Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

SPOLUPRACUJE FACEBOOK SO SLOVENSKOU MAFIOU A SIS ALEBO JE TO NAOPAK?             

                Po odvysielaní 18. časti relácie o mafii v politike s názvom „Bez cenzúry“ na „Slobodnom vysielači“, ktorá síce bola odvysielaná v reálnom čase ale reálne a oficiálne  v programovej štruktúre a archíve Slobodného vysielača neexistuje, sa udiali zaujímavé veci. Pre nezainteresovaných, ktorí „Bez cenzúry“ nikdy nepočúvali pripomínam, že sa jedná o priamočiaru prezentáciu Vladimíra Pavlíka a Dany Bobekovej o konkurznej mafii, ktorá stojí v podstate za všetkým svinstvom, ktoré sa  na Slovensku odohráva po úspešnej transformácii socializmu na komunistický kapitalizmus a transferu majetku štátu na súkromné účtu  slovenských ekonomicko-politických zločincov resp. do daňových rajov.  Všetky drísty o korupcii, Gorile a pod. sú len mlátením prázdnej slamy, pretože Slovensko ovláda niekoľko rodín bez ktorých si politici ani neuprdnú a je pritom úplne jedno či sú zľava alebo sprava. Spomínaná  Dana Bobeková, medzi inými už známymi personami týchto konkurzných gangstrov, krytých priamo Ministerstvom vnútra, prokuratúrou a justičnou mafiou, okrajovo  spomenula aj meno nášho  protikorupčného rozviedčíka Martina Daňa.

Reakcia nedala na seba dlho čakať a  tento krát bola zúrivejšia ako obvykle. Namiesto podávanie trestných oznámení a žalôb došlo k zmene taktiky. Na Facebooku vznikla stránka s názvom AntiObčianskytribunál https://www.facebook.com/pages/AntiOb%C4%8Dianskytribun%C3%A1l/1048019841894683?fref=ts Obsah tejto stránky je na úrovni psychoinfantilného  sexuálnej devianta s gynekologickou slovnou zásobou výčapu IV. cenovej skupiny, pri ktorom človek nevie či hovorí o pohlavných orgánoch alebo aj niečo k veci.  S Pavlíka urobili transvestitu s vagínou a z Bobekovej jeho milenku. Tu si autori stránky protirečia, pretože  v tom prípade by musela byť Bobeková na ženy. Najnovšie to títo umelci mierne premiešali a Bobekovú pridali ku Mezenskej a Flašíkovej s názornou fotokolážou a vysvetlením, že sú to profesionálne kurvy. Protikorupčný rozviedčík a viacnásobný virtuálny podnikateľ   Martin Daňo, síce tvrdí, že s touto stránkou nemá nič spoločné ale keďže Facebook je spojený pupočnou šnúrou s US spravodajskou službou, ktorá rada snorí po celom svete a spolupracuje aj s našim priamym ekvivalentom a nástupcom ŠtB s názvom SIS, tento sociálny bonzák eviduje každého komu sa tam niečo páči resp. nepáčí a medzi tými čo sa im to páči je práve náš rozviedčík a jeho najnovší partner a expert na roxorové tyče, krv, šťanku a sračku pred parlamentom Rudolf, ktorý je vďaka skvelej monitorovacej schopnosti Facebooku tiež medzi laikujúcimi.

Ale teraz už k veci. Je mimoriadne zaujímavé aký vie byť Facebook otravný ak posielate žiadosti o priateľstvo a zablokuje Vás na nejaký čas ak otravujete nad stanovenú normu. Zo skúsenosti viem, ako promptne zablokovali nežiaduci obsah, označený niekým ako prejav antisemitizmu, neonacizmu alebo šírenie pornografie.  Tak  sme to vyskúšali aj v tomto prípade, aby sme mierne presondovali odkiaľ fúka vietor.  FB bola nahlásená stránka ako porušujúca pravidlá kvôli hanobeniu mŕtveho bývalého českého premiéra Stanislava Grossa, ktorý leží v truhle na titulke stránky. Výsledok nič! Že vraj je to  OK.

Druhý pokus, nahlásenie pre  označenie europoslankyne Moniky Flašíkovej ako profesionálnej sexuálnej pracovníčky, čo pri jej židovskom pôvode možno označiť aj za antisemitizmus.  Bez výsledku!  FB stránku nepovažuje za nevhodnú. Spomínať im, že do rovnakej skupiny bola zaradená aj poslankyňa Mezenská nemalo význam, tá vzhľadom na svoje transcendentálne schopnosti je aj tak v nemilosti.  Tu stoja za zmienku aj zaujímavé reakcie oboch dám, ktoré zhodne na upozornenie, že sú označené ako profesionálne kurvy reagovali, že na hlúposti primitívov na FB nemajú čas, pretože vraj  riešia vyššie záujmy v prospech pracujúceho ľudu, z čoho vyplýva, že im spomínané označenie zase až tak veľmi neprekáža. Veď aj negatívna reklama je reklama.

Takže suma sumárum, vychádza z toho, že niekto má enormný záujem, aby stránka AntiObčianskytribunál naďalej existovala. Ktože to  dnes má vplyv aj na FB? Spolok záhradkárov to asi nebude.  Vnucuje sa nám už len naša slovenská mafia, SIS a MV SR. Ono medzi mafiou , SIS a MV SR je na Slovensku veľmi tenká čiara a často už nie je isté kto je v skutočnosti väčší zločinec, či ten kto zločin pácha lebo ten kto ho kryje. resp., či  ho páchajú spoločne a koordinovane po vzájomnej dohode v súlade so zákonmi, ktoré im schvaľujú ich súkmeňovci -zločinci z parlamentu vďaka ktorým môžu už 25 rokov kradnúť, podvádzať a  privatizovať v „súlade so zákonom“.

 Takže na záver resumé zo zisteného: Vyzývam všetkých, ktorí už majú po krk špicľovania FB a ich dvojitého metra na nevhodnosť obsahu, aby Facebook jednoducho zrušili, vyhlásili mu bojkot a prešli na ruskú náhradu Vkontakte https://vk.com/,  ktorá  Facebook bez problémov nahradí a určite budete mať istotu, že vás Rusi nebudú bonzovať Američanom, slovenskej SIS a MV SR.

A čo povedať na adresu protikorupčných bojovníkov a ideových vodcov, ktorí zvádzajú urputné žabomyšie vojny zatiaľ čo si súkmeňovci z vysokej politiky užívajú z nakradnutého a rehocú sa nad hlupákmi, ktorí namiesto toho, aby sa spojili a nakopali ich do zadku sa navzájom žerú a okydávajú. Len sa ďalej žerte, zakladajte ďalšie nepotrebné politické strany, sponzorujte štát volebnými kauciami  a hrajte sa na vodcov stáda a to platí bez rozdielu na  Daňa, Karáczonyho,  či Kotlebu, ktorý tára o spájaní ale pritom robí všetko preto, aby sa s nikým nespojil a množstve ďalších hašteriacich sa kohútov na jednom hnojisku.

V. K.

         


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka