Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

HRDINOM SA NEĎAKUJE - ALEBO STARÉ EŠTEBÁCKE PRAKTIKY SA POUŽÍVAJÚ AJ NAĎALEJ             

                   Z vašich žien urobíme kurvy, z vás urobíme  homosexuálov a vaše deti dáme do detského domova. Toto odkazovali zločinci z ŠtB a prisluhovači komunistov každému, kto sa im dokázal vzoprieť a nedržal hubu a krok.  Keďže sa po novembri 1989 kormidla ujali opäť ujali staré kádre v nových dresoch demokratov, ich potomkovia geneticky nasiaknutý týmto svinstvom na umlčanie nežiaducich kritikov ktorí im vidia do kariet, používajú tie isté metódy.  Vladimír Pavlík, v čase socializmu ako jeden z mála Slovákov nepatril k zbabelej mlčiacej väčšine a po špinavej hre s vlastným národom s názvom „Zamatová revolúcia“ sa opäť dostal do konfliktu tento krát s otcom národa Vladimírom Mečiarom. Ako jeden z mála, ktorému nejde o politickú kariéru, upozorňuje na korene našej mizérie, ktorou je politicko-ekonomická mafia, ktorá je krytá z najvyšších miest.

To, že sa hrdinom neďakuje platí v jeho prípade o to viac, o čo viac odhaľuje praktiky týchto politických gangstrov v ktorých rukách sa dnes nachádza  Slovensko, najmä vďaka nekonečnej tuposti a zbabelej priposratosti tohto národa. Gangstri  a ich poskokovia urobia všetko preto národ raz nepochopil, že rozkradnuté  miliardy z vytunelovaných podnikov a spoločností, ktoré sa presunuli na súkromné účty štátom chránených gangstrov, budú chýbať až prídu časy keď skončia eurofondy a začne padať sociálny systém a aby ich potom nenaháňali po celom svete ako Simon Wiesenthal nacistických zločincov.

O úrovni morálneho úpadku a degenerácie tohto národa som sa mal nedávno možnosť presvedčiť  na zúrivej kampani, ktorá sa spustila proti  Dane Bobekovej a Vladimírovi Pavlíkovi potom čo v 18 častiach na Slobodnom vysielači relácii „Bez cenzúry“ začali hovoriť o konkurznej mafii ako súčasti slovenských politických gangstrov a medzi inými padlo aj meno Martina Daňa. S Facebooku sa stala stoka lží a nenávisti, pri ktorej sa nezastavili ani pred hanobením rodičov Vladimíra Pavlíka tými najpodlejšími urážkami presne tak, ako to robila ŠtB, ktorej nikdy nebolo nič sväté.   

Scenár je vždy rovnaký.  Najprv sa vykydá na adresu dotyčného kopa špiny a potom zo svinstva ktoré tak ako kedysi komunisti sami vyprodukovali obvinia iného. Tak to robili vždy, nasadzovali pri tom agentov provokatérov, ktorí nalákali obete na útek na západ, pritom mnohí by sa k tomu nikdy neodhodlali, aby ich potom mohli zatknúť a obviniť. Ak to nestačilo voči vzpurným provokatéri pokračovali aj vo väzení a nahovárali väzňov na útek, alebo mu strčili do postele list od pílky na železo a pomocou falošných svedkov ho usvedčili z toho čo neurobil, aby mohol dostať ďalší trest a z väzenia sa nikdy nedostal.
Rukopis  autorov facebookovej žumpy s názvom Antiobčianský tribunál je presne rovnaký

  1. Vyrobiť svinstvo so zámerom urážať a vyprovokovať  obeť.
  2. Potom  záujmovú osobu obviniť z toho čo urobili oni sami.
  3. V záverečnej fáze sa podľa Goebbelsa začne táto lož stokrát opakovať, aby sa stala pravdou.

Martin Daňo, nikdy nevyzval k ukončeniu týchto praktík ale naopak tým, že ich sám označoval, že sa mu páčia sa stotožnil s obsahom  tejto kampane.  Je preto  úplne jedno či je za vznik tejto kampane  zodpovedný a má alebo nemá s ňou niečo spoločné. Na Slovensku sa totiž vždy nájde dosť zapredancov a hajzlov, ktorí za pár eur na objednávku urobia akúkoľvek špinavú robotu. Slušný človek sa ale vždy od každého svinstva dištancuje.  A Martin Daňo to nikdy neurobil ale naopak zo svinstva ktoré mu nevadilo, začal obviňovať obeť špinavej kampane!

Nemá význam sa viac zaoberať týmto  ľudským odpadom a pokiaľ niekto ešte stále nepochopil, kto je kto, je najvyšší čas si uvedomiť, že všetky tieto slizké potkany, či už je to Martin Daňo, alebo samozvaní vyšetrovatelia ICOCRIMU, vrátane skupiny, ktorá ukradla a sprofanovala základné ciele skutočného občianskeho tribunálu z roku 2005 sa pred voľbami do NR SR v roku 2016 vyskytnú na kandidátkach  marginálnych navzájom súperiacich politických strán. V tom je totiž ďalší  zásadný rozdiel medzi Danou Bobekovou, Vladimírom Pavlíkom a Martinom Daňom,  okrem toho, že spomínaní zbabelci nikdy otvorene a priamo nepôjdu proti politickým gangstrom a ich mafiám krytými štátom! Politická strana, ktorá si týchto slizkých potkanov dá na kandidátku, či už je to Puškárova   Právo a spravodlivosť alebo Karácsonyho Priamo demokracia sa  týmto skompromitujú a stratia svoju tvár!

V. K.     Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka