak by sa exekučné konanie predlžovalo rozhodovaním o opravnom prostriedku povinného proti uzneseniu exekučného súdu o zamietnutí jeho návrhu na zastavenie exekúcie z ním tvrdeného dôvodu.Z hľadiska povinnosti exekučného súdu zastavit' exekúciu podl'a 57 ods. 1 h) Exekučného poriadku nie je rozhodujúci povinným tvrdený dôvod pre takéto rozhodnutie. ale skutočne existu.iúci, t.-j exekučnému súdu preukázaný dôvod d'alšieho vykonávania exekučnej cinnosti..."

  NS SR.2016 ,,je vecou súdneho exekútora preskúmat 'v exekučnom konaní majetkové pomery povinného, tieto vyhodnotit' a na základe takto zisteného skutkového stavu prípadne podat 'podnet na zastavenie exekúcie pre nemajetnost' povinného. Konštatovanie nemajetnosti povinného v exekučnom konaní musí bvt 'pritom vždy založené na objektívnych zisteniach exekútora. Učelom exekučného konania je však vykonat' exekúciu a k zaniku povinnosti plnit' dlh nedochádza, ak je plnenie nemožné zo subjektívnych dôvodov na strane povinného, vrátane jeho insolventnosti". Uvedenú úvahu akceptoval aj Ústavný súd SR v uznesení č. k. III. US 744l2OL6
 Co z toho vyplyva?? Ze podla vykladu zakona a z toho odvodeneho 2x pravneho nazoru Najvyssieho sudu sa exekucia nezastavuje, aj ked ste insolventny...

Spomente si na Harabina, ked bude kricat o pravnom state....ZE HO VYTVARAJU SUDCOVIA !!!  /to uz nepovie.../
Ak sudny exekutor nedostatocne zisti vasu insolvenciu, nemate ho ako prinutit, aby znova preskumal stav.
Podla $420 CSP dovolanie na Najvyssi sud nemozete dat ak mate papier o exekucii z Krajskeho sudu, ze exekucia pokracuje - pretoze je to papier /rozhodnutie/, ktorym konanie NEKONCI /exek.konanie konci splatenim alebo zastavenim/. Cize podla CSP Najvyssi sud exekucie uz neriesi.

Super... CSP prijali r. 2015, cize pisal sa minimalne od 2012 - Harabin bol sefom Najv. Sudu.
 Ked Harabin krici ze Kiskove firmy maju 22000 exekucii (pravda je, ze kopec exekucii sposobili aj Burianovci) , tak nech povie Harabin aj to, ze ich zmietnu zo stola. Ze si pekne od 2011-2012 (pocas jeho mandatu Sefa NS) naskladali exekucie, nerozhodli, vnutili do Civilneho sporoveho poriadku vlozit cinnost Sudu tak, aby nerozhodovali exekucie...viete si predstavit, ze im pride 1/10 vsetkych exek. na dovolaci proces? 440 000 tisic spisov??? Ved by sa zosaleli.
Takze ako preskuma majetok exekutor, z toho sa vychadza. Okresny sud poveri len exekutora a krajsky to len potvrdi alebo zrusi.

 PRAVNY STAT. Na sposob zidomurara rusinskeho.

Harabina treba zbavit majetku, vsetky jeho chapadla odrezat a komu previedol co i len euro, zbavit majetku.

Za Dzurindu 98-2003 ako sef Najv. Sudu skakal tak ako Cigan piskal. Zidovska babka, ktoreho otec ziskal statok po 2 SV iba tak...

Harabin ma zidovske korene. Uz je to jasne ako zidovska hviezda.

 

Igor
 
   PRINT RSS
             
Hlavná stránka