Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Vážení priatelia a čitatelia z Českej republiky             

                  Pred tým, ako prídem ku skutočnému meritu veci s požiadavkou o pomoc, chcem povedať niekoľko viet. Väčšinu produktívneho veku až do odchodu do dôchodku som pracoval v Čechách a na Morave. Táto krajina ako aj jej občania sú mi veľmi blízky. Pred novembrom 1989 ako občan slovenskej národnosti som v zamestnaní u Vás nikdy nepociťoval nejakú diskrimináciu či iný pocit nepriateľstva. Skutočnú solidaritu som pocítil po novembri 1989, keď som bol v súdnom spore s vtedajším premiérom Mečiarom a moje šance zamestnať sa na Slovensku boli prakticky nulové, nerátajúc s nálepkou čechoslovakistu, janičiara, zapredanca, federalistu, hlavne zo strany takých, tzv. Slovákov, ktorí pred novembrom 1989 patrili do kategórie zbabelých občianskych núl.

          Nemožno zabudnúť na rodinu v Roudnici nad Labem, u ktorej som býval vyše roka, kde som aj pracoval, či na Brno, Prahu, kde v ďalšej rodine som našiel domov a posteľ v izbe, kde spávali ich maloleté deti, pričom takýchto ľudí bolo ešte niekoľko. Nedá sa zabudnúť na aktivity týchto ľudí v môj prospech a na moju ochranu, nádherné spomienky na mítingy v Čechách a na Morave. Spomienky o solidarite a pomoci, spomienky, s ktorými budem odchádzať aj do večnosti.

          Ľudia môjho typu, ako aj ľudia – jedinci môjho razenia to nemajú v živote jednoduché. Paradoxne, nikdy som nevystupoval anonymne či pod nejakým krycím menom. Jednou z kľúčových udalostí v mojom živote bolo aj zoznámenie pred necelými štyrmi rokmi s Ing. Dankou Bobekovou, ktorá ako jediná osoba v rámci EÚ zverejnila nezvratné dôkazy o prepojení mafie na vrchole pyramídy s vrcholovými politikmi na Slovensku, kde v skutočnosti tento štát riadi mafia a politické strany sú jej eseročkami. Zverejnila dôkazy o využívaní a vraždení bielych koňov pri páchaní najzávažnejších ekonomických zločinov v prospech politických a konkurzných mafií. Paradoxne z tohto mali strach nielen všetky médiá ale aj ňou oslovení politici. Nakoniec sa obrátila na mňa a na stránke www.necenzurovane.net zatiaľ vyšlo cca vyše 60 častí Svedectva bývalej mafiánovej svokry. Paradoxne, zločinecké mafie, politici, vedenie polície, prokuratúry a súdov sa spoločne spojili proti nej a jej rodine za účelom ekonomickej likvidácie. Samozrejme bokom neostávajú ani ich pomáhači, buď anonymní či pod falošnými nickami.

          Za takýmto účelom vznikol aj AntiObčianskytribunál. Pokiaľ si to vyhľadáte, alebo si prečítate na www.necenzurovane.net článok pod nadpisom – Vážená pani poslankyňa NR SR Jana Vaľová, kde je tiež časť autentických materiálov, tak budete musieť byť zhnusení z tej stupidity, ktorá sa tu používa na osobu Ing. Danky Bobekovej, ako aj na moju osobu či na osobu Milana Laurinca. Vrcholom tohto hnusu ale je použitie fotografie nebohého bývalého českého premiéra Grossa so strhanou tvárou cca dva mesiace pred smrťou, ako živý leží v truhle, čím sa nám dáva najavo ako skončíme, pokiaľ nebudeme mlčať. Vrchol stupidity, čo vôbec neprekáža zločineckej smeráckej mafii, ktorej členovia v rámci sociálnej demokracie či politických funkcií sa nielen osobne poznali ale sa s ním aj stretávali. Nečudujme sa tomu, veď vedenie polície, prokuratúry a súdov slúži tejto zločineckej smeráckej mafii, najzločineckejšej organizácii v histórii Československa a Slovenska. Takže sa nemožno čudovať, že stránka naďalej funguje.

          Chcel by som poprosiť či požiadať Vás, čitateľov a priateľov v Čechách a na Morave, aby ste dokument tu uverejnený poslali rodine mŕtveho expremiéra Českej republiky, aby si mohla očistiť pamiatku a jeho meno od týchto stupidných hajzľov a rozposielali to ďalším ľuďom aby videli, čo všetko je súčasťou zločineckého, mafiánsko-gaunerského a štátno-teroristického Slovenska, najzločineckejšej a najzlodejskejšej krajiny v EÚ a s najvlastizradnejšími a najzapredanejšími politikmi.   

Vladimír Pavlík

         


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka