Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

STUPIDITA             

          Počas svojho života som nikdy nič nenapísal anonymne či pod cudzím menom. To isté sa vzťahuje aj na Ing. Danku Bobekovú. Dokonca aj v časoch najtvrdšej normalizácie som napísal Husákovi otvorený list, kde som mu vyčítal, prečo hanobí jazyk matky, ktorá ho porodila. Porovnával som to so svojou osobou, keď v tom období ako 33-ročný som bol dva roky na vojne v Čechách, potom desať rokov na Morave, v OKR, baňa ČSM-sever v Stonave a druhý rok v Metrostave Praha. Tu všade som bol hrdý na svoj jazyk Nikto ma kvôli tomu nediskriminoval, ani mi nedal pociťovať, že hovorím svojim materským jazykom. Ani v robote ani mimo roboty. Keďže obsah listu bol riešený ŠtB, počúval som aj také argumenty, že som osamelý jedinec, ktorý hanobí súdruha prezidenta. Po novembri 1989 som sa nestačil diviť, koľko sa tu zrazu vyrojilo tých najslovenskejších Slovákov zhlukujúcich sa v čeľadi okolo Mečiara a Slotu či v ďalších podobných spolkoch. Všetci, ktorí nezdieľali ich pochybné a dementné názory boli zradcami, čechoslovakistami, janičiarmi, zapredancami, škodiacimi Slovensku. Aj ja som bol do týchto kategórií zaradený touto prednovembrovými zbabelými nulami, riadiacich sa pred novembrom 1989 heslom, „lepšie je sa mýliť so stranou, ako povedať pravdu proti strane.“ Práve takýto začali po novembri 1989 vytvárať tzv. najslovenskejších Slovákov. Dnes už ale dobre vieme, že za ich tzv. láskou k Slovensku a národu sa skrýval majetkový prospech.

          Zažil som všeličo ohľadom dezinformácií na moju osobu, takže som na také niečo zvyknutý. No stupiditu útokov s tými najnižšími pudmi, ktoré svojou zákernosťou predčili aj tie pudy najzúrivejších zvierat nám predviedol ľudský anonymný odpad skrývajúci sa na facebooku pod názvom AntiObčianskytribunál. Nejdem tu teraz rozoberať stupiditu použitú voči mne či Milanovi Laurincovi, ale stupiditu voči žene a matke Ing. Danke Bobekovej. Tá spŕška klamstiev a stupidity na ňu a jej rodinu jednoznačne dokazujú, že títo jedinci nemôžu pochádzať z ľudského rodokmeňa, ale zo špinavých kreatúr, ktoré omylom prírody dostali ľudskú podobu. Existujú dedičné znaky, dediace sa z pokolenia na pokolenie. Napr. Glváčov dedo ktorý za Slovenského štátu arizoval židovský obchod a jeho vnuk Martin, minister obrany už arizuje napriek celým Slovenskom. A je dosť možné, že niečo podobné zdedia aj jeho deti.

          Pokiaľ by som mal hodnotiť anonymný ľudský odpad stojaci za AntiObčianskymtribunálom, vzhľadom k tej žumpe ktorú vyliali na Ing. Danku Bobekovú a jej rodinu, tak sa môže povedať aj nasledovné: ich dedovia boli arizátori a konfidenti gestapa, gardisti a eštebácki vrahovia z 50. rokov minulého storočia. Ich rodičia špičkoví normalizátori a úchylní devianti – a oni, ako tzv. deti, okotené z týchto génov, zapadajúce do AntiObčianskehotribunálu, pokračovateľmi tejto žumpy.

Akým vyvrheľom a zločincom zo štátnych orgánov slúži facebook?

          Že táto akcia AntiObčianskehotribunálu mala požehnanie zo strany štátnych orgánov, svedčí niekoľko nezvratných dôkazov: niektorí občania, pohoršení stupiditou dotyčnej anonymnej skupiny nad fotografiou kde boli vyfotené Ing. Danka Bobeková, Helena Mezenská a Monika Flašíková Beňová, keď pod každou fotografiou bola fotografia pornografického či sexuálneho charakteru, sa sťažovali vedeniu facebooku a bolo im z ich strany odpísané, že to je v poriadku, akurát pod fotkou Ing. Danky Bobekovej boli niektoré citlivé miesta začiernené. Keď webmajster upozornil obidve poslankyne v akej polohe sa nachádzajú na dotyčnej facebookovej stránke, ich reakcia bola asi taká, že im to neprekáža. Naopak Ing. Danka Bobeková spolu so mnou v utorok 26. 5. 2015 podáme trestné oznámenie. Dotyčná fotografia a dve odpovede facebooku budú ako príloha k tomuto článku.

          Taktiež ako dôkaz predkladáme ďalšiu odpoveď facebooku skupine, ktorá si chcela založiť účet, no facebook od nich požadoval také náležitosti, aké napríklad nepožadoval od zakladateľov AntiObčianskehotribunálu?   

          Záverom ešte jeden fakt, prečo Ing. Danka Bobeková zverejňuje autentické dokumenty o prepojení politikov, vedenia polície, prokuratúry a súdov na konkurznú mafiu Zoroslava Kollára pri páchaní spoločnej ekonomickej trestnej činnosti. Je to jej obrana, keď bráni záujmy dieťaťa pri jeho oprávnených nárokoch, pri ktorých mafia a štátne orgány spoločne pomáhajú tomu, kto tieto zákony porušuje. Paradoxne, kým ona vystupuje verejne, on sa skrýva a štátna moc mu k tomu napomáha.

Vladimír Pavlík


https://vk.com/ceskoslovenstivojaci

Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO

Opis:
Tato skupina sdružuje české a slovenské vojáky v záloze nebo ve výslužbě. Vznikla jako nutná preventivní obrana a záchytný bod pro případ náhlého „zmizení“ původní stejnojmenné skupiny na Facebooku https://www.facebook.com/groups/848441708527635, jež se během pouhých pěti dnů od založení rozrostla z pouhé čety na sílu jednoho tisíce mužů.


21. maja ob 21:20

Prokop Tunel
Ahoj, myslím, že jdou už i po mě. Jméno Prokop Tunel se jim nelíbí a vyhrožují, že pokud neuvedu pravé jméno, zablokují mě účet na fejsu.

21. maja ob 17:10

Milan Pálka
Z toho si nic nedělej, Prokůpku, já jsem přišel o E-Mail už před dvěma týdny a s ním i o přístupová hesla k některým účtům a profilům...to se prostě stává.
21. maja ob 21:10

Karel Vázler
Mám také občas podobné problémy, jsou to ku... všech ku...Nás to jen posílí. Máme potvrzeno, že naše úsilí není zbytečné. Čest.
22. maja ob 14:46

Karel Vázler
Musíme vystupovat proti válce a Severoatlantické smlouvě s největší razancí. Kolaboranti nesmí mít ani chvíli oddechu.
22. maja ob 14:48


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka