Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Martin Daňo sa stal víťazom ankety – Najväčší bojovník proti korupcii na Slovensku za rok 2014 – súhrn fikcie a reality             

         

          Slávnostné vyhlásenie troch najodvážnejších Slovákov a kolektívov v boji proti korupcii za rok 2014 pre neuveriteľný záujem verejnosti sa uskutočnil na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Najskôr bolo vyhodnotenie kolektívov. Stalo sa niečo, čo prakticky nikto z občanov neočakával, ale dokonca ani od tvorcov či zakladateľov tejto iniciatívy. Tretie, druhé, ako aj prvé miesto medzi kolektívmi malo viacero ocenených. Na treťom mieste sa spoločne umiestnili predstavitelia smeráckej mafie a tzv. obrodenej pravice tvorenej z viacerých politických strán – KDH, Bugárov Most, Sieť, SDKÚ-DS, Nova, doplnených o klamára, dezinformátora, narcisa, podliaka a populistu Matoviča. Druhé miesto obsadili konkurzná sudcovská mafia spoločne s konkurznou mafiou okolo Zoroslava Kollára, policajnou, prokurátorskou a sudcovskou mafiou. Na prvom mieste sa umiestnili hneď tri štátne orgány – vláda, parlament a Ústavný súd, ktorých doplnil Vladimír Mečiar. Po prebratí víťaznej ceny spoločne poďakovali premiér, predseda parlamentu a predsedníčka Ústavného súdu. S dojatím rozprávali čo všetko si museli vytrpieť, pokiaľ cez zákony museli zrušiť Inštitút bieleho koňa ktoré používali dôchodcovia, ťažko zdravotne postihnutí, robotníci vo výrobe a na stavbách, učitelia, zdravotné sestry pri svojom nezákonnom obohacovaní na úkor živoriacich ministrov a poslancov z NR SR... Hlasy sa im triasli od dojatia keď hovorili nielen o vyhrážkach ale aj o neľudskom terore zo strany dôchodcov, nezamestnaných či ťažko zdravotne postihnutých, ako aj o učiteľoch či zdravotných sestrách, ktorí všetci spoločne cez Inštitút bieleho koňa nútili zakladať sudcov a sudkyne na Krajskom súde v Bratislave, ako aj Zoroslava Kollára, Vladimíra Strýčka a im podobným neustále nové a nové konkurzné mafie, nútili ich Slovensko každoročne okrádať o miliardy, ktoré im potom museli odovzdávať na ich zhýralý život. Slzy dojatia na tvárach prítomných sa objavili, keď sa hovorilo o Vladimírovi Mečiarovi, keď sa čítal jeho životopis.

          Ako v auguste roku 1968 opásaný granátmi sa chcel hodiť pod kolónu ruských tankov. Vďaka jeho vyvinutému zmyslu pre piate štádium paranoje z diaľky počul silný hlas, citujem, „Vlado, Ty musíš žiť, raz Ťa bude slovenský národ potrebovať.“ Keďže tento hlas vychádzal priamo z horúcich pekiel, pochopil, že samotný Antikrist má s ním veľké plány. V roku 1970 založil ilegálnu protikorupčnú jednotku a o dva roky neskôr, ako agent provokatér, usvedčil z korupcie svoju vlastnú manželku. V roku 1978 začal zakladať rôzne skupiny a stál v čele novembra 1989. Dokonca k spolupráci presvedčil aj dôstojníkov ŠtB Horňáka a Mikšíka, ktorí boli na neho nasadení. Je najviac prenasledovaným politikom v histórii EÚ, 187-krát bola snaha spáchať na neho atentát, no jeho piaty stupeň paranoje vždy všetko odhalil. Aj preto o jeho mozog sa bijú najpredstížnejšie svetové lekárske a výskumné centrá. Hovorí sa, že keď po jeho odchode do horúcich pekiel, dražba jeho mozgu vyjde na desiatky miliónov eur, z ktorých už počas života dostal zálohu, keďže ako premiér ukončil svoju politickú činnosť ako chudobný občan Slovenska s tromi oblekmi, bazárovým autom a trojizbovým bytom. Čítanie jeho životopisu bolo ukončené vetou, „jeho jediným krédom bolo, sebe na prežitie, zbytok pre národ“, čo vyvolalo búrlivé desaťminútové ovácie, spojené s hromadným skandovaním, „neberte Vladovi jeho paranoju.“       

          Aj v súťaži jednotlivcov tretie a druhé miesto pripadlo viacerým nominovaným. Na treťom mieste spoločne skončili Glváč, Flašík, Mikloš, Dzurinda, Kaliňák a Počiatek. Pri prebratí ocenenia odovzdali Slovenskej republike jednu miliardu eur, ktoré sa im za rok 2014 podarilo stiahnuť zo zahraničných účtov dôchodcov, nezamestnaných, ťažko zdravotne postihnutých... Druhé miesto pripadlo všetkým ponovembrovým ministrom vnútra, spravodlivosti a generálnym prokurátorom, lebo aj ich zásluhou je Slovensko najtransparentnejším štátom v EÚ a mnohí z nich si ešte privyrábajú ako poradcovia v Nemecku, Rakúsku, Anglicku, Luxembursku, Dánsku, Nórsku, Fínsku, Švédsku, ba dokonca aj v Amerike.

          Potom prišiel zlatý klinec večera, keďže víťazom sa stal jedinec ktorý nemal prakticky žiadneho konkurenta. Víťazom sa stal Martin Daňo. Keď pred odovzdaním diplomu a vecnej ceny sa začal čítať jeho životopis, všetci prítomní si uvedomili, že ani iný víťaz nemohol byť. Citujem, „Martin Daňo už ako štvorročný usvedčil z korupcie riaditeľku materskej škôlky, ktorú navštevoval. Ako 14-ročného ho vybrali do špeciálnej školy na prípravu agentov-provokatérov. Hoci bol najmladší, svojou aktivitou a výsledkami vysoko prevyšoval ostatných žiakov. Svoje schopnosti naplno rozvinul, keď bol nasadený do konkurznej mafie na Krajskom súde v Bratislave, infiltroval sa do konkurznej mafie Zoroslava Kollára a likvidátorskej mafie okolo Vladimíra Strýčka. Odhalil desiatky a desiatky prepojení medzi politikmi a mafiou a mnohých z nich dohnal priamo do šialenstva. Svoje by o tom mohol rozprávať minister obrany Glváč, ktorého usvedčoval z ekonomickej trestnej činnosti s mafiánskym zločincom Petrom Sýkorom. Jeho otázky na tlačovkách slovenských ministerstiev preberajú najpredstížnejšie svetové médiá. Dokonca minister Glváč má z neho až takú traumu, že do roboty a z roboty ho odváža tank patriaci dotyčnému ministerstvu.

          Samozrejme, že tieto protikorupčné aktivity Martina Daňa mobilizujú všetkých jeho neprajníkov do jednotného korupčného frontu. Do jeho čela sa postavili Pavlík, Bobeková, Katrinec, Zaťko, Laurinec, ktorí založili AntiObčiansky tribunál a AntiObčiansky tribunál-ŠPECIÁL, kde tým najstupidnejším spôsobom urážajú matku Martina Daňa, jeho otca, ako aj jeho samotného. Prezentujú ho ako homosexuála, transsexuála, židovského úchyla ktorý zneužíva malé deti a ďalšími podobnými stupiditami. Podplatili vedenie facebooku aby sa to mohlo verejne prezentovať. Lenže realita jasne ukazuje, že Martina Daňa to vôbec nezlomilo, ale práve naopak,  ešte ho to posilnilo. A jeho šokujúce korupčné odhalenia medzi politikmi a mafiou sú nielen v centre pozornosti na Slovensku a v zahraničí, ale svoje skúsenosti chodí odovzdávať už niekoľko rokov do Francúzska. Dámy a páni, ďakujme Bohu, že Slovensko má Martina Daňa.“

Vladimír Pavlík  

 

           


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka