"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka
Google Translator

D4RSedem - nasypem a zvyšok serem alebo Ako Most-Híd pozemkuje


(D4R7)
______________
Aj takto skrátene sa dá nazvať veľdielo, keď Harakter roschoduje a reprezentačný tréner šermu si odskočí ministrovať a sekať provízie...

Uz vidime, ako BudárBélaJogobéla pretlačil predaj svojich nakradnutých vydržaných pozemkov po 70 - 80€/m² a ako sa to zaplatilo...osekaním kvality ako niekde v Mongolsku alebo Rusku na hranici Mongolska, kde sa valcuje šotolina, z klimatických dôvodov. Viacerí 🚽 predali pozemky - aj Czucz, Érseková, BudárBéla, spomína sa aj Világi so Solymósom.
V odkaze je aj článok o ničemí VODNÉHO ZDROJA MEDZI ŠAMORÍNOM A HAMULIAKOVOM pre 2,5 milióna obyvateľov.
Treba pripomenúť, že Budár si pretlačil za vlády zRadičovej pretrasovanie D4R7, aby sa išlo cez správne pozemky.
Občania, vy zdochnite (aj maďarónski), ale my máme svoje obchodné záujmy nadradené ľudským právam.
Horthyho fašisti.

Švédsko za 5 rokov spojilo pevnivu s Dánskom - visutým zaveseným mostom + umelý ostrov + tunel. ZA 5 ROKOV !!!

Nórsko prepojilo fjord 1,5kilometrovým mostom, napojený zo skaly do skaly + stredový pilier mosta na dne fjordu (trošku iná hĺbka a teplota vody oproti Dunaju...) V každej skale je VO VNÚTRI OSVETLENÝ KRUHOVÝ OBJAZD....!!! A ďalšie smery samozrejme.

Na Slovensku nevieme vyraziť jeden 7,5 km tunel, ktorý sa geologicky skúmal ešte okolo rokov 1993-1995.
Branisko vytunelované, jedna tunelová rúra sa rozkradla. Pozdravujem náboženské slobody Figeľove a Prokopičove (obaja Rusíni; rusnák zo Stripkiva a Vranova nad Topľou).

Už mnohokrát spomínaná a medializovaná diaľnica západ-východ je ako zdretá platňa. Ale máme stovky kilometrov ciest II. a III. triedy (to je napr. aj tá, ktorá privádza autá na vstupy na D4R7 - Šamorín, Lužná atď.) rozyebaných, plné dier a od preťaženia zvlnené ako plech.

Nebudem sem viac písať, odborný fundovaný príspevok autora Július Kovács pripájam aj so zdrojom, originál článok autora je v texte (linku) Infovojny úplne dole (blog.sme.sk). Autor má trefné aj iné články.
Ten bordel v násype, o ktorom autor píše - zubné pasty, drevo, textil, azbest... Som zvedavý, kto zaplatí rozobratie násypu, špeciálnu separáciu azbestu alebo celkovo odvoz starého násypu a dovoz nového. To ešte bude rečí...
Nezabudnite - o 3 MESIACE MÁME VOĽBY.

https://www.infovojna.sk/article/obchvat-bratislavy-je-dodbany-kolony-z-juhu-do-bratislavy-budu-este-horsie

Igor


   PRINT RSS
Hlavná stránka