Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

JE MARTIN DAŇO TAKÝ CHYTRÝ ALEBO SÚ SLOVÁCI NAOZAJ TAKÍ BLBÍ?             

Keď zlodej kričí, chyťte zlodeja!
Ako Martin Daňo zneužíva myšlienku transparentnosti         

Keď v čase reálneho socializmu istý vedecký pracovník  vypracoval odpornú publikáciu s názvom „Genetické dedičstvo“, na základe podrobného štúdia vplyvu chudoby a biedy na území dnešného Slovenska, súdruhovia ostali zdesení a skončilo to zákazom vydania. Falošné mýty o múdrom, pracovitom a holubičom národe pod Tatrami totiž utrpeli vážnu ujmu po oboznámení sa so štatistikou dedičných a genetických chorôb súvisiacich s pitím nekvalitného podomácky vyrobeného alkoholu,  počtu narodených detí s postihnutím,  štatistikou samovrážd a duševných chorôb, v čase monarchie a obdobím medzi dvoma svetovými vojnami poznamenaným veľkou hospodárskou krízou a vysťahovalectvom do Ameriky.

Aj keď to priznávam nerád, často som si spomenul na  túto komunistami zakázanú publikáciu v súvislosti s otázkou, ako sa za 25 rokov mohol dať tento národ tak  nehorázne  okradnúť a zničiť budúcnosť svojich detí bandou večne nenažratých zlodejov, ktorých si chronicky vždy volí, živí ich zo svojich daní a ešte im je za to, že ho bijú  aj povďačný ako sedliak vo filme „Pacho, hybský zbojník“.

Prichádzam k záveru prečo sú zlodeji už od čias Juraja Jánošíka vždy Slovákom takí blízki.  Majú to totiž v génoch, pretože ak sa tisíc rokov žilo pod korbáčom, naučili sa len lopotiť na pánskom a kradnúť. Často som sa totiž stretol s odpoveď na otázku,  či im nevadí, že sa ten alebo onen politik alebo primátor neprimerane obohacuje a urobil si z funkcie zárobkový podnik, s klasickým konštatovaním, „veď ani my by sme na ich mieste neboli iní!“ Preto sa okrádanie  na každej úrovni stalo nepísaným „jedenástym božím  prikázaním“ a považuje sa za šikovnosť a chytrosť. Politika je a bude na Slovenku vždy len o peniazoch a to platí bez výnimky. Vždy ide len o to,  kto a v akej zostave sa momentálne ocitne pri politickom koryte. Idealista, s hoci aj tým najlepším programom a úmyslom nekradnúť a zámerom šliapnuť zlodejom a konkurzným mafiánom na päty, je nezvoliteľný pretože nie je členom žiadnej záujmovej skupiny. Nikto ho  preto  nepodporí.

            Tento úvod som považoval za potrebný pre pochopenie ako ľahko možno na Slovensku  zmanipulovať  a bohapusto oklamať aj tých ľudí, ktorí nepatria do skupiny ľahostajných ignorantov a ktorí  chcú pre zmenu súčasného chorého stavu  aj niečo urobiť.

            Názornou ukážkou nehoráznej drzosti a pokrytectva je „ multipodnikateľ“, likvidátor, štatutár, spoločník, člen B'nai B'rith International,  všetko v jednej osobe, Martin Daňo. Pri podrobnejšom pohľade na  siahodlhý zoznam spoločností a firiem kde figuruje jeho meno a daňovým dlhom, musí byť aj tomu čo žerie seno jasné, že tento človek je  súčasťou súčasného  zločineckého systému.  Takých ako je Daňo sú na Slovensku tisíce, ale je vrcholom cynizmu ak sa tento „cap“, ktorý má sám poriadne „maslo na hlave“,  pasoval do úlohy „záhradníka“ a začal ochraňovať verejné záujmy a bojovať proti korupcii. Bolo by to  isté ako keby Heinrich Himmler založil spolok Nemecko-Židovského priateľstva a požiadal Židov, aby mu na činnosť prispievali darmi a 2%  z odvedených daní. Presne tak to totiž robí Martin Daňo, ktorý si urobil nielen srandu z tohto národa ale aj zárobkový podnik. Od roku 2013 mu ako potvrdzuje jeho webová stránka, na tzv. „činnosť,“ poslali dôverčiví Slováci vyše 25 000 eur. K tomu treba zarátať príjmy z reklám na Youtube  na videách, ktorými ohlupuje a manipuluje Slovákov.

            Skutočne si neviem predstaviť ako môže bojovať proti tomuto skorumpovanému a prehnitému systému, keď sám na ňom parazitoval a   likvidoval spoločnosti ako špinavé padlo.
            Stačí si dať námahu pozrieť zopár webových stránok a každý súdny človek zistí kto sa skrýva za maskou Martina Daňa.

            Ak má byť Martin Daňo, pendlujúci z Francúzka na Slovensko za peniaze dôverčivých Slovákov,  zakladateľom projektu verejnej kontroly a politickej strany Ginn priama demokracia, tak ostáva už len povedať,  nech nás Pán Boh ochraňuje.

            Kam až klesol tento človek a jeho komplici mali možnosť presvedčiť sa Slováci po odvysielaní 18. časti relácie o mafii „Bez cenzúry“ na „Slobodnom vysielači“ dňa 10. 5. 2015. (Paradoxne sa jej existencia neuvádza ani v programe, ani v zozname relácii a ani v archíve Slobodného vysielača) Zakrátko potom, čo diskutujúca pani Bobeková uviedla, že Martin Daňo  bol súčasťou konkurznej mafie sa na internete spustila hysterická a nechutná špinavá kampaň v ktorej ju označili ako milenku Vladimíra Pavlíka, jej dcéru nazvali prostitútkou, vnuka pankhartom a z dôchodcu Vladimíra Pavlíka urobili transvestitu a sexuálneho devianta.

      
      Kladiem si otázku, prečo akákoľvek zmienka o konkurznej mafii a osobách s ňou prepojenými  vyvoláva záchvaty zúrivosti v radoch nielen politikov ale aj tých čo sa pasovali na novodobých „mesiášov“ a falošných prorokov typu Martina Daňa? Na otázku, prečo tému mafie v politike zbabelo a ustrašene obchádzajú všetci opoziční poslanci, vrátane už spomínaných „mesiášov“ odpoveď už dávno poznám. Je len na občanoch Slovenska aké hodnoty si vyberú, či im je bližšia teatrálna komédia  v štýle  Martin Daňo & Co., s permanentným drankaním peňazí alebo  poctivý úmysel prinášať zakázané a pre politických zločincov nežiaduce informácie  na necenzurovaných stránkach, ktoré za 12 rokov od svojho vzniku nikdy neklesli k týmto praktikám.  Ľudia ako Martin Daňo sú herci, ktorí budú hrať svoje role vždy kým budú mať vhodné publikum. Či tlieskajúce publikum budú mať aj ďalej, záleží len na každom z Vás.

Indiáni a staré národy vždy prejavovali patričnú úctu k starším, podľa toho sa totiž posudzuje kultúra národa.  Ak sa súčasná generácia vo veku Martina Daňa ocitla na samom dne tej najšpinavšej žumpy a ľudskej stoky, je to aj skutočný obraz o stave spoločnosti.

Máj 2015, Ontario Kanada
Kornel Danis


http://www.blogovisko.sk/opatrne-s-nadsenim.html
Opatrne s nadšením


http://afinabul.blog.cz/1306/priklad-jedneho-maleho-dorastajuceho-chapadla

  

Zoznam finančných darov pre GINN.PRESS

         

17. 5. 2015 - 25 490,97 EUR


http://www.ginn.press/podpora?seid=G6J7459A1ACBL4Q
https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AoVcUE9F9KRRdERIek1XWXNraTJyZjNCRTU4aDB6Zmc&single=true&gid=2&output=html


http://www.martindano.com/works/people
Zakladatel projektu verejna kontrola
http://www.ginn.sk/
Politická strana GINN priama demokracia


http://foaf.sk/ludia/474833
Martin Daňo
Aktuálna adresa od 30.11.2001
Tyršova 14, Humenné

http://foaf.sk/ludia/474833/historicky-prehlad
Spoločnosti a funkcie:


Likvidátor v

(22) KRAS - BIO, a.s.
,
(9) TEKOM - "therm" spol. s r.o. v likvidácii
,
(3) DRECORP, spol. s r.o. v likvidácii
,
(4) Chick'n' Chips spol. s r.o. v likvidácii
,
(6) Oznamovacie a zabezpečovacie dielne, a.s.Košice v likvidácii
,
(3) WOXX, spol. s r.o. v likvidácii
,
(3) OPTITRADE, spol. s r.o. v likvidácii

Spoločník v

(6) BIOPLUS, spol. s r.o. v likvidácii
,
(3) L.G.M. Slovakia, spol. s r.o.
,
(6) BIOPLUS, spol. s r.o.
,
(3) WOXX, spol. s r.o.
,
(3) D.M.A. spol. s r.o.
,
(3) DRECORP, spol. s r.o.

Štatutárny orgán v

(9) TEKOM - "therm" spol. s r.o. v likvidácii
,
(3) OPTITRADE, spol. s r.o.
,
(4) Prvá bratislavská pohrebná s. r. o.
,
(2) METROPOLA BA s. r. o.
,
(2) METROPOLA Bratislava, s. r. o.
,
(6) LATOUR,
spol. s. r. o.
,
(1) Sysoon Europe s. r. o.
,
(3) MOZART, a.s.
,
(3) XEDEX HOLDING, spol. s r.o.
,
(22) KRAS - BIO, a.s.
,
(4) Správa pohľadávok, a.s. v konkurze
,
(4) Správa pohľadávok, a.s.
,
(3) GEOX s. r.o.
,
(5) KRAN, s.r.o.
,
(6) LATOUR,
spol. s r.o.
,
(2) GRAPHTEC, spol.s r.o.
,
(3) AKROPOLA, spol. s r.o.
,
(3) RIFF, spol. s r.o.
,
(2) RIMMOLUTION, spol.s r.o.
,
(6) XEDEX
SLOVAKIA, spol. s r.o.
,
(3) DRECORP, spol. s r.o. v likvidácii
,
(4) CPC Consult s.r.o.
,
(4) Chick'n' Chips spol. s r.o. v likvidácii
,
(4) MANAGERS, s.r.o.
,
(6) METON spol. s r.o.
,
(6) WOXX EURO MEDIA spol. s r.o.
,
(5) METROPOLA SLOVAKIA spol. s r.o.
,
(3) EMRONN, spol. s r.o.
,
(6) EBP, spol. s r.o.
,
(3) L.G.M. Slovakia, spol. s r.o.
,
(6) ACREDITUM, a.s. v likvidácii
,
(10) XEDEX, s.r.o.
,
(6) BIOPLUS, spol. s r.o.
,
(5) METROPOLA, spol. s r.o. v likvidácii
,
(3) WOXX, spol. s r.o. v likvidácii
,
(3) OPTITRADE, spol. s r.o. v likvidácii
,
(3) BWD, spol. s r.o.
,
(6) ACREDITUM, a.s.
,
(5) METROPOLA, spol. s r.o.
,
(3) WOXX, spol. s r.o.
,
(3) DRECORP, spol. s r.o.
,
(3) D.M.A. spol. s r.o.

http://foaf.sk/ludia/254991

http://foaf.sk/ludia/254991/historicky-prehlad

Martin Daňo
Aktuálna adresa od 15.11.2006
Avenue Malakoff 141, Paríž 751 16, Francúzsko
Spoločnosti a funkcie:


Štatutárny orgán v

SMER spol. s r. o.
,
E.V.I.A.N. spol. s r.o.
,
(1) SYSOON
spol. s r.o.
,
(8) empollar, spol. s r.o.
,
(6) ABITURA, s. r. o.
,
FIBYT, spol. s r.o.
,
(1) RIMMOLUTION
SK, spol. s r.o.

 

http://foaf.sk/firmy/332316
http://foaf.sk/firmy/332316/dlh

Základné informácie:


IČO:

36478661

Základné imanie:

18 672 €

Právna forma:

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Dátum vzniku:

08.03.2002

Likvidácia a zrušenie:

24.10.2012 SMER spol. s. r. o.

SK NACE kód:

70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Aktualizované:

11.05.2015

Predmet činnosti
Dlhy:

Súčet všetkých dlhov platných k 27.06.2014
404 605.09 €

zobraziť viac

 

 
   PRINT RSS
Hlavná stránka