Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Martin Daňo „bojujúci“ kontra Martin Daňo pochcaný a posraný z mafie a bielych koní             

                   Kde sa vzal, tu sa vzal, pred nejakým časom sa na facebooku objavil Martin Daňo. Samopasoval sa za novinára, zakladateľa GINN, bojovníka proti korupcii v štátnej správe, nenávidí aktívnych ľudí. Nielen on, ale aj čeľaď okolo neho, z 90-tich percent vystupujúcich pod falošnou identitou, predstavujú tú najsmradľavejšiu žumpu v zapáchajúcom Slovensku.

          Ako keby každé ráno v sídle konkurznej mafie u Zoroslava Kollára mu na dlaň pravej ruky namaľovali číslo 5 a na ľavú číslo 9, aby mohol celý deň tárať piate cez deviate a jeho stádo to má prenášať po facebooku. Medzi jeho najväčších nepriateľov patria aj páni Zaťko a Katrinec, ktorým aj so svojim stádom nemôžu prísť na meno. Už som zachytil aj odkazy z okruhu jeho stáda, že už ich to nebaví čítať a počúvať jedno a to isté, donekonečna omieľané a vyčítané Zaťkovi a Katrincovi. Dokonca na Katrinca neustále vyťahuje rôzne dokumenty že neplatil výživné na dieťa, no na mafiánskeho zločinca Petra Sýkoru, pred ktorým je v hlbokom predklone, nepovie a nenapíše ani jedným slovom, že ani on neplatí výživné na svoje dieťa. Ba čo viac, dokonca sa z toho raduje a verejne prejavuje sympatie k tomuto mafiánskemu zločincovi. Pričom zákonom stanovené výživné považuje za akési príplatky, ktoré sú podľa neho dobrovoľné.

          Paradoxne, tak ako je pochcaný a posraný hovoriť či písať o mafii, bielych koňoch, ich vraždení či miznutí, Zaťkovi a Katrincovi sa venuje s takým zápalom a vervou, ako keby nakradli viac ako konkurzná mafia a povraždili viac ľudí ako konkurzná mafia. Pripadá mi to, ako v tom fiktívnom rozhovore Martina Daňa pre Rádio Jerevan, kde na otázku – „Pán Daňo, prečo stále hovoríte a píšete o Zaťkovi a Katrincovi, no o mafii a jej bielych koňoch stále mlčíte?“, Daňo odpovedal – „Hádam si nemyslíte, že budem odhaľovať sám seba ako bieleho koňa konkurznej mafie, veď za to ma neplatia? A AntiObčianskytribunál mnou založený po nabehnutí do piateho štádia paranoje má dostatok dôkazov, že Zaťko a Katrinec majú na svedomí vraždenie a miznutie bielych koní a cynicky sa to snažia zvaliť na konkurznú mafiu Zoroslava Kollára. Ja, spoločne s AntiObčianskymtribunálom zakladáme Občianske združenie pod názvom – Pod dohľadom konkurznej mafie bojujeme proti korupcii a mafii.“

Súčasťou článku je 5 satirických príloh

Vladimír Pavlík 

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka