Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Americký sen a nejgeniálnější vynález všech dob


http://www.casopis-sifra.cz/video-americky-sen/

Video: Americký sen a nejgeniálnější vynález všech dob

Stručně, jasně, vtipně a výstižně - fungování světového finančního systému shrnuté tak, až z toho jde mráz po zádech. Jak jsme si tohle mohli nechat líbit?

10.12.2015

Půlhodinové animované video se zdá být veselé a vtipné, však také je – ale jeho obsah je mnohem vážnější. Vypráví příběh řadového Američana, který kvůli zadlužení přijde o vše, včetně svého psa i domu. Poté se vydává se starým známým napříč cestou časem, aby pochopil, jak peníze vznikly a kdy se vše zvrtlo v monopol nejmocnějších. Nebo nejnemocnějších? Setkáme se zde s významnými prezidenty i Napoleonem (článek o něm zde) a uzřeme rothschildovskou expanzi v celé její animované kráse. Bohužel pro nás mají tito lidumilové s červeným štítem a jejich kumpáni na kontě zřejmě nejgeniálnější vynález všech dob. Jo, centrální banka. Kdo z vás to má?

Jan Petrák


https://www.youtube.com/watch?v=AZy_pu18J7A
Moc Rothschildů

https://www.youtube.com/watch?v=ZJ6EWnfdeqQ
Ako funguje náš finančný systém? Ako sa tvoria peniaze? Je to zarážajúce.

https://www.youtube.com/watch?v=pZvLyU0cqy4
PENIAZE AKO DLH časť 1


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka