Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Neofašizmus v aktuálnej svetovej i slovenskej politike

Autora viedol k napísaniu tohto článku (azda možno so znakmi analýzy) frustrujúci stav, ktorý vládne najmä po roku 1998.
Ako a kde vznikol fašizmus?   (Mussolini : Fašizmus by sa mal skôr volať korporativizmus, pretože ide o spojenie štátnych a korporátnych zájmov). Je (aspoň v skratke) potrebné spárovať minulosť s aktuálnym stavom. Dielňou fašizmu určite nie je Nemecko a/alebo Dolfi (skr. pre A. H.) sám.

Tak ako všetky –izmy, vznikol v dielňach tajných služieb ako objednávka. Nemecko po roku 1918 bola zdevastovaná krajina s astronomickými reparáciami. Behom 20 rokov (do 1938) ju dala Nemecká strana práce - DAP (neskôr NSDAP) relatívne dosť schopne dokopy.

Nezamestnanosť Dolfi a jeho ľudia (od 1933) znížil behom 1 roka zo 7,5 mil. na 3,4 mil. – bez toho, aby niekto nutne emigroval za prácou (ako napr. Slováci, aj dnes). Kapitál na tvorbu trhu dostal Dolfiho kolektív od Rothschildovcov. Tu sa to začína.    Hlavní financovatelia WW2 (1939-45) boli bankár Stein (dnes Deutsche Bank), IG Farben (dnes BASF / Bayer) a ThyssenKrupp železiarne. Tých firiem bolo isteže viac : cyklón B vyrábali Amíci, uniformy šil Hugo Boss... proste super biznis. Dolfi bol vybratý ako nástroj aplikácie fašizmu na veľké Nemecko (dnes sa projekt so zmenami volá EÚ a na čele stoja neofašisti-sionisti s pozadím CIA a NSA), t. j. aj okolité krajiny.  Mníchovská dohoda sa dá nazvať zradou. Jednoducho povedané – fašizmus a Nemecko malo slúžiť iba a jedine na útok proti ZSSR. Suroviny a obrovská zem. Vynárajú sa dosť dôveryhodné správy, že Dolfi si nezobral život, ale zdrhol ponorkou do Argentíny aj so zlatom. (rozmýšľali ste niekedy nad tým, odkiaľ mala Evita Perón (1919-1952) toľko, že rozdávala chudobe? Inak veľmi múdro.) Kto z vás videl foto Dolfiho z jeho bunkra po samovražde?
Viete o tom, že román Pán prsteňov vznikol  v rokoch 1936-1944? Jeden prsteň, ktorý vládne svetu.... čo vám to pripomína? 

  Ku tomu zlatu sa viaže aj obľúbené slovo „holocaust“. V slovníku cudzích slov zistíme, že je to vyhladenie etnika – ale nie vyslovene židovského (napr. existuje aj arménsky holokaust, jordánsky holokaust...). To je dôležitý moment. Tábory boli obsahovo pestré – Slovania, židia, politickí väzni, cigáni....určite v táboroch nepomrelo 6 mil. židov, totiž toľko ich v Európe ani nebolo....(a hádam ich neimportovali ako dnes subsaharskú Afriku do EU) . I keď transport migrantov fungoval aj v minulosti – viď dnešní Afroameričania, ktorí boli Židmi skupovaní ako otroci a predávaní do USA (zarábanie na nešťastí), to isté sa deje aj dnes – mafia si kupuje otrokov s IQ 70 na vraždy, drogy, gangové vojny, prostitúciu.

Židia – sionisti (vo vtedajšom fin. supercentre sveta - USA) mali plán zaľudniť dnešný Izrael (paradoxne vznikol po WW2 r. 1947 vďaka Rothschildovcom, ktorí založili OSN (hneď 1. rezolúcia bol vznik Izr.), ako budúci nástroj ovládania sveta). Existovali v tom čase 2 kategórie :  chudobní židia a bohatí židia. Spoločné mali to, že nikto z nich nechcel ísť násilne do Izraela. Bohatí sa vykúpili (preto mali nacisti toľko zlata) a chudobní so zvyškom chudoby (cigáni, politickí väzni...) pomreli v táboroch, vďaka americkému cyklón B.  Stalin (žid) mal vo svojich radoch 450 ľudových komisárov, z toho bolo zopár Kazachov, Rusov, Mongolov.... ostatní boli Židia (vyše 400 komisárov). Teda nie (osobne) Stalin a jeho režim bol zákerný, ale židovsko-sionistická zložka v ňom. Stačí si pozrieť zloženie a činnosť NKVD.   Marx (Karl Mordechai), Lenin (dobehol zo Švajčiarska, aby odpálil revolúciu), Trockij.... to boli všetko figúrky sionistov. Aj „slávny“ neoliberálny fašistický MMF, ktorý korumpuje politikov, aby úžernícky zadĺžili svoj štát je ich dielom.    Keď potrebujú zmazať dôkazy, diktátora dajú dole (Saddám Husajn bol agentom CIA, ktorý odstránil kráľa Husseina ; Kaddafi zavadzal ; Bin Ladin bol vysoky slobodomurár a takisto CIA agent.
 
Urobíme väčší skok a objavíme sa v čase rozpadu ZSSR, kde je známe, že Gorbi dostal 200 MILIÁRD za zariadenie rozpadu a nástup „perestroiky“.  Kto sa dostal k moci, všetci vieme – nie je potrebné rozpisovať.    Je však veľmi dôležité povedať, že ruskú Ústavu spísali sionisti (ako pr. : v obehu môže byť iba toľko rubľov, koľko má Rusko nakúpených US dlhopisov = USA si vytvorila odbytisko, povinného nákupcu svojho dlhu). Toto  je FAŠIZMUS.    

Nastúpili ľudia ako Čubajs, Chodorkovskij, Berezovskij, Abramovič (všetko tvrdí sionisti)...a ovládali Jeľcina ako autíčko. Oproti tomu mali voľné ruky v Rusku, skupovali, ničili, privatizovali (takmer vždy nasilu) rad-radom, za „voňavé“ USD. Putin dnes robí opačnú a veľmi dobrú politiku, i keď do určitej miery bol s nimi v kontakte, robil aj kšefty, ale spoznal a pochopil. Sionisti ho mali za koňa po Jeľcinovi, ale ako KGB-člen veľmi dobre poznal praktiky sionistov.
Neomarxizmus sa stupňuje – školstvo, rovnosť pohlaví, masová migrácia debilov, tlak korporácií na „správny názor“, tlak googlu a FB na vymazávanie čokoľvek nevhodného, multikuliti, LGBTI....

Slovenská politika

Samozrejme, vývojom postVaršavskej zmluvy sme boli zasiahnutí.  O tom, že Havel bol sionistická figúrka - fašista, dnes je hádam jasné každému (vymyslieť  „humanitárne bombardovanie“  – na to je nutné špeciálne vzdelanie). V r. 1986 sa stretol so Sorosom na US Embassy v Prahe v rámci dohody medzi KGB a CIA o deľbe moci (ale zaujímavé, že inak súperi Studenej vojny). Každý jeden predseda vlády a takmer každý jeden minister bol a musel byť schválený sionistami (či Mečiar, Čarnogurský, Moravčík, superpríklad Dzurinda (+Mikloš) aj na nedávnej Ukrajine (spolu s Kollárom, Drobom a Lipšicom), Fico (+Pellegrini), Kiska (ktorý verejne povedal, že chcel byť židom).... Veľmi radi si sionisti (fašisti) vyberali z radov bývalých členov KGB, ŠtB, StaSi....prečo?   Hotoví ľudia. Stačilo ich získať na svoju stranu, čo nebolo náročné, keďže rok 1989 zabezpečovali práve oni. Rozdelili sme sa fakticky protiústavne (je to verejne známe ; podľa Ústavy ČSFR i ČSSR na zmenu územnosprávneho členenia je nutné referendum), ale okamžite sa to „prikrylo“ medzinárodnými (medzištátnymi) zmluvami.  To je fašizmus.  

  Slovensko vznikalo zámerom ako (úplne vážne) budúca liaheň lacných, ale šikovných a zručných otrokov, ktorým bude stačiť „dačo na prežitie“.     Fico sa nedávno vyjadril, že “Slováci majú nesporné kvality a výhody, pretože vedia pracovať za 450 € a stačí im dôchodok 280 €. Kolegovia v Európe mi nechceli veriť.“  Toto je krásny príklad fašizmu, kedy predseda vlády trestuhodne navádza korporácie na otroctvo. Vychádzali z angl. „slave“ – otrok ; Slovan je v angl. „Slav“ . Zaklincoval to výrokom v roku 2013, kedy povedal „kto viac zaraba, ma aj na lepsieho advokata“ . Fašizmus na vytesanie do kameňa. Sionisti pracujú jednoducho – použijú a vyhodia. Robíš problémy? Zničíme ťa. Nejde ho zničiť? Odstránia, zabijú (exmin. Ducký). Mečiar prestal počúvať, tak ho mediálne i osobne zdiskreditovali. Ako sa rozpadla SDKÚ, rozpadnú sa aj ostatní (aj KDH). 

  Poďme ďalej.  Moravčík, Čarnogurský, Dzurinda.... jeden lepší ako druhý. Pekný príklad ministra vybratého sionistickým táborom je Ľubomír Harach, ktorý ako prvý naštartoval mohutné predaje a Zajac (sionistická OKS) sprivatizoval a „nastavil“ sektor zdravotníctva. Večný pretekár Malchárek, ktorý sám nevie, ako došiel ku sieti predajní Audi-Porsche z tých provízií a členstvu v Gorile.  Fašisti.  

JADRO – nie Ficove, ale satanistické, tvorí v Európe britská royal rodina, spolu s holandským a dánskym kráľovstvom. Diana musela odísť, lebo chcela povedať skutočný stav, zariadila to tajná služba. Prečo? Karolko Charles je satanista, pedofil a gej (Diana ho podvádzala, ale nikdy sa nepovedalo prečo). Synovia sú zatiaľ z úplne iného cesta.  

Veľmi silným fašistickým subjektom je Vatikán, spojkou medzi Vatikánom a satanistami sú jezuiti - preto je Ferko bývalý jezuita, ale z Argentíny (pretože v Európe nemáme o jezuitoch v Argentíne ani poňatia) . Symbol Penty (5-hranného objektu) má silná mafiánska rodina v Taliansku (objekt postavený v 18. storočí), jezuiti a americký Pentagon.  Veď sa pozrite, ako Fero kvetnato spieva o migrantoch, utiera im nohy...     
        
Dzurinda – vytunelovali Branisko. Nevedeli vysvetliť švajčiarskej polícii, odkiaľ prišlo 200 000 000 dolárov na účet. Palacka-pokladník, Prokopovič-doprava, Eichler-železiarne, Mikloš-poradenstvo o jednom záujemcovi  Plynární (poradenstvo za 1 000 000 000 SKK), kauza vláčiky... to iba stručný výťah. Tento cigán, ktorý nikdy nehovorí o svojej matke (cigánke) je prototypom šplhúňa, ktorého si sionisti cez Mikloša (jeho ako asistenta si našli cez Schmognerovú) našli na realizáciu svojich plánov. Doslova predal Slovensko za „raňajky u Busha“ a telemost s Larry Kingom.  Schválil vstup do NATO cez zmarené referendum a povolil prelet NATO pre bombardovanie Juhoslávie. Bývalý komunista – dnes fašista. Je riaditeľom Sorosovej chobotnice „Centrum Wilfrieda Martensa pre európske štúdiá“.  Mikloš má vrele srdečné vzťahy s Bugárom (preto Židňanská utekala z SDKÚ do Most-u).

Figeľ – KDH predalo Slovensko do EÚ. Tento slizký nestráviteľný had s radosťou prijal trafiku komisára EÚ a aktuálne vyslanca EÚ pre náboženské slobody. (teda aj islamské slobody)

Fico – ďalší tvrdý komunista a fašista. Ako Dzurinda a Figeľ. Vidíte tú podobnosť, zhodu?   Obaja majú podobné stranícko-politicko-režimové pozadie, obaja vychádzajú z rovnakých kruhov.      Teda sionisti si (ako je uvedené vyššie) vyberajú hotových, kovaných ľudí. Určite chápete, prečo sa zjavili v 1999 pri prevrate v Markíze na pódiu. (iný zdroj uvádza navyše, že krátko po Markíze odišiel „dole“ Bugárov bratranec a o mesiac na to komplet pápayovci v DS).   Fico vo svojej 1. vláde ani vlas neskrivil na Dzurindovej politike, v 2. vláde naplno rozbehol Dzurindov model. V 3. vláde sa čuduje, že je zle... a môže v Lozorne zlepovať čo chce.

Sulík – SaS je fašistická Sorosova strana, skôr by sa mala volať FaS. Mali možnosť dokázať svoje reči počas Radičovej 2010-2012, kedy mali Gorilu na stole. Lunter v BB VÚC ukázal, že Smer-SD, SaS a OĽaNO majú k sebe veľmi blízko. Figeľ z KDH dtto.

Matovič – nadáva na Smer a všetkých okolo, ale kúpiť zmenku za 10 000 000 € od J&T nebol problem. Veď previedol firmu na bieleho koňa a účtovníctvo z babkinej povaly nejako treba zabetónovať. Je však zaujímavé, že trestné stíhanie zázračne stíchlo. Zároveň nemá problem otvorene a verejne vyjadrovať spoluprácu s SMK, ktorá má snahy o väčšiu právnu samosprávu.

Všetci uvedení, vrát. všetkých ministrov za všetky roky vyberali sionisti. Kopec našich politikov boli olizovať Stenu nárekov. Podstata sionizmu je rituálny judaizmus – Kaballa. Satanizmus potebuje za zdroj deti, zvieratá, kadečo za živa... jedna z najsilnejších rituálnych organizátorov je Clintonová. Sionisti žijú z utrpenia, nešťastia, problémov, bolesti.... sú to psychopati. Fašisti je slabé slovo, tým práve začínali. A Dolfi (mal takisto položidovské korene ako mnoho nacistických pohlavárov) bol „delegátom“ týchto cvokov.    

  Ak niekto ešte verí, že židia sú Bohom i Ježišom „vyvolený národ“ – liečiteľ (Ježiš) vyberie za „vyvolený“  taký národ, ktorý robí rituálne vraždy – pritom on sám dáva Lásku a lieči???  Nikdy nebol, nie je a nebude vyvoleným národom. Pontský Pilát poslúžil však ako príklad a memento pre „neposlušných režimu“  a bolo koho zobrazovať na kríži ako formu nátlaku. Aké podobné s dneškom, že?     Fašistické.

To čo tu predvádzajú Sorosove produkty Šebej, Osuský, Smatana, Mesík, Dostál, Dubačová, SaS, OLaNO, sekunduje im potichu SMERodina a občasne aj ĽSNS (ktorá sa sem-tam nechá vtiahnuť) a ďalší (začínal Dzurinda s Miklošom) už nie je o fašizme alebo o extrémizme, ale o extrémnom šovinizme v zmysle štvania štátov a národov vzájomne proti sebe.

  Pozrite si mapu Európy a spojte si „do pásu“ Poľsko+Slovensko+Maďarsko+Rumunsko. Dostanete doslovný pás – akési  prestrihnutie Západu a Východu = cieľ politiky USA. Za hanobenie národa a vedomé a cielené ovlyvňovanie je v USA považované za „ohrozenie národnej bezpečnosti“ – ktoré by v lepšom prípade skončilo tvrdou basou na 50 rokov, v ktorej by odsúdený odišiel na druhý svet  „z neznámych príčin“ . Fašizmus sa používa ako nástroj na odstránenie, diskreditovanie nepohodlných osôb. Americké aktivity cítime či už u prezidenta, Luntera vo VÚC BB, celej aktuálnej Vláde SR... web antipropaganda.sk, redaktori tohto webu sú pekným prierezom slovenskej politiky z hľadiska vplyvu MVO na slovenskú politiku (Naď, Nicolini a ďal.) – prečo je Vláda SR rektálnym akrobatom NATO a pod.

Priatelia, keď sa povie v médiách fašizmus, vedzte, že je to DOBA PRÍTOMNÁ, nie minulá.   Ako fašizmus kriví právo a deformuje právo v praxi tak, aby vyhovovalo zámeru... podľa známeho "účel svätí postriedky" = po úprave "účel  ospravedlňuje prostriedky" :
Evropská komise uveřejnila minulý týden na svých webových stránkách podrobnější informace o přerozdělování uprchlíků prostřednictvím tzv. „dočasného mechanismu pro přemísťování žadatelů o azyl“.                                                                                                                                                                                      
K překvapení mnohých Komise využije čl. 78, odst. 3 Smlouvy o fungování EU (SFEU), který umožňuje ve stavu nouze, v němž se ocitly některé členské státy v důsledku „přívalu“ uprchlíků ze třetích zemí, přijmout na pomoc těmto členským státům „dočasná“ opatření. Bylo tak (zne)užito jedno z nejmocnějších ustanovení primárního práva, které mají unijní orgány k dispozici.  (svobodni.cz)

Na záver uvediem , že židovský štát financujeme všetci spoločne.
Veľmi dobre spracované :   http://zvedavec.org/komentare/2017/11/7431-izraelsky-stroj-na-penize.htm

1517 – protestantizmus, 1717 – slobodomurárstvo, 1917-komunizmus, 2017 globalizmus ; 1777 iluminát Weishaupt  1848-marxizmus    1878 – sionizmus (protokoly)  1925 neomarxizmus, posilnený od 1956

Igor Németh

 
   PRINT RSS
             
Hlavná stránka