Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Slouží papež Kristu, anebo Alláhovi?


Datum:   2016-03-01
Autor:   BKP

 

Alláh si žádá krev a uřezané hlavy Kristových učedníků. František usiluje o to, aby tato praxe byla v Evropě co nejdřív.
 V neděli 28. 2. 2016 František znovu vybídl Evropu k takzvaně čestnému rozdělení si „uprchlíků“. Loňského roku muslimové v Egyptě rituálně odřezali hlavy 21 křesťanům a provokativně to nafilmovali. František k tomu mlčí, tedy to schvaluje. V témže roce muslimové stejným způsobem uřezali hlavy 30 etiopským křesťanům a podobným způsobem vraždili křesťany i v Libyi. František notoricky mlčí. Loňský rok bylo výročí 100 let od genocidy 1,5 milionu křesťanů v Arménii. František k tomuto holocaustu mlčí. Dnes probíhá programovaná islamizace Evropy, spojená s teroristickými útoky a kriminalitou všeho druhu, ale papež už nemlčí. Notoricky mantruje jedno a totéž: Přijímejte muslimské „imigranty“ do Evropy – a to do každé farnosti, do každého kláštera a na každé poutní místo!

 Korán není stejně posvátnou knihou jako Bible a muslimský Alláh není totožný s křesťanským Bohem. Tyto hereze ale František veřejně hlásá.

 Je třeba jasně vědět, že podle věroučné buly Cum Ex Apostolatus Officio papeže Pavla IV., František není řádným papežem katolické církve, protože na něm spočívá Boží anathema – prokletí. Bula stanoví, že pokud by se i papež před zvolením dopustil hereze, jeho volba je neplatná a všechno, co dělá, je neplatné a neúčinné. Na Františku Bergogliovi spočívá několikanásobná anathema za zločiny proti víře a morálním (Božím) zákonům. Boží slovo říká:„Kdyby někdo hlásal jiné evangelium, i kdyby to byl anděl z nebe, budiž proklet – anathema“ (Gal 1,8-9).
 
Popletený katolík, kněz, či dokonce biskup, má ale na vše jednu odpověď: „Neurážejte Svatého otce!“ Pronášení této mantry je dnes znakem ztráty rozumu, svědomí a totální ignorace pravdy! Bergoglio nejen uráží, ale přímo se rouhá samotnému Trojjedinému Bohu! Katolíky považuje za hlupáčky nemající minimální IQ, vysmívá se evangeliu i apoštolské Tradici. Krista zradil jako Jidáš! Pokud se neobrátí, bude věčně zavržen. Alláh, kterému slouží, ho nespasí!

+ Eliáš
Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr
Biskupové sekretáři

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

29. 2. 2016

Kopie:
Katolickým biskupům
Pravoslavným biskupům Ruska
Masmédiím

Stáhnout: Slouží papež Kristu, anebo Alláhovi? (29.2.2016)

https://gloria.tv/media/XAggwmqkzeC
http://uogcc.org.ua/cz/actual/article/?article=16979http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1779149_papez-islam-je-mierumilovne-nabozenstvo


Pápež: Islam je mierumilovné náboženstvo
Vodca 1,2 miliardy katolíkov odmietol dezinterpretácie Koránu a povedal, že je knihou mieru.

30. 11 2014 22:17 | VATIKÁN/TASR
Pápež František dnes povedal, že islam je mierumilovné náboženstvo a všetci moslimskí vodcovia by mali jednoznačne odsúdiť džihádistický terorizmus, informovala agentúra DPA.
Pápež na tlačovej konferencii na palube lietadla, ktorým sa vracal z návštevy Turecka, uviedol, že na tento problém poukázal aj v piatok v Ankare počas rokovania s tureckým prezidentom Recepom Tayyipom Erdoganom.
"Povedal som prezidentovi, že by bolo dobré, keby všetci moslimskí vodcovia - či už politickí, náboženskí alebo akademickí - prehovorili jasnou rečou a toto odsúdili. Všetci potrebujeme, aby terorizmus odsúdil celý svet," uviedol pápež.
Vodca 1,2 miliardy katolíkov zároveň odmietol dezinterpretácie Koránu a povedal, že je knihou mieru.
"Nemôžeme tvrdiť, že moslimovia sú teroristi, to tvrdiť nemôžeme... presne tak, ako nemôžeme tvrdiť, že všetci kresťania sú fundamentalisti: ale aj medzi nami takí sú, takéto skupiny sú v každom náboženstve," dodal pápež.
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11687-papez-frantisek-ocenil-islam-ktery-rouhave-urazi-krista.aspx

Papež František ocenil islám, který rouhavě uráží Krista

Autor: Michal Semín | Publikováno: 8.2.2014 | Rubrika: Kulturní válka

Františkův „polibek“ Koránu
Michal Semín
Je všeobecně známo, že Jan Pavel II. políbil v přítomnosti islámské delegace Korán a při jedné ze svých cest prohlásil „Ať sv. Jan Křtitel ochraňuje islám“. Bohužel se zdá, že hříchy proti 1. Božímu přikázání jsou v pokoncilním Římě stále považovány za legitimní.
V neděli 20. ledna navštívil papež František římskou farnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova. Setkal se zde i s početnou skupinou uprchlíků a migrantů, kterým farnost poskytuje zázemí. Obrátil se na ně mj. těmito slovy:
„Sdílet své zkušenosti z nesení kříže, vyhnat nemoc ze svého srdce, jež náš život činí hořkým: je důležité, abyste právě toto činili během svých setkání. Ti, kdo jsou křesťané, s pomocí Bible, a ti, kdo jsou muslimové, za pomoci Koránu. Víra, kterou vám předali vaši rodiče, vám bude vždy pomáhat na cestě vpřed“.
Tento výrok si zasluhuje několik krátkých poznámek.

  • „Nemoci našeho srdce“ jsou něčím víc než jen pouhou neútěchou z životních nesnází, způsobených migrací. Jejich kořeny spočívají v odvrácení se od Boha. V tomto ohledu není Korán pomocí, ale jen zdrojem dalších neduhů.
  • Jediným skutečným lékařem našich srdcí je Kristus, o němž však Korán rouhavě praví, že je pouhým člověkem.
  • Kdo pro svůj život čerpá z Koránu, může dojít spásy jen navzdory tomu, co Korán učí.
  • V případě islámu nelze hovořit v teologickém smyslu o víře, toliko o vyznání či přesvědčení. Užití tohoto výrazu pro katolíka a muslima současně je proto v lepším případě konfúzní, v horším případě bludné.
  • Rodiče, předávající svým dětem omyly islámu, nepomáhají na „cestě vpřed“, naopak jim kladou nemalé překážky k dosažení cíle, jímž je věčná spása.
  • Neblahým znamením doby a dalším důkazem stavu nouze v Církvi je fakt, že s kladením překážek ke spáse muslimů, a vlastně nejen jim, pomáhá sám náměstek Kristův.

V zásvětné modlitbě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu čteme tato slova: „Budiž králem všech těch, kteří dosud vězí v temnotách modloslužby nebo islámu“… Až se je budeme modlit, vzpomeňme na papeže Františka a vyprošujme mu milost plnosti pravdy a co nejrozhodnější a trvalé odloučení od všeho, co mu řádné plnění povinností strážce a hlasatele pravé víry k vlastní škodě a především škodě svěřeného stádce znemožňuje.

 http://www.stjoseph.cz
https://www.youtube.com/watch?v=MlqgL-hAC-M#t=11

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka