Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Satanisti sa zliezajú na Slovensko.

Archanjel Uriel·25. máj 2016
Tak a je tu nový článok o predsedníctve Slovenskej republiky v Rade EU. Čo to všetko obnáša? Najprv sa pozrime otvorene na organizáciu umelo vytvorenú temnou stranou teda satanistami Európsku Úniu, hovorme jej fašisticko-satanistická organizácia stvorená umelo priamo satanom ako celý metrix na Zemi. Bohužiaľ aj Slovensko a jej politici sú súčasťou tejto umelo vytvorenej organizácie EÚ a posluhujú satanistom, keď píšem politici, tak všetci politici vo vrcholovej politike, myslím tým všetky tri zložky moci.
Teraz začína obdobie, keď nám sem budú prúdiť na Slovensko davy satanistov, pedofilov a inej čvargy od temnošlápkov. Sú tu už v predstihu všetky informačné a tajné služby s celej EÚ a teda aj tá naša SIS a všetky americké a izraelská. Lietadlá tak husto pristávajú a odlietajú z letiska Milana Rastislava Štefánika v Bratislave, že je nonstop počuť hukot lietadiel nad našimi hlavami.
Prečo práve v roku 2016 a v tej najhoršej časti roka bude predsedníctvo na Slovensku? Preto, že Slovensko patrí medzi dva najduchovnejšie národy na Nule a toto dáva satanistom zámienku byť na Slovensku v takom obrovskom množstve bez akéhokoľvek väčšieho podozrenia. Niektoré uvedomelé bytosti to budú pociťovať na vlastnej koži tú nepríjemnú energiu a zápach síry a smradu čo sa bude šíriť z negatívnych bytostí pôsobiacich na Slovensku počas predsedníctva.

Preto moji milovaní bratia a sestry zachovajte lásku vo svojich srdciach a Pána Ježiša Krista.

Ďakujem s Láskou a pokorou Archanjel Uriel

 

 

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka